Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kushner: Izraelsko-palestyński plan pokojowy będzie wymagał „twardych kompromisów” dla obu stron. Plan pokojowy już w czerwcu.

Kushner i jego budynek.

 

Starszy doradca prezydenta Donalda Trumpa, jego zięć żydowskiego pochodzenia Jared Kushner rzucił światło na wyczekiwany przez administrację Trumpa plan pokojowy „Deal of the Century”, który zostanie przedstawiony Izraelczykom i Palestyńczykom w nadchodzących tygodniach.

Kushner, któremu powierzono zadanie nadzorowania procesu składania wniosków, powiedział, że jego zespół przyjmuje inne podejście niż poprzednie próby zakończenia trwającego od dziesięcioleci konfliktu między  powstałym w roku 1948 Izraelem, a Palestyńczykami.

„Chodzi mi o to, że problem jest tak trudny, jak się da, więc myślę, że podjęliśmy niekonwencjonalne podejście” – powiedział podczas wywiadu na szczycie TIME 100 w 2019 roku.

 

 

„Zaczęliśmy od propozycji, a następnie pracujemy nad procesem, aby spróbować” – wyjaśnił. „Nie próbujemy narzucać naszej woli. Myślę, że dokument, który zobaczysz, jest bardzo szczegółową propozycją, którą stworzyliśmy, angażując wielu ludzi z regionu i ludzi, którzy pracowali nad tym w Mam nadzieję, że jest to bardzo kompleksowa wizja tego, co może się stać, jeśli ludzie będą chcieli podjąć trudne decyzje ”.

Kushner powiedział, że jego plan ma na celu poprawę życia Izraelczyków, Palestyńczyków i całego regionu poprzez biznes, co wygląda to na podstępny plan przekupienia Palestyńczyków.

 

„Koncentrujemy się naprawdę na oddaniu. W jaki sposób można lepiej ulepszyć życie Palestyńczyków? Co możesz zrobić, aby te obszary stały się bardziej inwestycyjne? ale napisaliśmy także solidny biznesplan dla całego regionu – powiedział.

 

 

Kushner przyznał, że największym problemem Izraela w procesie pokojowym jest bezpieczeństwo, ale jego propozycja wymaga kompromisu po obu stronach.

„Myślę, że to, co robimy, to coś, co pozwala Izraelowi utrzymać bezpieczeństwo, ale będą one trudnymi kompromisami dla obu stron” – powiedział.

 

Plan pokojowy zostanie wydany po zakończeniu muzułmańskiego świętego miesiąca Ramadanu, który jest pierwszym tygodniem czerwca.

Ramadan kończy się 5 czerwca. Uważam, że przedstawienie tego planu będzie mogło mieć większe niż zwykle znaczenie rozmów negocjacyjnych między Żydami a Palestyną.

 

 

 

Zaktualizowane: 25 kwietnia 2019 - 10:51

2 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie tak, jak złodziej w nocy. Kiedy bowiem będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo” – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą.
  Źródło: 1 Tes 5,1–3 (wyd. II, 1971)

  1Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. 2A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia

  Kto mi powie co mają wspólnego te dwa teksty,ten drugi jest z apokalipsy Jana rozdział 12 ,i co ma wspólnego tekst zamieszczony przez Piotra

  1. Oba dotyczą kwestii czasów ostatecznych?
   Jak coś, to przepraszam za złą odpowiedź…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish