Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co ma wspólnego film Avengers z Talmudem? Rękawicę nieskończoności.

Często natrafiam na coś …”przypadkiem”. Przeglądając jakiś portal zauważyłem reklamę najnowszej części filmu Avengers “Koniec gry”. Na sam pierw przykuła moją uwagę gwiazda (pentagram) na klatce chyba głównego bohatera Napisałem głównego ponieważ nie oglądałem filmu, choć kiedyś próbowałem jakąś tam część oglądać i mnie zmęczył.

 

 

Oczywiście jak na film okultystyczny, czyli rzeczy zakryte dla jednych, a dla drugich mocno widoczne, tej symboliki jest o wiele więcej. Można także spotkać a jakże trójkąt iluminacko-katolicki. Wszak katolicy mają go również w swej symbolice odkąd istnieje kościół Rzymu jako oko opatrzności…

 

Tym razem jednak chciałem zwrócić uwagę na wciśniętą do filmu żydowsko-talmudyczną Hamsę, która w filmie ma nazwę rękawicy nieskończoności.

 

Hamsa wygląda przypominam tak oto:

 

 

Rękawica w Avengersach jak poniżej:

 

 

Rękawica jest chyba z innej części, aczkolwiek to nie ma znaczenia.

Niestety ten demoniczny i okultystyczny gadżet dostępny jest na allegro za niemałe pieniądze:

 

 

Goje najpierw oglądają lucyferiańskie filmy, a następnie hedonistycznie wydają pieniądze na zabawki. Nie inaczej ma się sprawa z modą Gwiezdnych wojen, Transformersami (sam niestety kupiłem taką zabawkę)

 

Brud, brud i jeszcze raz brud duchowy. W księdze Ozeasza jest napisane:

 

“Lud mój ginie gdyż brak mu poznania”.

 

Zapewne nowi czytelnicy zastanawiają się, dlaczego bloger chrześcijański zajmuje się takimi rzeczami? Powodem mojego pisania takich artykułów o okultyzmie w kulturze jest uświadamianie innych jak system szatana napiera ze złem na ludzi, w tym na osoby uważające się za chrześcijan.

Popatrzcie, takie filmy są kierowane do kraju, gdzie panuje katolicyzm. Według statystyk około 95% w Polsce stanowią właśnie katolicy. Podejrzewam, że w tak letniawych kościołach jakimi są ekumeniczne protestanckie, również się zdarzają wyjścia do kina na okultystyczne filmy członków takich zborów.

Od razu wyprzedzę zapytania czy zarzuty odnośnie mojej osoby. To, co robię ma charakter dziennikarski i ażeby coś ocenić muszę albo wziąć w tym udział, albo umieścić foto. Kiedyś jakaś hejeterka po artykule o masonerii w protestantyzmie zarzuciła mi, że umieściłem foto osoby pchającej wózek, której pomogłem. To właśnie bylo do celów dziennikarskich, tak samo jak umieszczenie np nagich feministek przywiązujących się do nie wiem czego…Dziennikarz ma ukazać prawdę, a obraz, film itp bardziej przemawiają niż suchy tekst. Zwłaszcza, że wychowano nas już w epoce obrazkowej i książki nie są czymś, co jest popularne.

 

W przeciwieństwie do Pani reprezentującej satanistyczny New Age – Iwony Shamsan – nie pisuję o części prawdy, tylko o Watykanie, tylko o Syjonizmie, ale również o wszystkich tych fałszywych religiach, technikach okultystycznych jak: jasnowidzenie, hipnoza, podróże astralne, akupunktura itp. Teraz mówienie o Watykanie stało się modne.

 

Pamiętajmy, że w filmie Avengers nie tylko są okultystyczne symbole ale i duchowość demoniczna. Ludzie niewtajemniczeni zadają mi pytania: to co, jak obejrzę film, to będę opętany? Nie, nie będziesz. Ale żyjąc systemem tego świata będziesz pod wpływem demonów, które czekając na odpowiednią chwilę zniszczą Ci życie przez “Twoje” wybory. Co będzie później? Zrzucisz całą swoją odpowiedzialność na nieistniejącego przecie Boga mówiąc : Boga nie ma, bo gdyby był, to by nie dopuścił do tego co mnie spotkało.

Bóg chce abyśmy mieli życie w obfitości.

 

 Powtórnie więc powiedział do nich Jezus: «Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą owiec. Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, są złodziejami i rozbójnikami2, a nie posłuchały ich owce. Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony – wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. 10 Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. ” Jana 10.

 

Co oznacza obfitość? Czy bogactwo materialne? Nie. Oznacza życie w wolności od grzechu, bo grzech przynosi śmierć i potępienie. Wolności od demonów i tego skutków.

 

Odradzam oglądanie takich filmów. Żaden chrześcijanin jeśli nie robi tego by ostrzegać innych, nie powinien oglądać większości filmów. Nie dlatego, że wiara tego zakazuje, ale dlatego, że to nie jest dla nas dobre.

 

” Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie oddam się w niewolę. 1Kor 6

 

Jeśli chcecie, to możecie wzbogacać Talmud. Ja w tym przypadku nawet w celach blogerskich nie pójdę. Wiem to, co napisałem i to mi wystarcza.

 

Czas łaski się kończy. Jeśli nie jesteś pewien, że jesteś zbawiony, możesz teraz przyjąć Chrystusa do swojego życia, modląc się:

 

„Panie Jezu, wierzę, że jesteś Synem Bożym. Dziękuję, że umarłeś na krzyżu za moje grzechy. Przebacz mi moje grzechy i daj mi dar życia wiecznego. Zapraszam Cię do mojego życia i serca, abyś był moim Panem i Zbawicielem ”.

 

 

 

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2019 - 13:10

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ja powiem szczerze byłem i powiem o moim odczuciu po obejrzeniu tego filmu,nawet nie wiedziałem że tak będę go przeżywał, biorąc pod uwagę to że jakoś nie przywiązuję znacznie dużej uwagi do filmów, owszem lubię kino światowe przyznaje, chodź oglądam zdecydowanie już mniej tv.
  Dzień po obejrzeniu filmu miałem potworną chandrę, poczucie beznadziejności, złe samopoczucie, niskie poczucie własnej wartości, nie wiem czy to zbieg okoliczności, nie chcę tutaj czegoś spekulować, ale traf chciał, że admin wywołał do tablicy 🙂 czasami się tak czułem ale w tym dniu to było do potęgi entej. Do tej pory mam jakieś stany przygnębienia.

 2. Ja akurat tematy filmów science-fiction mam daleko gdzieś bo odkąd pamiętam nie znosiłem tych filmów .Wystarczy obraz nawet w reklamach to przełączam .Jedynie takie zbliżone do tego co częściowo ma już miejsce w świecie lub mają w planie by wprowadzić to takie coś mogę obejrzeć nie angażując się zbytnio np za ciekawy uważam film “equlibrum” czy jakoś tak i mam nadzieję że taki świat nie nastąpi jak w tym filmie

  1. To nie masz czego sobie odmawiać i ćwiczyć siły woli ?

  2. Ja też nigdy jakoś nie przepadałam za tego typu filmami…

 3. Power Rangers za czasów dziecka miały właśnie takie “ręcę opatrzności”. Na prawdę dociera do mnie, że ludzie żyją w Matrixie i jak im się zadaje pytania są jakby głusi. Jak tutaj żyć na tej Ziemii?!. Uczyć się unikać wszystkiego co choćby miało pozór zła a ludzie tylko to chocia z zostaw jak króliczka wielkanocnego. Od tylko to prowadzi do wszystko często///

  1. “czyć się unikać wszystkiego co choćby miało pozór zła ”
   dokładnie Natka to jest bardzo wazne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish