Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Żona Artura Cerońskiego skopała i podarła biblię. Duch Antychrysta coraz bliżej.

Na spotkaniu, tudzież demonicznym nabożeństwie zarejestrowanego jako związek wyznaniowy Kościoła Mocy (chyba szatana), żona osobę uznającą się za pastora skopała biblię mówiąc “Tyle warta jest wiedza nieużyteczna. Tyle jest warta wiedza, która nie jest używana”.

 

 

 

Odrzucając na bok emocje, prawdą jest, że sama wiedza biblijna nic nie daje. Katolicy mają ją na półkach jako część mebla, a protestanci czynią z niej czasem zasób wiedzy budujący pychę. Ale jakąkolwiek szkołę ukończyła Pani Agata (nie siostra w wierze), czy podarła swój dyplom lub  świadectwo maturalne, jeśli nie wykonuje swojego wyuczonego zawodu?

Skończyłem socjologię, ale nie jestem socjologiem, czy zatem mam podrzeć dyplom?

To tak tytułem posługiwania się logiką.

 

Natomiast chcąc ocenić to duchowo, Pani Agata zrobiła to samo, co zrobił Nergal, naczelny satanista w Polsce.

 

 

Zrównała się swym aktem z liderem Behemotha i jak podpowiedział mi mój brat w wierze, decyzja ta została podjęta zapewne odgórnie, aby pokazać, że sama biblia nic nie daje, że miłość jest najważniejsza, miłość do wszystkich religii….

Uważam tym tokiem idąc, że był to przemyślany precedens otwierający drogę do kolejnych pokazów, mających “uświadomić” nieważność Słowa Bożego.

 

Szczerze pisząc, bałbym się Boga mając tylko samą myśl zniszczenia biblii, a co dopiero skopanie jej i podarcie.

 

Zaiste nadchodzi antychryst i przeszkadzać mu będzie sama Bibliia, gdyż na jej to podstawie będziemy mogli osadzać, czy dana organizacja i ruch społeczny działa prawie, czy nie.

 

Zarówno Artur Ceroński jak i jego żona są znajomymi osoby uznającą się za pastora – Bartlomieja Kurylasa.

 

 

 

 

Artur Ceroński popiera również obecny Izrael i jego msze wyglądają tak oto:

 

 

Bardzo przykra sprawa, ale ludzie poddają się tej części inżynierii społecznej jaką jest poddanie się mocy autorytetu. W tym przypadku funkcji w kościele – pastora. Jaką różnicą jest poddać się papieżowi, biskupowi, a pastorowi ze względu na tytuł? Szanować trzeba każdego, ale nie poddawać nauczaniom jeśli są niezgodne z biblią.

 

 

Swego czasu miałem podpisywać swoje rozważania “Pastor Piotr”, ale uznałem, że nawet traktując to jako żart, dołączam do grupy właśnie między innymi takich pastorów.

 

Podsumowując, sami widzicie, że bezbożne zachowanie, bez bojaźni Bożej, występuje w kościołach zarejestrowanych jako związki wyznaniowe, co jest kolejnym sposobem na utwierdzenie wiernych, że tylko w religiach i kościołach jest Boże nauczanie, kiedy sam Jezus wchodził w konfrontacje z religią.

 

Grupa Pana Artura Cerońskiego jest zborem charyzmatycznym, a więc uważają oni jak m.in. p. Cyrikas, znajomy dobry Pana Kurylasa, że Prawo Boże nie obowiązuje.

Jeśli prawo Boże nie obowiązuje, to obowiązuje bezprawie i taki jest tego cel. Wprowadzić bezprawie na fałszywie postrzeganej miłości Jezusa czyli New Age.

A Wy wszyscy, którzy polubiliście osoby zwodzące, autoryzujecie ich działania. Inni widzą kogo dana osoba polubiła i tym samym uznaje, że jest to ktoś wiarygodny.  Tak działa ten mechanizm.

 

“Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością albo jakaż społeczność między światłością a ciemnością?”

 

 

Módlmy się, aby wszyscy ewangelicy potrafili rozpoznać zwiedzenie.

Chwała Panu Jezusowi.

 

Zaktualizowane: 10 kwietnia 2019 - 21:32

33 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mimo wszystko ciężko odrzucić emocje. Ta Pani dla mnie jest psychiczna. Psyche po grecku dusza. Ona ma chorą duszę opanowaną przez złego.
  Ale pytanie jest co tam robią ich wyznawcy? Z kim oni się na rozum pozamieniali, że patrzą a niewidzą. Ja jak czasami oglądam takie “występy” lub “kazania bluźniercze” to serio, bym wstał i wyszedł. Ale widzę, że ludzie siędzą grzecznie w ławeczkach i są zadowoleni, że należą do jakiejś grupy lub kościoła. Nie widząc, że grupowo idą w szeroką bramę. Koszmar. Może ktoś to przeczyta i się zastanowi…
  LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ! Jest podejrzewam “ostatni dzownek”, aby odnaleźć Jezusa Chrystusa, nie w księdzu, pastorze, czy innym człowieku a w Biblii!
  ps.
  Czy Jezus i Apostołowie darli i kopali by Torę, aby uzmysłowić coś ludziom? Naśladujcie Jezusa i Apostołów, a będzie zawsze dobrze 🙂
  Z Bogiem!

  1. “Czy Jezus i Apostołowie darli i kopali by Torę, aby uzmysłowić coś ludziom? Naśladujcie Jezusa i Apostołów, a będzie zawsze dobrze ?
   Z Bogiem!”

   Otóż to…

 2. Ja się nawet z tego cieszę, ale nie radością tego świata a raczej duchowo, bo granica szczególnie w zborach protestanckich zaczyna rysować się wyraźnie, Ci którzy trzymają się Słowa Bożego zaczynają ją dostrzegać i wychodzić z córek Babilonu.

 3. Czy jest możliwe to, ze np. podczas wu albo nawet szybciej Biblie online nie będą dostępne/będą zablokowane czy coś?

  1. Jest to możliwe. Nie wiadomo kiedy zabraknie Słowa Bożego na ziemi, ale jest proroctwo, że tak ma się stać. Dlatego budujmy porządne fundamenty wiary.
   Księga Amosa 8.11:

   Głód słowa Bożego

   “Oto nadejdą dni –
   wyrocznia Pana Boga –
   gdy ześlę głód na ziemię,
   nie głód chleba ani pragnienie wody,
   lecz głód słuchania słów Pańskich.
   Wtedy błąkać się będą od morza do morza,
   z północy na wschód będą krążyli,
   by znaleźć słowo Pańskie,
   lecz go nie znajdą.”

  2. Po owocach ich poznacie jest znane i oddaje prawdę również w tej sytuacji.
   Widzimy od dłuższego czasu, że Pan Ceroński zabłądził w głoszeniu prawdziwej ewangelii i jest niestety przykładem konsekwencji takiego wyboru a jego Żona idzie tą samą szeroką drogą na zatracenie.
   Niestety głoszenie Słowa Bożego niesie za sobą wiele niebezpieczeństw dlatego nadzwyczaj ważna jest modlitwa wstawiennicza o ochronę Bożych ludzi.
   Brat w wierze słusznie zauważył, że nie drze się na kawałki wartościowych papierów tego świata, a co dopiero Biblii co robią sataniści…
   Z Duchem Bożym na pewno tak człowiek by się nie zachował nawet jeśli samo czytanie nic nie daje lecz wykonywanie Słowa i zachowywanie przykazań to się liczy.

 4. Watpię czy to było intelektualnie przemyślane bo każdy kto choć troche mysli widzi jakie to było głupie i nielogiczne.Pani Agata skończyła zawodówkę fryzjerska a jej maz Artur skończył podstawówkę.Oboje jednak sa przekonani ze sa niesamowicie inteligentni i mądrzy.List Jakuba opisuje 2 rodzaje madrosci:Boza i demoniczna.Dla,nie zachowania prowokacyjne by cos naświetlić sa powodowane mądrością demoniczna..Madrosc Boza jest przede wszystkim łagodna -to jej pierwsza cecha.Uczynki nacechowane łagodnością.Ceronscy moim zdaniem to osobowości narcystyczne.Szukaja podziwu i władzy.Z jego ust osobiscie usłyszałam, ze ” inni pastorzy mi zazdroszczą, ze ludzie mnie tak kochają” -cytuje dokładnie jego słowa.Oni swoje nauczanie kopiują i rozne pseudoduchowe zachowania kopiują.Otaczaja sie ludzmi ktorzy im dostarczają zaspokojenie emocjonalnej potrzeby znaczenia i ważności.Stad te hasła o jedynie słusznym i prawdziwym zakładaniu fundamentów oraz jedynie słusznym kierunku wiary i duchowości.Lapia sie na ten wpływ ludzie mający problem z samodzielnym myśleniem, myśleniem krytycznym, osobowości zależne potrzebujące prowadzenia za rączkę i opieki…oraz ci, ktorzy szukaja takiego Boga, ktory by zaspokajal ich potrzeby i wyolbrzymiał ego.Oraz tacy…ktorzy nie znaja Słowa Bozego i roznych kontekstów cytowanych fragmentow.Uwazam, ze oni wykorzystują ludzi duchowo i emocjonalnie .Bylam tam 3x w 2017 roku i obserwowałam z bliska jak wyglądają te spotkania.Muzyka i śpiew…jesli tw ogole śpiewem nazwać mozna wycie Agaty …sa głośne, męczące i długotrwałe i na pewno maja wpływ na psychike i umysł.

  Co do like na fb…to mysle ze jest słuszna uwaga admina…miałam ich kiedys w kontaktach i moj dawny znajomy zaczal rozmawiac z jedna osoba z KM wlasnie głownie dlatego ze ja miałam ich w kontaktach.O mało co by zaczal byc częścią tego miejsca ale na szczescie rozmawialiśmy o naszych spostrzeżeniach i niepokojach i sie tam nie wplatalismy.Pociagala nas gorliwość ludzi.Ale sama ludzka gorliwość to za mało..,

  1. Dzięki za wuzupełniający mój tekst komentarz.

   Tak, biore pod uwagę, że to odgórne zlecenie mogło być od samych demonów a niekoniecznie od ludzkich mocodawców.

   1. Na str.chlebznieba jest bardzo dobry artykuł w pdf -Psychomanipulacja w niebiblijnych zgromadzeniach- myślę, że bardzo a propos będzie tematy.Niestety nie wiem dlaczego nie daje się skopiować linku ;-( więc sami sobie znajdźcie.
    Dodam jeszcze ze z KM ok rok temu odeszlo ok 40 osób, które potem były pietnowane na fb ze odrzucili prawdę.Ludzie tam sa uczeni wynioslosci duchowej i ekskluzywizmu względem innych wierzących co jest sprzeczne z naturą Bożego Ducha a tożsame dokładnie z pełnym pychy diabłem.Pycha i wynioslosc duchowa idą przed ruina.Myślę, ze nawet Ci, którzy stamtąd odeszli sa niestety tym skazeni, no im się wydaje ze po 2 czy 3 latach rozumieją i mają objawienie większe niż długoletni wg ich mniemania “zaburzeni” wierzący.Nie rozumieją że te tam nauczanie to jak jajecznica z 2 świeżych jaj i jednego zbuka raczej nie odżywia lecz truje.No dobre rzeczy też tam sa nauczane ale niestety sa ściśle wymieszane z trucizna karmienia ludzkich ambicji ubranych w pobozne szatki 🙁

 5. wiara bije od tych ludzi ale widać jak trzeba byc twardym by jednak nie ulec zwiedzeniu i odróżnić głos Boga od diabła i demonów i Artur ma wiedzę ,dar przekazywania wiedzy opartej na Biblii ale obawiałem się jednego ,zbyt pewna pewność siebie i mamy owoce .Jako że słuchałem nagrań na YT i wiele dobrego było w przekazie Artura a dopiero potem czym nowsze wykłady to zobaczyłem że coś jest nie tak ,że te krzyki ,hałas szum wokół nauczania i styl to coś przestało mi tam pasować .Trzeba się modlić by ta pewność go nie zgubiła bo szkoda by poszli w zatracenie i by w to nie wciągnęli innych

 6. Kilka lat temu, gdy mozna powiedziec, ze sie jeszcze nawracalem, Ceronskiego polecil mi kolega, ktory byl “wyzej” jakoby w wierze.
  Sluchal go namietnie, tlumaczac sie jego slowami, ze Ceronski chodzi z Bogiem, wiec jak moze zwodzic?

  Wtedy pierwszy raz go sprawdzilem i nie wiem czy to ja sam czy Bog mnie nakierowal, ale czulem, ze ten Ceronski nie jest osoba z Boga.
  Wlaczylem kilka filmikow i reka jakby z automatu ZAWSZE chciala kliknac STOP filmu. I to robila.

  Dziwily mnie wlasnie te pijane msze u niego, gdy kolega to pokazywal, co rowniez dalo mi do myslenia, ze to zly czlowiek…

  Niegdys znajoma katoliczka na poczatku mojej drogi rowniez mowila, ze w kosciele byl ksiadz, ktory modlil sie o ducha sw. Owa dziewczyna – wg jej opowiadan – zaczela plakac i nagle zemdlala… Gdy podeszla do mownicy po calym zajsciu (gdyz jej jako jedynej sie to przytrafilo sposrod innych ludzi) zaczela sie smiac…
  Z czasem Bog pokazal mi, ze nie tak rozdaje ducha.

  Ale mimo wszystko modlmy sie za tego czlowieka oraz za moja znajoma, ktora nadal tkwi w tej instytucji.

  Z Bogiem kochani.

 7. Ja sporo oglądam ich kazania i widzę wyraźnie, że ona zachęca do czytania Biblii, mówi bardzo wyraźnie w różnych kazaniach : “jeśli nie żyjesz według Słowa Bożego to masz przegrane życie”. Oni ciągle naciskają, żeby każde własne myśli podporządkować Słowu Bożemu, żeby w każdej dziedzinie i każdej sprawie myśleć według Słowa Bożego.Oni ciągle nawołują do tego, by być człowiekiem modlitwy. I są bardzo ostrzy w tym by żyć wedlug Słowa Bożego; nie znoszą hipokryzji religijnej-typu jedno mówi się, a zupełnie inaczej myśli się i czyni. Nie znoszą też lenistwa chrześcijańskiego. To co widzę, to jest to, że non stop mówią by głosić Ewangelię-czy się chce czy nie chce, by głosić. Można nie zgadzać się z ich różnymi doktrynami, ale nie można im zarzucić, że nie kochają Boga, Biblii i głoszenia Ewangelii. MYŚLĘ, ŻE ONA PO TO PODARŁA BIBLIĘ, ABY POKAZAĆ WYRAŹNIE NASZĄ CICHĄ UKRYWANĄ CHRZEŚCIJAŃSKĄ HIPOKRYZJĘ, ŻE BIBLIJNA WIEDZA, KTÓRĄ MASZ TYLKO NA USTACH, A NIE W CZYNIE I W MYŚLENIU, JEST NICZEGO WARTA. PEWNIE CHCIAŁA POTRZĄSNĄĆ CZŁOWIEKIEM, BYŚMY ZOBACZYLI WSZYSCY, ŻE TO ŻE WIERZYMY ŻE W BOGA I W RÓŻNE JEGO SŁOWA TO NAPRAWDĘ ZA MAŁO, ŻE MUSIMY KONIECZNIE WPROWADZIĆ W CZYN TE SŁOWO. NP.MY CHRZEŚCIJANIE ŚPIEWAMY CO NIEDZIELA “KOCHAM CIĘ JEZU”, ALE JAK CZĘSTO GŁOSIMY SŁOWO BOŻE LUDZIOM ? Przez lata próbowaliśmy organizować w naszym mieście ewangelizację międzykościelną-z kilku tysięcy ludzi,pomimo ogłoszeń, przychodziło kilku. Sądzę, że chodzi o to, by chrześcijanie zaczęli pokutować! Mówimy “potężny Bóg”,a siedzimy w zamartwianiu i lękach. Wyznajemy “Jezus jest moim Panem, Królem”,a wstydzimy się głosić w autobusie,na przystanku,w pracy i okazuje się, że wcale Jezus nie jest tak naprawdę Panem naszym-wstydzimy się Jego i wolimy nie utracić “twarzy” przed drugim człowiekiem. Obejrzyjcie kilkanaście jej kazań i sami zobaczycie,że ona kocha Biblię i Boga. Jeśli człowiek który kocha Biblię i wstaje nad ranem by czytać ją kilka godzin dziennie, czyni taką rzecz jak darcie egzemplarza Biblii to warto zastanowić się nad tym, to widać że oni wołają do kościołów chrześcijańskich-chrześcijanie polscy, pokutujmy, nie żyjemy Bożym Słowem,my o nim mówimy,my je wyznajemy, ale mało czynimy i tak naprawdę nie myślimy według Słowa Bożego.Myślę, że to jest nawoływanie do poważnej pokuty, aby całkowicie Jezus był naszym Panem,w każdej sprawie.

  1. to jest taka sama gorliwość jak u feministek czasem pokazujących się nago.
   Nie przypominam sobie, aby Pan Jezus spalił Torę bo faryzeusze byli obludni….

 8. duet AA – to przynajmniej “dobrane” małżeństwo, albo “wybrane”…

  pokazali Twarz, bo wcześniej czy później nie wytrzymają
  ciśnienia duchowości szatańskiej, pomimo maskowania

  kobieta A, “apostołka mocy”, słusznie oznajmiała,
  że wiedza NIC nie znaczy, i popastwiła szie
  na Słowie pisanym, przekazanym od Ojca

  mężczyzna A, “apostoł mocy”, odprawiając “pijane charyzmy”
  jawnie kpi i szydzi z Mocy Ducha Świętego, wywołując
  kociokwik, śmiechawki, bluźniąc Charakterowi Boga,
  który zesłał nam Pocieszyciela, ale nie pajaca

  jednym słowem – DNO…

  nie bedę szie modlił za cynicznych pachołków szatana, wiedzą
  co robią… wolę pomodlić szie za Siostry i Braci, którzy
  są pokrzywdzeni, chorzy, zagubieni, może zwątpieni
  ale nie gardzą naszym Stwórcą i Jego Słowem
  i szukają Prawdy i Drogi do Ojca… Autentycznie.

  to co, mam szie modlić za obłudnych satanistów ?
  niedoczekanie ich…

  seler

  1. Selerku pomodl sie chociaz raz za nich aby dobry Bóg otworzył im oczy i uszy na Słowo Boże:)

 9. Z tą modlitwa za nich moze masz rację Seler .Jednak zrobię tak : jeśli nieświadomie grzeszą i są przekonani o swojej racji która wypływa z wiary to mozna się o nich pomodlić lecz jeśli świadomie okłamują to niech osądzi Ten który osądza .

  1. Boro – dobrze, w porządku 🙂

   JAN MNIE PRZEKONAŁ !
   dzięki 🙂

   https://www.youtube.com/watch?v=keIqLI0YeoA

   pozdrawiam Was serdecznie !

 10. to jest żenada kabareciarz spod megasamu !
  ten pan zakreśla pentagram cofajac nogi jak przy kungfu oczywiscie to nie on ale
  dotage wymawia niewyraźnie stary obrzęd voodoo
  ale duch antychrysta wzmacnia sie bo ci młodzi ludzie zdaja sie nie widzieć braku godności jaki obarcza pana na głownym planie

 11. Agato i Arturze,

  upomniano mnie bym poprosił o Wasze zniewolone dusze,
  nie chciałem… ale widać Duch chce aby radość
  była w Niebie, kiedy z sideł lub przepaści
  uratują szie choćby dwie…

  nie jestem godzien prosić Ciebie Jezu byś przywrócił
  utraconym Wzrok i Słuch upadłym
  ale Ty Boże do życia
  przywracałeś nawet
  śmierć…

  nie pozwól Ojcze na tyle “zawałów” skamieniałych Serc
  i wysłuchaj Zgromadzenie Dobrej Woli
  by z przepaści ratować Owce
  choćby dzisiaj, choćby
  Te Dwie…

  przebaczyłeś Jezu dwóm oprawcom obok na męki Krzyżu
  bo przynajmniej byli samokrytyczni i nie pluli,
  wybacz dwojgu nawet to, że szydzili
  i podaj Rękę
  iM…

  albowiem Miłość Twa nie zna Granic
  i Wola Twa niech szie spełni,
  dziękuję Ci…

  seler

 12. Coś okropnego…oby ocknęli się ci którzy jeszcze tam są, u tych ludzi…

 13. Witam Was,
  Otóż ja również uważam, ze KM nie do końca jest w porządku wobec ludzi, którzy naprawdę szukają Boga. po pierwsze tam cały czas jest mowa o pieniądzach, cały czas jest wyświetlany nr konta i prośba o wspieranie służy , ładowanie w Królestwo Boże. Większość świadectw tych ludzi pochodzi od osób , które mają zaniżone poczucie wartości, a KM pomaga im , aby uwierzyli że są ludźmi z Nieba i są już zbawieni ( narodzeni na nowo). W tym kościele nie ma problemu, aby były rozwody i nowe małżeństwa w ich kościele. Mój mąż należy do tego kościoła od 1,5 roku, bardzo mnie tam ciągnie, bo uważa , ze powinnam być posłuszna i za nim iść. Jednak ja widzę tam zwiedzenie i się przeciwstawiłam ( wyprowadził się z domu bo uważa, że go nie akceptuję i jest złą żoną, jest zwiedzona i tkwię w religii. Uwierzcie mi bardzo go kocham, jest mi bardzo źle, że tak można ludźmi kierować. Wg.KM poprzednie małzeństwa sa złe i nie powinno sie tkwić w takich związkach, dlatego niektórzy zostawiają swoje żony i żenią sie z kobietami, które również należą do KM. Modlę się za ludzi, którzy tam są, aby nie zostali zeszli na złą drogę i zawsze szukali wsparcie u Boga.

  1. uważam, że KM to zwiedzenie, ale nalezy tez wiedzieć, że nigdy i nikt nie zwodzi w 100%.
   Co do pieniędzy. To słaby argument ponieważ każdy kościół musi jakos
   funkcjonować, choć może Tobie zalezy na ukazaniu formy, że jest to mocno wyeksponowane?

   Małżeństwa. ST mówi, że w przypadku legalnego rozwodu – są także nielegalne – nie wolno wracać do poprzedniego partnera. Tutaj widzę zreszta nie tylko tu wpływ Derecka P:rinca na nauczanie Cerońskiego. Chyba nawet jego książki sprzedaje.
   Oczywiście, jeśli nie było legalnego powodu – cudzołóstwa, chrześcijanin nie ma prawa wstępować w kolejny związek.
   Bardziej bym sie bał dychów z tego kościoła, których prawdopodobnie udzielają przez nakładanie rąk..

  2. BB współczuję, że mąż się wkręcił w KM zamiast w Jezusa. Módl się o niego, może przejrzy na oczy. Widocznie masz taką próbę. Niewypróbowani nie wejdą do Królestwa Niebieskiego.
   Pozdrawiam,
   Boro

   1. Dziękuje Boro. Mój mąż uważa, ze Bóg mu pokazał ten kościół, aby tam poszedł. Z wieloma rzeczami się nie zgadza, ale tam tkwi. A ja jestem nieposłuszna bo nie chce tam pójść. Moim ogromnym problemem jest to , ze kocham go za bardzo i bardzo zależy mi na tym małżeństwie. Jednak dopóki ja nie pójdę za nim to do domu nie wróci. Najbardziej szkoda mi córki dorastającej, która niestety nie widzi dobrych wzorców małżeństwa.Jedną próbę przetrwaliśmy, ale nie wiem czy mam na tyle siły na kolejną :(.

    1. To, że go kochasz to nie problem, to dobrze. Tylko pamiętaj, że Jezus najważniejszy. Wypełnia się na Tobie Pismo: Mt.10.34:
     “Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; 36 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy. 37 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. 38 Kto nie bierze swego krzyża19, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien. 39 Kto chce znaleźć swe życie, straci je. a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.”
     Jest mocno prawdopodobne, że to nasze pokolenie obejrzy Powrót Króla, a Pismo musi się wypełnić. Ciężkie czasy nadchodzą, ale walczymy do końca 🙂
     Mt.10.21:
     “21 Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. 22 Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.”
     NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 🙂

 14. Ja też bardzo się boję co tam się dzieje, ta muzyka , która wprowadza ludzi w trans i to co mówią na swoich nauczaniach , jak głoszą na ulicach, wszyscy pójdą do piekła a oni nie ,bo są zbawieni i idą do Nieba. Mój mąż uważa, ze jest Prorokiem , wybranym przez Boga i nie ma sobie nic do zarzucenia, to ja jestem zła bo nie chce z nim iść do KM.

  1. Bóg nie zalożył żadnego koscioła, żadnej instytucji
   Jesli jest prorokiem, to powinien głosić slowo Boże doproeadzajace innych do upamietania, bo prorocy własnie tym się charakteryzowali.

   1. Otóż to. Prorocy głosili Słowo Boże.

 15. Już słyszałam stwierdzenia, że w KM większość osób to Prorocy. Tak mój mąż też wychodzi na ulicę i głosi Słowo Boże.

  1. W ten sposób patrząc jestem jak najbardziej prorokiem, ale tak się nie nazywam.
   Świadkowie też wychodzą na ulice.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish