Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Podkast na szabat. Luty 2019.

W dzisiejszym podkaście o:

 

-globalnej kampanii dekryminalizacji homoseksualistów

-mocy różańca powstrzymującego wojny wg ks Dominika

-przekazywaniu praw Bożych dzieciom

 

 

Jest kuriozalnym fakt zdecydowanego stanowiska muzułmanów wobec homoseksualistów przy liberalnym konserwatystów (pseudo).

Muzułmanie także nie jedzą świń jak przykazał, a w ich kalendarzu w wielu krajach jest szabat.

 

 

 • Podkastluty
❚❚

 

 

Updated: 22 lutego 2019 — 15:55

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Różaniec zawsze wydawał mi się nudny…bo to w końcu takie klepanie bez rozumienia…

 2. To sa te czesci nie przetlumaczone , jezeli ktos by mogl ,wstawic napisy Polskie i wrzucic na Bloga to byloby super . Pomodle sie za was ,mam dzis ciezki dzien przeziebilem sie i angina mnie lapie , nie chce mi sie zyc , i w dodatku ,chyba sie zakochalem ,niestety tylko w 1 strone ale ta kobieta nie jest nowonarodzona napewno , rozmawiam z czlowiekiem ktory moze by sie podjal tlumaczenia ,ale ma duzo na glowie 3 dzieci i zona i nie wie czy znajdzie czas, pozdrawiam wszystkich w imieniu Jezusa Chrystusa Pana i Zbawce , z zachmurzonego Gizycka . Duzo zdrowia i szczescia .

 3. tO JUZ MASZ dwoch 🙂 Piotrze Chwala Bogu

 4. Rozaniec jest zabroniony przez Boga . Kosciol wprowadzil rozaniec w 1090 roku chyba , a jezus zakazal powtarzanie wkolko tych samych modlitw . Zreszta juz sama modlitwa do maryi (izydy) jest zabroniona . Pozdrawiam 🙂

 5. Przepraszam za slowo Jezus z malej litery nie zrobilem tego zamierzenie tylko przypadkowo . Ten Capslock 🙂

 6. Wiem, że temat księdza Chmielewskiego był już szeroko omawiany w artykułach i kastpoście admina oraz komentarzach ale chciałbym dodać coś jeszcze. Nie będzie to żadna nowość dla Was ale argument do podważenia wiarygodnosci księdza dla zwiedzionych. Podobną sytuację jaką opisywała w komentarzach Ania W. miałem i ja. My podważamy jego słowa poprzez Biblie lecz ciężko jest wytłumaczyć i chociażby zachęcić do samodzielnej weryfikacji osobę głęboko siedzącą w katolickim tradycjonaliźmie. Jeżeli On oczernia i zniesławia ludzi, którzy idą za Jezusem, dla których kompasem i mapą jest Słowo Boże, to my zachwiejmy jego autorytet moralny jakim jest dla katolików. Walczmy z szatanem jego własną bronią. Wszak wielu katolików zna symbolikę masońską i satanistyczną. Całego filmu nie ma co oglądać ale ujęcie np. w 3:50.
  https://youtu.be/VC3ZqMD2dRA

  1. To jest oko opatrzności symbolizujące Trójcę Świętą. Masoni po prostu przejęli ten symbol.

 7. Witam może nie na temat ale ostatni do sprzedaży weszła do kupienia Barbie Baphomet . Tu podaję linka jak ona wyglada
  https://m.youtube.com/watch?v=BY1Rww5kAOU

  Pozdrawiam wszystkich

 8. Jak to jest z duszą po śmierci tzn co się z nią dzieje?
  Wg Księgi Daniela dusza “śpi” po śmierci i czeka na sąd Boży.

 9. Dzien dobry, byla kiedys strona o nwo, illuminati na wordpress kilka razy wspominana na detektywie, zapomnialem jak sie nazywala
  pozdrawiam

  1. właściciel już nie zyje.
   Ostrzetgam więc samo zainteeresowanie spiskami jest bardo groźne

 10. Jak sie nazywa wlasciciel tej strony ? Czy nie aby Marcin Dachtera ?

 11. Jak to nie żyje? A co się stało? Ktoś go zabił?

 12. Nie mam już wątpliwości, że antychryst będzie Żydem. Na podstawie ewangelii Jana 5:43: King James Version: I am come in my Father’s name, and ye receive me not: if another shall come in his own name, him ye will receive. Uwspółcześniona Biblia Gdańska: Przyszedłem w imieniu mego Ojca, a nie przyjmujecie mnie. Jeśli ktoś inny przyjdzie we własnym imieniu, tego przyjmiecie.

  Z kolei Biblia Tysiąclecia jakby celowo zmienia czas przyszły na tryb przypuszczający.

  Antychrystem nie będzie muzułmanin jak np. Erdogan, ani Obama, książę William czy Trump. Identyfikacja antychrysta jest tak prosta, że nie może być inaczej. Antychrystem jest z całym prawdopodobieństwem Jared Kushner. Niedawno po raz pierwszy usłyszałem jego głos i muszę powiedzieć, że jest znakomitym mówcą. Wiele prosyjonistycznych agend pseudo chrześcijańskich ma na celu odciągnięcie ludzi od prawdy. Uważają one, że antychrystem będzie muzułmanin. Wg mnie jest niemożliwe, żeby Żydzi uznali za swojego mesjasza kogoś, kto nie jest Żydem, a już na pewno nie muzułmanina. Wygląda na to, że żeby śledzić wydarzenia czasów końca, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę “Jared Kushner”. Kushner znowu wybiera się w podróż pokojową do muzułmańskich krajów Bliskiego Wschodu. Obserwując ostatnie działania Kościoła Rzymskokatolickiego na rzecz uznania tego, że wszyscy ludzie wierzą w jednego boga należy się spodziewać, że fałszywym prorokiem będzie papież. Ale czy będzie to papież Franciszek czy jego następca? Franciszek ma już 82 lata.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: