Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

System ostro pracuje nad wprowadzeniem do obiegu hasła pt “terroryzm”. Strzelanina w Holandii.

“Do strzelaniny doszło w Utrechcie m.in. na ulicy 24 Oktoberplein. Napastnik otworzył ogień w tramwaju i uciekł z miejsca zdarzenia – informuje policja. W strzelaninie zginęły trzy osoby, a dziewięć zostało rannych. Trwa akcja służb. Antyterroryści otoczyli jeden z budynków w mieście. Tymczasem policja opublikowała zdjęcie sprawcy.”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/holandia-strzelanina-w-tramwaju-trzy-osoby-nie-zyja/bhlxt28

 

Mieliśmy zamach w Nowej Zelandii w meczetach. Uczynił to skrajny prawicowiec. Prawicowiec według lewicowych mediów.

 

Kim jest sprawca w Holandii?

 

“37-letni Gökmena Tanisa (urodzony w Turcji) w związku z dzisiejszymi wydarzeniami na Oktoberplein w Utrechcie”. Dziennikarz Yelle Tieleman informuje, że poszukiwany jeszcze dwa tygodnie temu przebywał w sądzie ws. gwałtu. Miał też sprawy o stosowanie przemocy i kradzieże.”

 

Najpierw wymieszali kultury i skrajnie różne religie żądając od ludzi tolerancji, a następnie walczą z terroryzmem.

Stefan Kisielewski powiedział:

 

W socjalizmie ofiarnie pokonujemy trudności, których nie ma w innym ustroju”

 

Oni tworzą problemy by je rozwiązywać.

Kilka dni temu zamachy w New Zeland a teraz w Holandii. Witamy w III wojnie światowej? Bardzo możliwe. Wszak masoński Plan III wojen światowych zakłada:

 

“Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” 4″

 

Plan Trzech Wojen Światowych Alberta Pikea.

 

To wszystko wygląda jak próg tuz przed 3 wojną światową. Zwłaszcza, że Amerykanie wysłali swoje bombowce do UK:

 

B- 52 przyleciały z USA do UK – bębny wojny coraz głośniejsze.

 

Bombowce, które zanim osiedliły sie na dobre w Anglii wykonały próbny lot w stronę Obwodu Kaliningradzkiego.

 

Panie Jezu przyjdź.

Podnieśmy głowy bo koniec jest bliski.

 

 

Updated: 18 marca 2019 — 16:06

5 komentarzy

Add a Comment
  1. To tylko przygotowania prawdziwe zamachy to maja byc ponoc w Piatek 322 , potezne zamachy zeby sprowokowac brexit ,prawdopodobnie IRA.

    1. 😮 dzięki za info…trzeba będzie obserwować co się dzieje…

  2. Nie ma za co Asia , pozdrawiam Cie w imie Chrystusa . Mam takie pytanie do Ciebie jako ze jestes dziewczyna , jakis czas temu w miescie wymienialem sie spojrzeniami z taka dziewczyna , ,wiec uznalem ze sie jej podobam ona zreszta czesciej ,jako pierwsza na mnie sie patrzyla ,wiec zagadalem ale odpowiedziala ze ma chlopaka nie uwierzylem w to wiedzialem , ze to sciema ale odpuscilem ,nie chcialem byc nachalny , wiem ze ma na imie Karolina powiedziala , i chyba cos jakby sie zakochalem czy cos bo caly czas o niej mysle sni mi sie nawet , i to tak po dluzszym czasie ,szukalem na fejsie nie znalazlem co moge zrobic ?? Asia , jak wtedy podszdlem to sie cieszyla ze zagadalem i nagle ze ma chlopaka ,wydaje mi sie ze po prostu nie chciala wyjsc na jakas latwa dlatego tak powiedziala , probowalem wyrzucic ja z glowy nie moge nie mam sily , mam przed oczami jej buzie jak sie odwrocila i spojrzala na mnie ,widzialem ze sie jej spodobalem . 🙂 pomocy Jak ja odnalezc??

  3. Nio juz pojutrze hihihihi 🙂 Pozdrawiam Admina u mnie dzis chmurno i brzydko Chwala Panu Bogu

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: