Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Program Biedronia, czyli gejokracja z komunizmem i obietnicami bez uzasadnienia ekonomicznego.

Ciężko przegapić było szumnie przedstawiony program wyborczy partii Biedronia o jakże niepokojącej nazwie “Wiosna”. Niepokojącej, ponieważ strach się bać takiej wiosny, nowego rozdania.

Obejrzyjcie filmik:

 


W Polsce nie ma już więcej na nienawiść” – oczywiście tą nienawiścią ma być

“W Polsce nie ma miejsca na mówienie ludziom z kim mają zakładać rodzinę”

“możemy być szczęśliwi bez względu na to z kim jesteśmy , kogo kochamy”

 

“wprowadzimy związki partnerskie a także ustawową równość małżeńską”.

 

 

Biedroń bazuje na populistycznych hasłach opodatkowania kościoła Rzymu. To ciekawe, bo jest on kolekcjonerem tzw matek boskich”. To jest ta sama energia. Tak, Biedroń ma opiekę tych samych sil duchowych co katolicy klękający przed obrazem rzekomej Maryji.

 

 

Ponadto co w filmie w gazecie Michnika czytamy:

 

“do 2025 roku płaca minimalna Polaków ma wynosić 3200 brutto”.

 

Dodatkowo z obiecanek: “Wprowadzimy nieopodatkowaną emeryturę minimalną na poziomie 1600 zł dla każdego”

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24429112,biedron-jako-pierwszy-pokazal-nowe-500-plus-teraz-to-pis.html”

 

Kochani, kiedy kandydat na przedsiębiorcę otwiera działalność gospodarczą, to nie myśli tylko ile komuś da, tylko skąd weźmie na to pieniądze. Każdy biznesplan musi zawierać kosztorys inwestycji.

 

Ściągnąłem biznesplan celowo ze strony dla uczniów sciaga.pl:

 

https://sciaga.pl/tekst/85322-86-przykladowy_biznes_plan

 

 

Pan Biedroń nie mówi skąd weźmie na to pieniądze, choć likwidacja konkordatu i religii dałaby pewne oszczędności. Ale to sa tylko hasła, a nie wyliczenia. Nawet jak jedziecie na wakacje nad morzem czy w góry, to musicie obliczyć ile wydacie na paliwo, ile na noclegi, ile na gastronomie. Skąd te pieniądze weźmiecie. Niestety Polacy z braku rozumu ufają takim obietnicom bez pokrycia a później jest narzekanie i płacz.

 

Nie ma w tym programie oszczędności, likwidacji biurokracji, ale socjal. Nie ma pomoc polskiej klasie średniej.

 

 

Wracając do owych równości. Pan Biedroń chce zastąpić chrześcijaństwo swoją religią a jest nią gejokracja. Przecież każdy polityczny laik wie, że ten kto wygrywa wybory obsadza później swoimi ludźmi urzędy. Im większe wpływy tym większa propaganda swej partii.  Pomyślcie co by się działo gdyby kluczowe urzędy zostały obstawione gejami, a wy mielibyście nadal przekonania biblijne? Jak traktowano by Was w takich urzędach mając na uwadze, że Wasze poglądy sa zdecydowanie sprzeczne z urzędnika lub naczelnika poglądami?

Mówi się, że Facebook Polska zarządzany jest przez ludzi z Nowoczesna. Jeśli to prawda, to maja dostęp do Waszych nie tylko profili i postów, ale i mesendżera.

Komuniści (bolszewicy)  prześladowali ludzi w imię równości społecznej, a teraz o tę że równość walczy pan Biedroń. Kolejna równość. Pytanie tylko, czy ktoś zabrania gejom uprawiania seksu? OK, nie są małżonkami, a chcieliby w majestacie prawa, ale póki co mamy demokrację i to my mamy jeszcze prawo przeniesienia swych poglądów na głos wyborczy. Polska nie jest gejowska, ale chrześcijańska, a wszelkie lewicowe poglądy sa jak zaraza, która nad Polskę naciera ze zdwojoną siłą.

 

W obliczu takiego zrywu tfu wiosennego, zachodzi pytanie, czy wrogowie uczestnictwa w wyborach nadal nie chcą iść na wybory?

Czy chcecie aby nasze dzieci były uczone przez środowiska LGBT?

Siedzenie w domciu jest tak samo wygodne podczas wyborów jak chodzenie do kościoła. W obu przypadkach nie ponosi się odpowiedzialności za społeczeństwo. Zamknięci w domach i zamknięci piękoduchowie w kościołach ewangelicznych. Obie grupy są bierne jak kapcie telemaniaka.

Bóg oczekuje działań. Dostaliśmy od \boga ziemię, a teraz ją chrześcijanie oddają. Oczywiście naszych przedstawicieli w sejmie nie ma, ale nikt mi nie wmówi, że nie był lepszym Dmowski od Hitlera, że nie jest lepszy Braun i Korwin Mikke od Biedronia.

 

Popatrzcie na to, co się stało w Beneluxie. Różowe dzielnice, trawka, eutanazja, aborcja. Bo tam byli chrześcijanie kapciowi.

 

Nadciągają ciemne chmury nad Polską o czym już pisałem kilkakrotnie. Móldmy sie o nasz kraj, o Polaków by zmądrzeli, by przyszli do Boga i Jego Prawa. Nie do polityków, do księży, ale do Boga, Nie do Maryji, ale do Jezusa.

 

 

 

Updated: 5 lutego 2019 — 12:43

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Skąd wezmie na to pieniądze? To nie nasz problem ,może jakieś organizacje o jego poglądach będą finansować jakaś część ale większe pieniądze to można dodrukować .To akurat nie problem ale to że kupują ludzi którzy chcą tych obietnic a za tym pod przykrywką idzie zepsucie które niesie ta i tym podobne partie.Czlowieka tego nie mi oceniać ,wydaje się nawet sympatyczny i wesoły ale gorzej zapewne z tymi którzy za nim stoją

 2. ja nie wierzę w żadna partię. Wierze w nacisk na polityków, |każda partia ma swoj elektorat i czuje presje. Gdyby nie idee stojące za partiami to juz bylaby dyktatura a tak musza nas czasem sluchac.

 3. “Wiosna” – taaa, tyle że zamiast zapachu kwiatów jakiś brzydki zapach (czegośtam)…
  dobrze że chcą wyprowadzić religię ze szkół i zerwać konkordat, ale cała reszta programu mi się nie podoba… :/

 4. Chyba o stowarzyszenie”wiosna” chodzi ,nie partie ale może jakieś udziały też tam będzie miał kościół bo gdzie nie ma ? ?

 5. Ciekawe skąd stowarzyszenie “wiosna” wzięło na swoje funkcjonowanie pieniądze. Czyżby z tzw. “puszki Adamowicza”.

  Oczywiście media tak pompują “wiosnę”, że praktycznie na drugi dzień “mają” 14%.

  Tak jak pisałem wcześniej. Na śmierci Adamowicza skorzystali wszyscy i czemuś to służyło. Operacja “wiosna” z wielkim hukiem wyrosła na trupie i teraz Biedroń będzie twarzą walki z hejtem, twarzą “wolności”. Kult Adamowicza skupi się na osobie Biedronia a pewnie i dostanie wsparcie od WOŚP.

  Proszę zwrócić uwagę jak “wiosna” niesamowicie przypomina operację “Palikot” oraz “Petru”.
  Do trzech razy sztuka ?. Tak.

  1. FXX jeśli dobrze pamiętam wątpiłeś w to, że Adamowicz siedzi po dźgnięciu go nożem. Później znalazł się film w sieci, który i ja umieściłem.

   Wiele można wytłumaczyć.
   J. Międlar pytał znajomych lekarzy o tę scenę. Mógł to być szok. Ok. Córka się mogła śmiać. Psycholodzy też to tłumaczą. OK też jestem w stanie zrozumieć dziecko. Może mechanizm wyparcia.

   Ale…

   ” 27-letni gdańszczanin dźgnął go kilkakrotnie nożem w okolice serca.|”

   Wykonano masaż serca, który widać:

   https://www.cda.pl/video/297912341

   Nie mam podstaw medycznych, może ktoś mnie oświeci, czy przy krwawiącym sercu i ranie wewnetrznej robi sie masaż serca.

   Świeża sprawa. Rodzina Adamowicza leci do USA. Mieszkania już wcześniej wykupiono a podobno toczy się posterowanie przeciw p Adamowiczom z US. Kwota ok 100tys zł a kto wie co jeszcze mieli na niego.

   Czy do 3 razy sztuka? Nie wiem. Nie będę li tylko komentatorem, będę się modlił o to, żeby nie.
   Sondazownie sa manipulowane. Pisałem o jednej:

   http://detektywprawdy.pl/2018/04/06/wiarygodnosc-sondazowni-ibris/

   Nie chciałbym aby moi czytelnicy byli safandułami, dziadkami komentującymi tylko przejście kogos przez wieś jak w tym serialu z Pieczką.
   Tu trzeba czynów i walki. Modlitwa, informowanie na swoim profilu fejsa, Uswiadamianie w realu itd.

   1. i nadal podtrzymuje swoje zdanie w kwestii jego śmierci a “nagły” start “wiosny” jeszcze bardziej mnie w tym utrzymuje.

    1. problem w tym, że podważałeś, że siedział, a w filmie siedział

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: