Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Światowa Rada Zwodzicieli zapowiada zgromadzenie 5-11 lipca 2021 roku pod hasłem “Miłość Chrystusa porusza świat ku pojednaniu i jedności”

Jedenaste zgromadzenie ogólne Światowej Rady Kościołów (ŚRK) odbędzie się w Karlsruhe w Niemczech w dniach 5-11 lipca 2021 roku pod hasłem “Miłość Chrystusa porusza świat ku pojednaniu i jedności”. Decyzję w tej sprawie podjęli członkowie Komitetu Planowania Zgromadzenia, który w dniach 9-16 stycznia obradował na Cyprze. Spotkanie to będzie pierwszym zgromadzeniem ogólnym – najwyższego forum – Rady w Europie od 1968, gdy w szwedzkiej Uppsali zebrało się IV zgromadzenie.”

 

Prawda jest taka, że miłość Chrystusa,

do wyjścia z tych kościołów nas zmusza.

 

Co jeszcze ciekawego dowiadujemy się o tyej radzie|?

 

Światowa Rada Kościołów powstała na I zgromadzenie w Amsterdamie w sierpniu 1948 r., pragnąc wspierać dążenia chrześcijan do jedności w wierze oraz w dawaniu świadectwa i służbie na rzecz sprawiedliwego i pokojowego świata. Obecnie skupia 350 Kościołów protestanckich, prawosławnych, niechalcedońskich, anglikańskich, starokatolickich i innych, liczących łącznie ponad 550 mln wiernych w przeszło 120 krajach.

Kościół katolicki nie należy do ŚRK, ale od 1965 blisko z nią współpracuje. Najwyższym forum Rady jest wspomniane zgromadzenie ogólne, zbierające się co 8-9 lat. Na co dzień jej pracami kieruje sekretarz generalny, którym od 1 stycznia 2010 r. jest norweski pastor luterański dr Olav Fykse Tveit. Siedziba ŚRK mieści się w Genewie.”

Znamy datę kolejnego zgromadzenia Światowej Rady Kościołów

 

Po pierwsze nie ma już protestujących przeciw Rzymowi skoro się z nim bratają i kochają. Po wtóre jedność chrześcijan nie jest w ekumenii z instytucjami, ale w posłuszeństwie wobec Boga.

 

Tak jak dają nam pozorny wybór między PIS, a PO, tak jest pozorny wybór między KRK, a np baptystami, choć jeśli miałbym iść na nabożeństwo to poszedłbym od biedy do baptystów, byle Pan Wichary nie wykładał biblii.

 

Zachodzi tez pytanie: czy Jezus założył światową radę kościołów? Nie.

 

“Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.”

 

No a te kościoły w prawdzie nie żyją, gdyż co ma wspólnego kult maryjny z Bogiem Wszechmogącym? Co ma wspólnego papiestwo z Jezusem? Jednak uwspółcześnieni faryzeusze jakimi są ludzie z tych ekumenicznych kościołów są w symbiozie z Rzymem. Zginą w piekle jakkolwiek będzie ono wyglądało i o tym nagram zaległy filmik, gdyż około dwa tygodnie temu bardzo mocne słowa do mnie dotarły z Zachariasza.

 

 

 

 

Updated: 6 lutego 2019 — 10:16

1 Comment

Add a Comment
  1. takie to kościoły, jak ja jestem królową angielską 😀
    zbieranina i tyle…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: