Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Poznaj pierwszą rodzinę transseksualistów w Wielkiej Brytanii, w której tata urodził się kobietą, a jego mała dziewczynka zaczęła życie jako chłopiec.

Dla pięcioletniej Jayden Rogers – ubrana w ulubioną suknię i błyszczące buty przed matką, Jody – urodziła się chłopcem. A Greg, młody brodaty mężczyzna, który był ojcem Jayden przez ostatnie trzy lata, urodził się jako dziewczyna.

Zawiła sprawa…:-)

 

Uważa się, że są pierwszą rodziną transgenderową dwóch pokoleń w Wielkiej Brytanii, a Jayden jest jednym z najmłodszych dzieci w kraju, które zmienia płeć.

 

 

.

Nalegali, aby żyli jak dziewczyna prawie rok temu, znaleźli się w centrum ich niepokojącej bitwy. Chociaż nauczyciele Jayden, przyjaciele i większość ich sąsiadów zaakceptowali zmianę płci dziecka, inni zorganizowali kampanię nadużyć online, koncentrując się na bezpodstawnym twierdzeniu, że rodzice w jakiś sposób nakłonili swoje dziecko do zostania dziewczyną. Dziennik Daily Mail napisało “Koszmar rozpoczął się anonimową skargą na usługi socjalne od rezydenta, który widział Jayden grającego poza domem rodzinnym w ubraniach dziewczęcych i oskarżał parę o molestowanie dzieci”.

Zwróćcie uwagę na to, jak znane brytyjskie pismo użyło słowa dającego ładunek emocjonalny: koszmar.

Chcą żebyśmy czuli się winni nie zgadzając się na poparcie społeczne dla takich rodzin. Swoją drogą należałoby sobie zadać pytanie: “co ja bym zrobił/a mając takich sąsiadów?”

Biblia mówi, aby osoby przynoszące inną ewangelię nawet nie pozdrawiać.  Co w przypadku takich osób? Według mnie należałoby pokazać ostracyzm brakiem kurtuazyjnych powitań “dzień dobry, do widzenia”, ale kiedy potrzebowali by takiej pomocy winniśmy im pomagać w granicach Prawa Bożego.

 

Greg zmienił płeć w wieku 16 lat. Usunął piersi, ale jeszcze nie został poddany operacji zmiany narządów płciowych i mówi, że nie spieszy się z tym, ponieważ obecne procedury mają tylko 60-procentowy wskaźnik sukcesu.

Powiedział:

 

“Nie zachęcaliśmy Jayden do robienia tego, pomimo tego, co ludzie myślą, a my jesteśmy zranieni z powodu tej sugestii.

“Ona nie ma pojęcia, że ​​jestem transpłciowym. Przechodząc przez to samo, mam sprzeczne emocje dotyczące jej decyzji, że nie chce już być chłopcem. To nie jest łatwe życie. Ludzie zawsze będą cię osądzać i nie sądzę, żeby na świecie istniała jakaś osoba transpłciowa, która popchnie to na dziecko.

 

Nie musi popychać. Wystarczy że uzna po rodzicach iż jest to normalne. Swoją drogą w takiej rodzinie Duch Boży na pewno nie mieszka, a jeśli nie Duch święty to wiadomo kto.

 

Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą. 1 Kor 6.

 

 

Demony mają za zadanie zwodzi i robić z ludzi karykatury pierwszego człowieka jakim był Adam. Stąd trują nas chemią, wprowadzają w niemoralny seks (dogging, swingers). okradają z wytworów pracy, wstrzykują muzykę niezgodną z rytmami natury itd itd.

Ci biedni ludzie są właśnie takimi ofiarami demonów i jak widać po ostatnich doniesieniach takich rodzin niestety będzie więcej, ale i jest to równocześnie zapowiedzią rychłego przyjścia Pana Jezusa i to jest w tym całym złu pocieszające.

 

“W podobny też sposób Sodoma i Gomora oraz okoliczne miasta, które żyły w nieczystości i oddawały się rozpuście przeciw naturze, poniosły karę wiecznego ognia i stały się s przykładem” Judy 7.

O takich ludzi pozostaje się modlić….

 

Updated: 24 stycznia 2019 — 09:29

1 Comment

Add a Comment
  1. Rzeczywiście zawiła rzecz, czytałam kto jest kim chyba ze dwa razy i nadal nic nie zrozumiałam…okropność…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: