Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Węgierski faszyzm szczepionkowy. TK dopuścił czasowe odbieranie dzieci rodzicom odmawiającym szczepień.

Jak czytam na portalu rynekzdrowia.pl:

 

Węgierski Trybunał Konstytucyjny dopuścił czasowe odbieranie dzieci rodzicom, jeśli ci nie zgadzają się bez uzasadnionego powodu na ich obowiązkowe szczepienia – poinformował portal Index.hu.

“W razie nieuzasadnionej odmowy poddawania (dziecka) obowiązkowemu szczepieniu można ograniczyć prawa rodziców dotyczące wychowania”, a “w razie odmawiania przez rodziców współpracy z władzami, co stwarza poważne zagrożenie dla dziecka, za konstytucyjne można uznać także odebranie dziecka rodzinie” – uznał Trybunał. Podkreślił przy tym, że odseparowanie dziecka może być tylko czasowe.”

http://www.rynekzdrowia.pl/Serwis-Szczepienia/Wegry-TK-dopuscil-czasowe-odbieranie-dzieci-rodzicom-odmawiajacym-szczepien,193847,1018.html

 

Wynika  z tego, że najpierw zasada małych kroczków. Czasowe odbieranie, a następnie neodoktorzy Mengele będą odbierać na stałe.

 

Zachodzi zatem pytanie: czy starożytni Izraelici byli szczepieni? Otóż ani biblia ani żadne inne księgi nic o tym nam nie mówią.

 

Natomiast fałszywy Izrael terroryzuje także swoich obywateli, gdyż dla rodziców przewiduje cofnięcie świadczeń i ulg podatkowych, dla dzieci – zakaz wstępu do przedszkoli, szkół, a w końcu i na uniwersytety….

http://wyborcza.pl/7,75399,24325373,w-izraelu-nieszczepione-dzieci-nie-wejda-do-szkoly.html

 

To pokazuje, że skutki wprowadzania niebozych ustaw i rządów dotkną wszystkich łącznie z Żydami judaistycznymi, talmudycznymi i mesjańskimi.

Znak bestii będą musieli również przyjąć Żydzi i oni również będą mieli od niego wrzody.

 

Póki co świeży nop:

Reakcja poszczepienna u 6-dniowego chłopczyka z Puerto Ayacucho w Wenezueli. Po otrzymaniu szczepionki w nóżkę wystąpiły na niej rozległe wybroczyny. Walczył z bólem. Jego mama prosiła o modlitwę za niego (to było w kwietniu 2018 roku).
http://szczepienia.manifo.com/reakcja-poszczepienna-u-6-dniowego-chlopczyka-z-wenezueli-–-wybroczyny-na-nozce

 

Wielu gloryfikowało Orbana, jako jedynego w Europie orędownika prawdy, a przecież biblia mówi, że cały świat tkwi w Złym.

 

Orban i order:

 

Wiktor Orban i najwyższe odznaczenie kościoła rzymskiego.

 

Nadchodzi Ucisk jakiego nie było o czym biblia również mówi.

 

 

Państwo i faszystowski sanepid są wrażliwi na choroby dzieci, ale kompletnie nie są wrażliwi na syrop fruktozowo-glukozowy w produktach podobnych do żywności jak Danonki itp. Nie są wrażliwi na azotyn sodu w wędlinach. Nie są wrażliwi na opryski z nieba. Nie są wrażliwi na chleb pełen chemii i kurczaki, ale obawiają się o nasze dzieci, że zachorują na Odrę. Komu ten kit?

Chyba fanom seriali i piłki nożnej, ale nie nam.

 

A co z randapem korporacji Monsanto? Każdy dobrze wie jak bardzo negatywny wpływ ma na zdrowie.

Rządzą nami hipokryci, a całe społeczeństwo zachowuje się jak świnie z tego obrazka:

 

 

 

Niestety, ale Polacy i nie tylko, cały świat ogłupiani są  55 calami i muszą  wejść w ten biblijny Wielki Ucisk. Szkoda, że odpowiedzialność jest zbiorowa i dlatego prawo na całym świecie jest zunifikowane. Oni nie pozwalają aby istniało jakiekolwiek państwo, gdzie rządziłaby wspólnota chrześcijańska. Słowacja ma chyba ok 2 miliony mieszkańców, ale gęstość zaludnienia to 110 osób na 1km kwadratowy. W Polsce są to 124 osoby. W obu krajach znalazłyby się takie miejsca, w których można by stworzyć mini państwo-region, ale nie dość, że ziemia leży odłogiem i celowo są zawyżane jej ceny, to jeszcze oprócz tego nie ma szans na założenie państwa. Państwo założone na pograniczu Serbii i Chorwacji Liberland o powierzchni 7km kwadratowych nie zostało uznane ani przez Czechy ani polski MSZ, do którego został  skierowany wniosek posłów Kukiz 15.

To tak na marginesie, aby pokazać, że NWO już istnieje i nie pozwolą oni na samodzielnie istniejące państwa. Oni mają wspólne cele i swoich ludzi.

 

Przypomnę tylko logo firmy szczepionkowej:

 

 

 

Oni mają 666 argumentów na szczepienie….,

 

 

Módlmy sie o pracowników sanepidu by Bóg poruszył ich sumienia. Wszak tutaj chodzi o zycie i zdrowie dzieci.

 

Updated: 23 kwietnia 2019 — 13:47

2 komentarze

Add a Comment
  1. “W razie nieuzasadnionej odmowy poddawania (dziecka) obowiązkowemu szczepieniu (…)”, dobre. A przecież niestety dla jaśnie oświeconych lekarzy i urzędników, każdy rodzaj odmowy, nawet uargumentowany, będzie “nieuzasadniony”…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: