Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znany aktor i były prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz kandyduje do europarlamentu z listy Biedronia.

Taki jest świat aktorów: zepsuty jak sałatka wigilijna na Sylwestra.

Pan Łukaszewicz kandyduje z listy partii, której szefem jest aktywista LGBT – p. Biedroń.

 

 

Nie wiem jak się zachowa Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej, który przyznał Panu Łukaszewiczowi statuetkę „Polski Walczącej” przyznawanej w dowód uznania przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

 

To jest Polska Walcząca? To czym jest ten związek AK? Napisałem do tego związku i czekam na odpowiedź.

 

Ten znany aktor swoją twarzą firmuje partię popieraną przez gejów i lesbijki oraz transseksualistów.

 

Można rzec, że cała ta klasa aktorska łącznie z rodziną Stuhrów, p. Jandą i wieloma innymi ludźmi to klakierzy ludzi bezbożnych. Najemne reklamy socjalistów.

Nam widzom, fajnie się ogląda filmy, w których aktorzy mogą zagrać zarówno pozytywne postaci jak i czarne charaktery. Podświadomie lubimy ich za odgrywane ROLE. Ale jak widać w życiu prywatnym zdejmują już maski pokazując prawdziwe twarze ludzi bezbożnych. To krypto handlarze Polski i Polaków. No bo przecież system wynagradza.

Pamiętam jak z przykrością oglądałem spot wyborczy SLD, w którym grał Marian Kociniak. Bądź co bądź bardzo sympatyczny aktor. Poczułem zawód i żenadę.

Cała ta klasa aktorska jest systemem nieBożej kultury. Bezbożnej kultury.

Pan Olgierd mocno angażuje się w ten system. Założył on fundacje “My Obywatele UE”, która ma na celu utrzymanie nas w unijnych strukturach tak, jakby któryś z polskich polityków chciał z niej wyjść. Jak widać obecność Polski w strukturach UE jest bardzo opłacalna filmowcom. Co ciekawe w owej fundacji jest ksiądz prałat Aleksander Seniuk.

W preambule statsu fundacji, której Fundatorem jest p. Łukaszewicz czytamy:

 

“Zjawiska kryzysowe, które dotknęły proces integracji Europy w ostatnich latach, przejawiły się w różnych formach, także w Polsce. Pod znakiem zapytania stanęła przyszłość Unii Europejskiej, zaczyna być kwestionowane nasze w niej miejsce. Wymaga to przeciwdziałania. Wymaga tego żywotny interes Polski, wymaga tego żywotny interes Europy, znajdującej się pod presją różnorakich, wewnętrznych oraz zewnętrznych sił i zagrożeń. Zatrzymanie tych negatywnych tendencji zależy również od świadomości i postawy obywateli Rzeczypospolitej Polskiej i Unii Europejskiej.”

myobywateleue.org/o-fundacji/

Czuć strachem przed Polexitem.

 

 

Kandydatura p. Łukaszewicza pokazuje nam Chrystusowcom, tym bardziej jaki ten świat jest zepsuty i jak powinniśmy stronić od kultury przeciwnej zasadom biblijnym. To nie nasz teatr i to nie jest nasza bajka.

 

 

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

 

 

Jeszcze mogę cytować biblię. Jeszcze p. Łukaszewicz nie doszedł do władzy.

 

 

 

Updated: 9 maja 2019 — 07:56

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Wielki Apostoł narodów napisał, że jaka by władza nie była to pochodzi od Boga i należy się za nią modlić. Poza tym królestwo Jezusa Chrystusa nie jest z tego świata tak jak i my- jego uczniowie.
  Faktycznie homoseksualizm jest grzechem i wypaczeniem, ale prawicowcy broniący tzw. wartości swym życiem zapierają się ewangelii; biją żony, cudzołożą, propagują nienawiść, bałwochwalstwo itp. Pozwolę sobie zacytować Mistrza:”Wszetecznicy i grzesznicy wyprzedzają was do królestwa”.

  1. Ten z PiSu co rzekomo bił żonę a ona nagrywala nie jest prawicowcem. Poza tym jak można tak nielogicznie z jednego przypadku wrzucić wszystkich z prawicy do jednego worka?

   Domniemam że co do cudzołożenia, to masz na myśli Korwina. Ale ja nie wymieniłem go. Jednak liczba rozwodów w np USA wśród protestantów jest taka sama jak u ateistów, a nie są z tego świata rzekomo. Oto królestwo…

   Partia wiosna to nie tylko LGBT, to także socjalizm gospodarczy, a to pcha do tego typu gospodarki jak w Wenezueli czy na Kubie.
   Powiedz to wenezeulczykom umierającym z głodu że królestwo Jezusa jest z innego świata.

   Bieda to choroby, alkoholizm, bandytyzm, na wielką skalę.
   Do tego doprowadzają rządy socjalistów ponieważ mamy wyborców pięknoduchów

   1. Tu racja: mimo że popieram usunięcie religii jako przedmiotu ze szkół (a co chce zrobić jesień-wiosna) i to co z tym związane, to niestety cała reszta mi nie leży właśnie włącznie z LGBTO+ , ale też i tym socjalizmem gospodarczym który tu ma na myśli admin…

 2. “Bo czy to moja rzecz sądzić tych co są poza zborem? Czy to nie wasza rzecz sądzić raczej tych, co są w zborze(gronie tzw. wierzących)?IKor5,12-13.

  1. “Efezjan 5:11
   I nie miejcie nic wspólnego z bezowocnymi uczynkami ciemności, ale je raczej strofujcie.”.

   Uświadamiam ludzi, gdyz część może zagłosować na wiosnę mysląc, ze to dobrze ze jest antyklerykalna.
   Romku, zauważyłem, że źle się czujesz na tym blogu od początku komentowania. Proponuję zmianę klimatu, aby nie wywoływać głupich sporów. Blog ma taką a nie inną linię i ja dla Ciebie jej nie zmienię.

   Tym samym życzę Ci wielu Błogosławieństw Bożych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: