Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiara w PIS jest niewiarą w Boga, czyli Jarosław i jego kolega Gerald Birgfellner.

Jarosław Kaczyński obawiał się, że jeśli sprawa inwestycji spółki Srebrna wyjdzie na jaw przed wyborami samorządowymi w 2018 r. to PiS straci politycznie – wynika z nowych taśm, które dziś opublikowała “Gazeta Wyborcza”.

 

Chciałbym aby trzeźwo spojrzeli na motyw taśm PISu jego fani, gdyż uwielbienie PISu jest takim samym bożkiem (demonem), idolem  jak mecze piłki nożnej czy Messi.

 

Po pierwsze p. Jarosław K. spotyka się z biznesmenem o nazwisku izraelskim. Jest nim Gerald Birgfellner.

Austriak i lider Prawa i Sprawiedliwości są spokrewnieni. Birgfellner to zięć Jana Marii Tomaszewskiego – brata ciotecznego lidera partii.

 

Wkomponowuje się to w wypowiedź jego brata będącego w Izraelu:

 

 

Dochodzi do tego podwójna moralność fiskalna:

 

– Realia są takie: albo będą jakieś te dodatkowe rachunki, bo my po prostu ich potrzebujemy, albo jest druga droga, i tu nie traktujcie jej jako wojenną. To znaczy, że wy wysuniecie roszczenia o charakterze sądowym – mówi w pewnym momencie.

Następnie Jarosław Kaczyński ustala, co będzie w sądzie zeznawać: „Jestem gotów w tym sądzie zeznać, że ta robota była robiona dla nas, znaczy dla Srebrnej”. Panowie zgodnie stwierdzają, że sprawa jest do wygrania, bo spółka ma jakąś uchwałę. Ta prawdopodobnie ma dotyczyć pożyczki udzielanej Srebrnej przez firmy wykonujące dokumentację budowlaną. Ta nie może być jednak spłacona, bo w związku ze wstrzymaniem inwestycji nie ma pieniędzy z kredytu bankowego.

https://www.money.pl/gospodarka/prezes-pis-nagrany-mamy-stenogram-chodzi-o-inwestycje-za-13-mld-zl-6343642819679873a.html

 

Dochodzi także motyw mafijny:

 

Dalej rozmowa schodzi na tematy związane z innymi inwestycjami. Mowa między innymi o firmie CCC należącej do Dariusza Miłka. Polski miliarder poza sprzedażą butów działa też na rynku deweloperskim.

– To jest Miłek. Mówiłem ci, to jest piąte, szóste miejsce co do bogactwa w Polsce. Nazywa się Miłek. To jest ponura postać – stwierdza w pewnym momencie Kaczyński. Tłumaczka dodaje: „W ogóle taka mafijna postać”. Na co prezes PiS odpowiada krótko: „Tak”.”

 

Jest jeszcze wątek pani Goss. Tez polskie nazwisko.

Oni chcą od nas rzetelności we wszystkim, mali przedsiębiorcy płacą już 1300zł ZUSu nie dziedzicznego i z jałmużna na emeryturze, co rusz podwyżki. Ludzie z powodów ekonomicznych popełniają samobójstwa, wielu wpada w alkoholizm a tutaj takie wały się kręci.

Oni wszyscy są jak faryzeusze: nakładają na ludzi ciężary nie do uniesienia, masę ciężarów a sami ich nie noszą.

 

Tę całą aferę ze Srebrną można by podsumować jednym zdaniem:

 

Mowa jest srebrem, ale milczenie jest złotem.

 

Jesteśmy w stanie okupacji do samego przyjścia Jezusa.

To, że Michnik ujawnia te taśmy akurat teraz, wynika z ich walki o władzę przed wyborami w tym roku. Jak widzimy jest jak za czasów II wojny światowej. Żydzi wydają Żydów.

PIS mścił się dotychczas za Smoleńsk, ale bezbożna lewica żydowska kontratakuje i zaczęło się to od teatru z Adamowiczem. Mowy nienawiści będącej  inżynierią społeczną.

Podejrzewam, że to początek wojny służb komunistów bezbożnych z komunistami pobożnymi.

 

 

Uwaga, Żydzi mnie stale czytający schemacikiem myślą, że jestem antysemitą. Nie, nie jestem antysemitą. Mam znajomych kilku Żydów. Jestem antysyjonistą, tak samo jak antyfaszystą. Nie wprowadzajcie ludzi podstępnie w potrzask, gdzie kiedy krytykuje się Żydów, to jest się antysemitą.

Cenię profesora Filkensteina.

 

Summa summarum wolę okupację PISu niż PO i sld, gdyż dobrze pamiętam co się działo za sld. Takiego bloga nie mógłbym prowadzić za rządów sld. To taki wybór jak zabór austriacki i rosyjski. Wole jednak austriacki.

 

To nie nasza bajka…

 

 

 

Updated: 31 stycznia 2019 — 10:14

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Dobrze wyjaśnione ,dużo racji .Ścieranie się interesów wpływów rośnie .A że walka trwa przede wszystkim o wpływy pieniądze władzę to legnie to wszystko w pewnym czasie i przyjdzie Ten który ma przyjść Król królów ale wpierw musi się stać co ma się stać

  2. Gdyby Zydzi nie powrocili w niewierze, jak to prorok Ezechiel zapowiedzial (Ezechiel 37.1-14), do kogo Jezus mialby powrocic (Zach.12.10) i dlaczego Bog dopuscil do ich powrotu i do zalozenia Izraela?

  3. Faktycznie, ludziom podchodzącym wręcz fanatycznie do tej partii (i nie tylko do tej, ale na przykładzie pisu widać to niestety najlepiej) po prostu jakby przesłania wszystko…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: