Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jared Kushner, Izrael, USA. Czasy ostateczne pukają do naszych drzwi.

Jeszcze nigdy od czasu wniebowstąpienia Jezusa  nie było  tak blisko czasów ostatecznych, tudzież tzw Wielkiego Ucisku.

Pokojowe rozmowy na Bliskim wschodzie, budowa 3 świątyni, potencjalne członkostwo Izraela w UE, bunt ONZ i UE wobec Stanów Zjednoczonych za decyzję o uznaniu suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan, to wszystko pokazuje jak bardzo dużo się dzieje, jak bardzo blisko jesteśmy wydarzeń finalnych opisanych w biblii.

 

Jared Kuschner.

 

Jako pierwszy w polskim internecie typowałem go na antychrysta, ale nie jestem w 100% przekonany o tym typie. Jednakże jest to bardzo ważna persona i dlatego warto poświęcić jej trochę uwagi.

Musicie wiedzieć, że Jared i rodzina Kushnerów są długoletnimi przyjaciółmi Benjamina Netanjahu. Absolutnie ma ucho premiera Izraela. Zacznij oglądać od 4:00. Niestety wersja ENG.

Jared Kushner dorastał spędzając czas z rodziną Netanjahu, więc możesz sobie wyobrazić, jak mówi do niego per  „cześć, wujku Bibi!”.

 

Przypominam słowa Trumpa, które kiedyś umieszczałem na blogu”

Jeśli ma ktokolwiek zaprowadzić pokój na bliskim wschodzie, to będzie to Jared Kushner”.

 

Przypominam także, że siedziba jego budynku mieści się przy 666 Avenue.

 

Nie wiem czy pamiętacie jak wyglądał w filmie Left Behind antychryst? Ja pamiętam, wyglądał on niemal identycznie jak Jared nie tylko z fizjonomii, ale z jego pozycji w świecie. Otóż Nicola Carpatia był do czasu pochwycenia mało komu znanym politykiem z tylnego siedzenia. Młody, przystojny. Jared bije tę postać na tzw łeb i szyję. Przystojny, atrakcyjna żona, nieznany, a więc nie obciążony hakami no i jest łącznikiem między Izraelem a USA.

 

„Niechaj was nikt nie zwodzi w żaden sposób do tego dnia nie przyjdzie , chyba nie przyjdzie najpierw odstępstwo i że człowiek grzechu będzie ujawniony, syn zatracenia”; 2 Tesaloniczan 2: 3 (BT)

 

Już w 2017 roku Kushner był podejrzany przez FBI o kontakty z Rosją, ale teraz oto jest coś więcej. Na jego temat powstała książka. Podejrzewam, że na zamówienie demokratów lub Watykanu, ale w związku z tym, że frakcje lucyferiańskie ze sobą walczą, my poznajemy prawdę. Tytuł tej książki to “Kushner Inc”.

 

 

Oczywiście w Polsce Edomickiej, eskimoskiej cicho sza o tej książce na wp.pl, onet.pl. Tak wielka postać opisana  i dotychczas nikt się tym nie zajął. Dopiero jak takie strony jak ta napiszą, będą musieli coś skrobnąć.

 

Nowa książka długoletniej dziennikarki Vanity Fair, Vicky Ward, Kushner, Inc. , przedstawia ich jako utalentowanych agentów chaosu – kłamstwa, oszustwa i dźgania w plecy.

Kushner, Inc.

O czym tam jest mowa?

Słyszymy, jak Gary Cohn, doradca ekonomiczny Trumpa, wyśmiewał Ivankę („Ona myśli, że będzie prezydentem Stanów Zjednoczonych”), a strateg Trumpa, Steve Bannon, powiedział jej, żeby „[sam] sam… jesteś niczym”, jak ojciec Jareda jest prawdopodobnie biseksualny, jak Trump żałował, że Ivanka nie poślubiła Patriota rozgrywającego Toma Brady’ego („Jared jest o połowę mniejszy od przedramienia Toma Brady’ego”).

Judaizm w książce.

Sposób, w jaki judaizm często pojawia się w kontekście pośrednictwa władzy, chciwych kabalistów. Fragment o Charlesie Kushnerze: „Po prostu wiedzieli, że Charlie był nienasycony, a te pieniądze i jego pułapki nie były wystarczające.” Chcę być najpotężniejszym Żydem w Ameryce – powiedział kiedyś Charlie wspólnikowi biznesowemu.

 

 

Przeczytałem jeden bardzo ciekawy komentarz tej książki. Nie jest on tylko wymowny wobec Jareda ale wszystkich eskimosów:

” (Radziłbym też liczenie palców po tym, jak uścisnąłeś dłoń Kushnerom …)”

 

Z ostatniej chwili.

 

Doradca Białego Domu i zięć Trumpa był pod obserwacją od początku śledztwa Muellera. W czasie kampanii w 2016 r. zajmował się wszystkim – od finansów po planowanie, pisanie wystąpień i prowadzenie sondaży, dzięki czemu miał szczegółowy wgląd w funkcjonowanie całej machiny wyborczej. Jednak z punktu widzenia Muellera najważniejsze było to, że w czasie całej kampanii Kushner zajmował się kontaktami z zagranicznymi politykami i władzami.

Po wyborach Kushner zmuszony był wielokrotnie aktualizować swoje formularze procedur bezpieczeństwa, aby zawrzeć w nich nieujawniane wcześniej interakcje z zagranicznymi urzędnikami – w tym także spotkanie w Trump Tower z rosyjską prawniczką proponującą przekazanie “brudów” na Hillary Clinton. Kushner podobno rozmawiał także z ambasadorem Rosji, Sergiejem Kislakiem w czasie procedury przekazania władzy nowemu prezydentowi – tematem tych rozmów miało być stworzenie tajnej (i nielegalnej) linii komunikacji z Kremlem za pomocą bezpiecznych linii telefonicznych w rosyjskich placówkach dyplomatycznych, w celu uniknięcia monitorowania przez agencje wywiadowcze.

https://wiadomosci.onet.pl/politico/raport-muellera-ws-trumpa-25-watkow-ktore-czekaja-na-wyjasnienie/gkmxq6x

 

 

 

Konflikt UK – USRAEL.

 

Robert Fisk, korespondent „Independent” z Bliskiego Wschodu, napisał artykuł w odpowiedzi na niedawne uznanie przez USA suwerenności Izraela nad Golan.

CAMERA’s UK Media Watch, organizacja pozarządowa zajmująca się zwalczaniem antysemityzmu, wzywa swoich zwolenników do złożenia skargi do The Independent, że niedawna redakcja opinii na ich stronie używa języka antysemickiego.

Robert Fisk, korespondent The Independent z Bliskiego Wschodu, napisał artykuł w odpowiedzi na niedawne uznanie przez USA suwerenności Izraela nad Golan. Oryginalny nagłówek tego artykułu brzmiał: „Akceptując kontrolę Izraela nad Wzgórzami Golan, Trump zaakceptował fakt, że Izrael kontroluje Amerykę”.

 

To, co wszyscy wiedzą oni wykorzystali do swej gry.

Każdy przeciętny poszukiwacz prawdy, niezamroczony żadną religią wie, że USA są tubą Izraela, który jest zarządcą tej potęgi światowej. W ten sposób wyłania się konflikt na linii Watykan – USRAEL..

The Independent jest brytyjskim dziennikiem, a biorąc pod uwagę Brexit widzimy jak na dłoni, że w Anglii są siły przeciwne USRAELOWI.

 

Izrael w UE.

 

Planowo Izrael ma być w UE zamiast Anglii.

 

 

 

Ostatnie porozumienie UE i Izraela.

Izrael i Unia Europejska podpisały kluczowe porozumienie Horyzont 2020 w zeszłą niedzielę. Jest to początek bezprecedensowej umowy o partnerstwie na rzecz finansowania badań naukowych i innowacji.

Przewodniczący Barroso oświadczył: “Izrael jest silnym graczem w dziedzinie badań i innowacji i z tego powodu ważnym partnerem UE w znalezieniu  rozwiązań problemów społecznych będących przedmiotem wspólnych zainteresowań, takich jak starzenie się społeczeństwa, bezpieczeństwa żywności, ochrony środowiska, czystej energii oraz przyczyni się do wzmocnienia konkurencyjności naszego przemysłu. Cieszę się, że podpisujemy umowy dziś, ponieważ odzwierciedla to,że wspólnie zdajemy sobie sprawę jak ważna współpraca i partnerstwo w dziedzinie badań i innowacji. ”

https://itrade.gov.il/poland/izrael-unia-europejska-podpisaly-porozumienie-horyzont-2020/

 

 

Wątek Polski

 

Przepraszam, ale nie wierzę w spontaniczny udział w tej samej grupie eliminacji do ME w piłce nożnej Izraela, co Polska. Polska jest jednym z najbardziej widzących narodów na świecie co do Żydów. Prawdopodobnie jak pojedziecie na zachód, to o roli Żydów na świecie, Rotchildach , Chazarach i etc się nie dowiecie.

Można się tylko spodziewać prowokacji, której ofiarą będa polscy kibice i jest niemal niemożliwe, aby w czerwcu na meczu Polska – Izrael nic się nie wydarzyło. Wszak muszą budować antysemityzm i biznes ofiary

 

Wybory w Izraelu 9 kwietnia.

Zgodnie z sondażami z ostatnich kilku tygodni, partia Zehuta Moshe Feiglina, która jest utożsamiana z odbudową świątyni i której platforma obejmuje legalizację rekreacyjnej marihuany, ma przekroczyć próg wyborczy. Niektóre sondaże dały jej aż siedem miejsc w Knesecie. . Niektórzy twierdzą, że może to przechylić szalę, co oznacza, że ​​Zehut może określić, kto będzie następnym premierem Izraela, Benjaminem Netanjahu lub Benny Gantz.

Kim jest Gantz? Otóż jest on dowódcą wojskowym w stopniu generała, oficerem dyplomowanym Sił Obronnych Izraela, od lutego 2011 do lutego 2015 szef Sztabu Generalnego Sił Obronnych Izraela.

Daje do myślenia?

Jakkolwiek będzie robi się gorąco.

 

 

Mimo że jest to partia skrajnie prawicowa – marzą o państwie działającym w duchu żydowskiego prawa i popierają zniesienie porozumień z Oslo, pełną aneksję okupowanych terytoriów, zachęcanie do „dobrowolnej emigracji” Palestyńczyków i przekazywanie władzy nad świątynią Mount to the Chief Rabbinate. Według własnych badań przyszli wyborcy Zehuta obejmują młodych ludzi, w tym wielu świeckich, którzy popierają wolnościowe wartości, aw szczególności legalizację marihuany.

 

 

 

 

Jared Kushner planuje ogłosić pokój do roku 2020.

 

Sama administracja Trumpa uważa teraz, że ma tylko rok na wprowadzenie swoich planów izraelsko-palestyńskiego porozumienia pokojowego, po wyborach w Izraelu w kwietniu i przed rozpoczęciem kampanii prezydenckiej USA 2020 następnego lata.

Według trzech starszych doradców zespół pokojowy prezydenta USA Donalda Trumpa negocjuje harmonogram uwolnienia swojego planu, który kalibruje się z tymi markerami wyborczymi, a także zapewnia znaczny pas startowy do negocjacji, jeśli plan się rozpocznie.

Doprowadziło to niektórych w administracji do rozważenia wydania planu jak najszybciej po głosowaniu Izraelczyków 9 kwietnia, czyli już za tydzień.

 

 

Ich krótki harmonogram może kolidować z wysiłkami Izraela w tworzeniu koalicji rządzącej zaraz po głosowaniu – proces ten może potrwać kilka tygodni. Urzędnicy amerykańscy odmówili komentarza, czy ten proces wpłynie na ich uruchomienie planu pokojowego.

Kushner nie wierzy, że harmonogram wyborów wpłynie na proces pokojowy Białego Domu – lub jego rolę w tym – w dużej mierze ze względu na spodziewaną długość demokratycznej władzy podstawowej. Ale demokraci będą wybierani do maja 2020 r.

 

Budowa świątyni z ominięciem miejsc muzułmańskich.

 

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo opublikował film ze swojej wizyty w Izraelu na swojej stronie na Twitterze, w którym pomija się muzułmańskie sanktuaria w Jerozolimie, ale zawiera tam model trzeciej świątyni.

Niektóre grupy żydowskie chcą wznieść budowle na Wzgórzu Świątynnym i wywołały obawy, że wpłyną na miejsca muzułmańskie, takie jak Kopuła na Skale i meczet Al-Aksa. Wzgórze Świątynne jest jednym z najświętszych miejsc na świecie dla muzułmanów, chrześcijan i Żydów.

Większość żydowsko-prawosławnych uczonych uważa, że ​​Trzecia Świątynia zostanie odbudowana przez żydowskiego Mesjasza; wydarzenie, które według niektórych może zwiastować koniec świata. Apokaliptyczny nastrój znalazł odzwierciedlenie w reakcjach użytkowników Twittera na tournee Pompeo w Jerozolimie.

W wideo Pompeo modelowi trzeciej świątyni towarzyszy niedawna decyzja prezydenta USA Donalda Trumpa o uznaniu suwerenności Izraela nad Wzgórzami Golan; okupowana ziemia została opisana przez Pompeo jako „twardo walcząca nieruchomość” i „ważne miejsce”.

 

Prawda jest taka, że Trump i syjoniści wypełniają proroctwa biblijne, aby doprowadzić do czasów końca, w których jesteśmy .

 

Jednak to, co oni robią nie pochodzi od Boga. Budowana Trzecia świątynia będzie bluźnierstwem przeciwko Bogu i mało tego ale starają się ją zbudować na kompleksie rzymskiego fortu Antonia. To nie jest oryginalne Wzgórze Świątynne. Kroniki wyraźnie mówią, że świątynia została zbudowana na klepisku Ornana Jebusyty w mieście Dawida. To nie jest to miejsce. Józef Flawiusz powiedział, że kiedy świątynia została zniszczona, nic nie zostało i nie było sposobu, aby wiedzieć, że kiedykolwiek istniała tam świątynia. Ta platforma to ponoć rzymski fort. Żydzi nie przestrzegają Tory, ale Talmudu, tradycji ustnej i nauczania rabinicznego. Cała ta sprawa to żart. Świątynia sama w sobie jest bałwochwalczą obrzydliwością.

 

Być może uda im się wybudować świątynię, ale kiedy Jezus umarł, zasłona została rozdarta. JHWH nie chce już kamiennej świątyni. Prawdopodobnie antychryst będzie rządził z tej świątyni prze pewien czas podczas WU.

 

W takim razie, jeśli naprawdę uznamy, że to wszystko jest już tak blisko, to my pracujmy nad sobą, a oni niech się żrą, gdyż i tak wszystko będzie zgodne z Planem Bożym.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 9 kwietnia 2020 - 12:18

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Wiele się na siebie nakłada…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish