Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego Palestyńczycy protestują w strefie Gazy?

fot. https://www.facebook.com/shaunking/

 

 

Strefa Gazy to więzienie na otwartym powietrzu.

 

Artykuł z roku 2018:

 

Elektryczne przedsiębiorstwo w Strefie Gazy zamknie jedyną elektrownię w Gazie z powodu braku paliwa do napędu elektrowni, ogłosiła firma w czwartek wieczorem.

Dopóki elektrownia nie zostanie przywrócona do pracy, jedynym źródłem energii elektrycznej w Strefie Gazy będzie energia dostarczana przez Izrael. Ilość energii elektrycznej dostarczanej przez Izrael do Strefy Gazy wystarcza na cztery godziny mocy – po 16 godzinach przerwy w dostawie prądu dziennie.

Elektryczna firma Gaza powiedziała, że ​​powodem braku paliwa jest zamknięcie przejścia granicznego w Rafah między Gazą a Egiptem. Egipt zamknął przejście ze względu na sytuację bezpieczeństwa na północnym półwyspie Synaj z powodu morderczych ataków na siły egipskie i cywile przez filie ISIS i inne ekstremistyczne ugrupowania islamskie na Synaju. Egipt mówi, że takie ataki utrudniają mu dostarczanie paliwa.

W ubiegłym miesiącu Izrael odnowił dostarczanie do Gazy 120 megawatów energii elektrycznej, tak jak to miało miejsce do połowy 2017 r. Ta energia elektryczna pozwalała na dodatkowe dwie godziny mocy dla mieszkańców Strefy Gazy, w sumie przez sześć godzin dziennie.

 

Izrael przywrócił dostawy energii elektrycznej do Gazy na wniosek Autonomii Palestyńskiej w wyniku postępów w procesie pojednania między Autonomią Palestyńską a Hamasem. Władze Autonomii Palestyńskiej w Ramallah na Zachodnim Brzegu poprosiły Izrael o ograniczenie dostaw energii elektrycznej do Gazy, aby wywrzeć presję na Hamas i zaoszczędzić pieniądze.  

Ponadto w środę samorządy lokalne w Strefie Gazy ogłosiły cięcia w usługach komunalnych dla mieszkańców z powodu braku funduszy. Usługi mają zostać zredukowane o połowę, w wyniku czego ścieki surowe spłyną do Morza Śródziemnego u wybrzeży Gazy, około 110 000 metrów sześciennych dziennie. Codziennie na ulicach Strefy Gazy pozostanie około 2000 ton śmieci.

Decyzja o odcięciu służby miejskiej jest wynikiem kary, jaką Autonomia Palestyńska zadała Gazie i kontynuacji “blokady przez Izrael”, oświadczyły samorządy lokalne.

 

Ograniczenia mają zapobiec “całkowitemu załamaniu się usług komunalnych i nadal zapewniają minimalny poziom usług dla rezydentów, powiedział burmistrz miasta Gaza Nizar Hijazi. Ale kontynuacja obecnej polityki doprowadzi do katastrofy w Gazie, dodał.  

Izba bezpieczeństwa Izraela ostrzegła w zeszłym miesiącu, że Gaza zbliża się do upadku gospodarczego, przedstawiając dane pokazujące, że 95 procent wody w Gazie nie nadaje się do picia, a bezrobocie zbliża się do 50 procent.

Minister obrony Avigdor Lieberman nie zgodził się z tymi wnioskami, a nawet publicznie zaprzeczał, co powiedział w tej sprawie szef sztabu generalnego IDF gen. Gadi Eisenkot. “Sytuacja gospodarcza nie jest prosta i musimy sobie z nią poradzić, ale nie ma kryzysu humanitarnego”, powiedział wówczas Lieberman.

 

 

 

 

Updated: 30 stycznia 2019 — 09:28

9 komentarzy

Add a Comment
 1. To skonczy sie tragicznie dla zydow ,niczego sie nie nauczyl ten glupi narod mordowali ich Niemcy w Europie to stekali ,ze chca panstwo ,teraz je dostali ,dzieki MASOWEJ krwi ktora plynela strumieniem .Teraz robia to samo Palestynczykom obozy na powietrzu jak to napisal Pan Piotr , skonczy sie to tragicznie dla zydow.

  1. nie skonczy się tragicznie dla Zydow, bo oni będą rządzic swiatem podczas WU

 2. Niestety to Watykan rzadzi swiatem , zydzi to tylko chlopcy do bicia. Watykan chce przeniesc sie do ziemii swietej a zeby to zrobic , w tym albo w przyszlym roku ,kraje arabskie wybija 8 mln zydow z izraela .Myslisz ze jak hitler zdobyl dostep do 6 mln zydow ? Otoz juz tlumacze dwoch ostatnich Carow ,nastepnie Stalin(jezuita) i Lenin(jezuita) zwozili zydow na Zachod Europy ,nastepnie Hitler wagonami wywozil ich do obozow zaglady (jezuita).Tak samo teraz spedza sie wszystkich zydkow do Palestyny ,nastepnie eksterminacja tym razem rekoma arabow .

  1. a kto jak nie Żydzi amerykańscy sponsorowali Hitlera?

 3. Zwiedzeni Żydzi co prawda będą rządzić w trakcie WU ale tylko połowę czasu tj 3,5 roku. Potem zorientują się że zostali zwiedzeni i część sie nawróci. I wtedy ci nawroceni będą mieli strasznie. Tak to widze wg mojego poznania

 4. Patrzący_na_świat

  Strefa Gazy jest niezależnym terytorium, jak Polska, Niemcy, Brazylia itd., dlatego niech rządzący Strefą Gazy wezmą się za rządzenie a nie wyciąganie ręki do międzynarodowej społeczności po pieniądze, za jakie kupują broń, a nie np. generatory, książki dla dzieci, filtry do wody.
  Podejrzewam, że w Polsce również 95% (jeśli nie więcej) wody nie daje się do picia. By się nadawała, trzeba ją oczyścić, przefiltrować itp., czego Rząd gazy nie robi.
  Będąc Polakiem też mam „denied freedom of movement” (jak na grafice), bo nie mogę przenieść się np. do Rosji, do Szwajcarii, Monako, Singapuru itd., itd.

  Do przemyślenia

 5. Tak ale po pierwsze nie wszyscy ,a kazdy z tych zydow z Wall Street byl ,katolikiem , rotschild oznacza Obronca Skarbcu Watykanskiego . Zreszta Hitler nawet wydal rozkaz i uwiezil i zabil jednego z Rotschildow. Rotschildowie czy Rockefelerowie sa rycerzami maltanskimi a wiadomo rycerze maltanscy to katolicki zakon .

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: