Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowy Jork przyjął ustawę liberalizującą prawo aborcyjne nawet przy końcu ciąży świętując to różową iluminacją.

 

 

Na co warto zwrócić uwagę, PO LICZNYCH PROTESTACH (ludzi czynu) parlament stanu Nowy York przyjął ustawę liberalizującą prawo aborcyjne. Gubernator  partii demokratycznej, uznawanej za lewicową podpisał ustawę przewidującą zabijanie dzieci nawet w końcowym okresie ciąży. Przed tym groziła kara więzienia nawet do 7 lat.

 

 

Sataniści świętują kult śmierci.

 

“Nowe przepisy wskazują, że „każdy człowiek ma fundamentalne prawo, by wybrać lub odmówić antykoncepcji lub sterylizacji. Każdy, kto zajdzie w ciążę, ma fundamentalne prawo do decyzji o donoszeniu ciąży do końca, urodzenia dziecka lub dokonania aborcji”. “

 

źródło wiadomości:

https://www.tvp.info/40985959/nowy-jork-legalizuje-aborcje-do-konca-ciazy-kontrowersyjna-iluminacja?fbclid=IwAR3SQmUuw984bORfgK4AdtutiV9RimtU-VCqZfCEt6a_iWxCYr7ElGlvAC8

 

Należy mieć przy tym na uwadze fakt, iż te same poglądy ma Owsiak, PO, lewica medialna, znaczna część aktorów polskich, zakładający partię Biedroń:

https://www.rp.pl/Spor-o-aborcje/171019389-Robert-Biedron-ONZ-powinna-sie-wtracac-ws-aborcji.html

 

Transgender, aborcja, eutanazja, komunizm to sztandarowe hasła bezbożnej lewicy.

Bezsprzecznie są to czasy końca. Ale ludzie jak widać rozmydlają działania takich osób jak Owsiak. Bo on zbiera pieniądze na dzieci, ale popiera aborcję, czyli zabijanie dzieci.

Róbta co chceta, czyli zabijajta dzieci a później dawajta pieniądze na dzieci chore.

 

Czy Wy też zauważacie jak to wszystko nabiera tempa?

Gdzie jest pan Bergoglio szef Jezuitów? W Panamie wielbiony niczym cesarz.

Popierając środowiska lewicowe i ich akcje charytatywne  popieracie zabójstwo dziecka w 8 miesiącu:

 

 

Po przyjęciu ustawy budynek One World Trade Center został podświetlony na różowo, w kolorze często wykorzystywanym przez organizacje feministyczne promujące aborcję.

 

 

 

Zaktualizowane: 24 stycznia 2019 - 14:27

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. ;( Panie Jezu przyjdź, przyjdź ze względu na dzieci

 2. Panie Piotrze chciałbym was prosić o modlitwę za mnie i za moją żonę jest mi wstyd o tym pisać ale ja i moja żona niestety zabezpieczamy się przez pożyciem małżeńskich nie możemy się na razie pozwolić na potomstwo nie wiem jak wy sobie z tym radzicie we współżyciu ale my niestety tak robimy proszę was o modlitwę żeby dobry Pan pokazał mi wyjście z tej sytuacji z góry wam dziękuję i pozdrawiam każdego z osobna

  1. czy wstyd? nie mnie to oceniać…
   Wiele soób by chciało mieć dzieci.
   Nawet jako niewierzący, czyli katolik pamietam od kilku osob bardzo mądre stwierdzenie: bałem się mieć dzieci, ale jak już miałem, to wszystko SIE tak ulozylo, że mialem i pieniadze i prace., wszystko sprzyjało rodzinie”.
   Tak mniej więcej to brzmiało. Istotnie tak jest w życiu, że jak już masz dziecko, to okoliczności się zmieniają

  2. Panie Dawidzie. Bóg dba o nasze jutro, my mamy zadbać o nasze dzisiaj. Tak jak pisze Admin Piotr. Jeżeli jesteśmy dobrzy dla Boga i wypełniamy Ewangelię to wszystko SIĘ układa :)) Co oczywiście nie znaczy, że nie dźwigamy różnych krzyży, ale w tej sytuacji to polecam Ewangelię Mateusza 6.31 (sprawdza się):
   “Nie troszczcie się więc zbytnio i nie mówcie: co będziemy jeść? co będziemy pić? czym będziemy się przyodziewać? Bo o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie. Starajcie się naprzód o królestwo i o Jego sprawiedliwość, a to wszystko będzie wam dodane. Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie. Dosyć ma dzień swojej biedy.

 3. Politykę zmienili w kicz, miłość w pornografię, muzykę w hałas, sport w prostytucję, religię w naukę, naukę w wiarę. Tad. Różewicz.

  Na świecie jest zabijane rocznie 50-60 mln nienarodzonych dzieci, w tym w USA 1,5 mln “aborcji” rocznie. /”aborcja”-tak to ładnie brzmi- taki piękny eufemizm, nowomowa, “eugenika” też dla ogółu nie kojarzy się źle/.

  Co trzecie dziecko poczęte, jest mordowane w łonie matki. Nasz kraj liczy około 30 mln mieszkańców, czyli co roku “dwie Polski” nienarodzonych dzieci, kapłani czarta składają w ofierze na jego ołtarzu.

  Mam coś i w tym temacie /OBRAZKI/:
  Najtrafniejsze hasło dla obrazu: “zakończenie roku podatkowego” -zaznacz cały link-, nazwałbym raczej
  rozliczenie roku działalności parenhait /chodzi o org. propagującą proceder w usa.
  https://www.google.com/search?tbs=sbi:AMhZZitqvVIFJ55fb1ltlh2BjT1LXtcfUu1RzI4JgL4od0SLFLOofIsUeluAmZSaZnLCrkt_1pl_1qmmpf8KGm0NwWvvbXaZ-4U0ZeXel0AqrYtNdbbmgHPR8PVlp2DTOjhmR7asdBgslg2IwodE1yf_1xObFuYdxoGjj1UpOd2mSmrFwydph3pKJeQ6jaYYdyxTkU3NtI6QwKOxEWBF0Z31bXJwmkVI5t-5F4turA-VN0X9FPQKECgICG65i4wcSyEspKR9rFu_1f_1B-4l6aHNPA4D3oP3fnr6542HAx4xozV1a4MiDHJ6G8HLAVNCIWIlIgZCn5Js6Ub0CZsq9clsDs34KDZ5TMHJyQQ

  lub sama grafika -także zaznacz cały adres https://lh3.googleusercontent.com/mczZ1cQH6t91TvSNQSaNkPlZrct6CIQooa4iH1woaIQVZqivJts_MI98fXwbMPPWqraseg=s151
  qalebitha

 4. Ałć, nawet mimo protestów? co jest z niektórymi ludźmi… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish