Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ekumeniści przeciw mowie nienawiści ….

W sumie tylko ich brakowało do tego teatru i śmiać mi się chce przez żal. Dlaczego chce mi się śmiać przez żal? Ponieważ w domyśle niby protestanci powinni różnić się od tego świata i żyć  prawdą, ale oni żyją kłamstwem jak Tusk, Wałęsa itp ludzie.

 

Oto treść listu Rady Ekumenicznej:

 

„Jako Kościoły zrzeszone w Polskiej Radzie Ekumenicznej chcemy jednoznacznie wystąpić przeciwko wszelkim przejawom nienawiści, w tym mowie nienawiści obecnej w debacie publicznej. Nienawiść oddala nas od siebie, sprawia, że pielęgnujemy uprzedzenia i zamiast budować silne i solidarne społeczeństwo, zgadzamy się na utrwalanie podziałów” – czytamy w wezwaniu Kościołów członkowskich PRE ogłoszonym podczas Ekumenicznego Spotkania Noworocznego”

 

Wezwanie Kościołów PRE do przeciwdziałania nienawiści

 

Piąty od prawej jak zwykle Pan Wichary – dowódca ekumeniczny polskich ewangelików, czyli pseudoprotestantów.

 

Chcą budować solidarne społeczeństwo z takim i ludźmi jakim był ostatnio wykreowany bohater narodowy, jakim jest Tusk, Stuhr, Olejnik. Lis, Michnik, Wojewódzki itp.

 

Tak może przypomnę wypowiedzi Jezusa, które swobodnie zaklasyfikowane byłyby jako mowa nienawiści:

 

Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią. 35 Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy”

 

 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

 

Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. 35 Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową1736 i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy1837 Kto kocha ojca lub matkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien. I kto kocha syna lub córkę bardziej niż Mnie, nie jest Mnie godzien.

 

 “Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był … A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.”

 

Jak widać polscy ekumeniści stoją po tej samej stronie co Żydzi lewaccy.

W dalszym ciągu obowiązuje przykazanie nie zabijaj, ale czwarte już wg Baptystów nie obowiązuje.

Szkoda każdego człowieka, który uwierzył szatanowi i zmarł niezbawiony, ale tez jeszcze większa szkoda jest kiedy ludzkie życie ulega destrukcji w wyniku złych rządów, kiedy dochodzi do niesłusznych eksmisji, do opodatkowania większego niż za czasów feudalizmu. Kto ubolewa nad ofiarami komorników? Nad ofiarami złych sądów?

 

” „Biada prawodawcom ustaw bezbożnych i tym, co ustalili przepisy krzywdzące, aby słabych odepchnąć od sprawiedliwości i wyzuć z prawa biednych mego ludu; by wdowy uczynić swoim łupem i by móc ograbiać sieroty!” (10, 1-2)” Izajasza.

 

Biada tym, którzy wprowadzają homoseksualizm do szkół.

 

My Chrystusowcy nie musimy nawet jak się okazuje palca dokładać, gdyż Bóg jako nasz dobry Ojciec robi za nas wszystko.

Dlatego nie powinniśmy brać udziału w żadnym wiecu, pochodzie.

 

Kto ma chęci i nie chce byc letni niechaj się modli ze mną nad panem Mateuszem Wicharym aby Bóg pokazał mu jego grzechy i żeby odstąpił od ekumenii.

 

 

 

 

 

 

Updated: 17 stycznia 2019 — 08:00

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Wszystko jest pod kontrolą. Trzeba wywołać silne emocje, rozhuśtać społeczeństwo przez traumę, odpowiednio podgrzewaną, aby ludzie z radością przyjęli kolejne ograniczenie ich wolności. Nadciąga ACTA2. Trzeba ludziom zakneblować usta, bo za dużo już wiedzą. Przeciwko “mowie nienawiści” powstaną odpowiednie przepisy prawne, które ograniczą swobodę wypowiedzi. Nadciąga świat opisany przez Orwella. Wszystko, co napisane jest w Biblii spełnia się.

 2. “Dlatego nie powinniśmy brać udziału w żadnym wiecu, pochodzie.”
  Absolutnie popieram. Świat należy do złego i obojętnie w którym złym pochodzie pójdziemy to się przyłączymy. To jest teatr dla gamoni. Przedstawienie takie jak atak na WTC.
  My należymy do Jezusa i trzymamy się Ewangelii, a nie polityków i innych ideałów bezbożnych.

  1. Boro,a czy poszedłbyś w pochodzie przeciwko aborcji?
   Prawo Chrystusowe zabrania mordować i to jeszcze najniewinniejszych i to przez swoich rodziców?
   https://stopaborcji.pl/grafiki/
   https://szpitalebezaborterow.pl/dlaczego-rozpoczelismy-akcje-szpitale-bez-aborterow/
   Są tam głownie jeśli nie wyłącznie katolicy,często z różańcem,bo oni to organizują z poświęceniem i często sądami i policją za działalnośc.Dołączyłbyś osobiście i finansowo?

   1. Nie nie poszedlbym w żadnym wiecu. Mnie obowiązuje Ewangelia Jezusowa a w Biblii raczej nie bylo wiecow ideowych. Kazdy odpowie indywidualnie za swoje grzechy. Ja moge sie starac nawracac jednostki ale swiata nie zbawie. Taki jest plan Boga. Swiat nalezy do zlego aktualnie i nie bedzie zbiorowego przestrzegania Prawa. I caly swiat przyjmie antychrysta. Wyjatki odmowia oddania holdu i ja postaram sie zeby tych wykatkow bylo wiecej 🙂 Z Bogiem 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: