Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Grupa ateistów ostrzega szkoły przed odbyciem wycieczek w celach poznania kreacjonizmu. Odpowiedź dyrektora muzeum kreacjonizmu “”Tak, naszym motywem jest bronić interesy króla, dopóki On nie przyjdzie”

To co się dzieje na świecie przypomina już wielki mecz, a ludzie niebawem zostaną zmuszeni do wyboru, do wyjścia z letniości. Pijaństwo fajnego samopoczucia w kościołach zostanie zastąpione walką o prawdę.

No ale ja tu gadu gadu, a news jest dosyć ciekawy.

 

Jedna z czołowych ateistycznych grup prawnych w kraju wysłała ostrzeżenie do ponad 1000 okręgów szkolnych, mówiąc im, by nie odbywali wycieczek terenowych do odpowiedzi w kreacjonistycznych atrakcjach Genesis w Kentucky. Fundacja Wolność Od Religii z siedzibą w Wisconsin, która ma 31 000 członków w całych Stanach Zjednoczonych, ogłosiła we wtorek, że skontaktowała się z okręgami szkolnymi w pięciu stanach, ostrzegając ich, że wycieczki terenowe i spotkania z arkanami lub do muzeum stworzenia byłyby naruszeniem ustanowienia Pierwszej Poprawki…

 

Klauzula. “Szkoły publiczne i pracownicy szkół publicznych nie mogą konstytucyjnie organizować wycieczek do Ark Arcade lub do Muzeum Stworzenia ani do żadnego innego miejsca kultu religijnego” – piszą w piśmie  do szkół. Chociaż organizacja wcześniej naciskała na szkoły, aby nie organizowały wycieczek terenowych do któregokolwiek z miejsc  w Genesis w 2016 r..

 

 

Muzeum Stworzenia “Answers w Genesis”:

 

 

 

 

“Ham od początku mówił jasno o prozelitycznej naturze tego parku” – głosi list . “Chociaż Ham twierdzi, że prawo jest po jego stronie, to jest nieprawdziwe. Niewątpliwie każda wycieczka terenowa prowadzona przez szkołę publiczną do którejkolwiek z atrakcji byłaby niekonstytucyjna. “

Ham zareagował na ogłoszenie FFRF za pośrednictwem postu na blogu, w którym stwierdził, że publiczne okręgi szkolne nie organizują wycieczek terenowych do Muzeum Spotkania Arki i Kreacji. Dodał, że wstęp będzie bezpłatny dla każdej publicznej dzielnicy szkolnej, która planuje zabrać uczniów na wycieczkę do Arka Spotkania lub Muzeum Kreacji.

“Jak przekonywali prawnicy zajmujący się prawami obywatelskimi,” kontynuował Ham, “jeśli klasy zwiedzają Arkę lub muzeum w sposób obiektywny, aby uzupełnić nauczanie światowych religii, literatury, interpretacji historii itp., Wycieczka terenowa jest doświadczeniem edukacyjnym . Teraz, jeśli uczniowie zostali przywiezieni do Arki lub muzeum i powiedziano im przez ich nauczyciela, że ​​treści religijne powinny zostać zaakceptowane jako prawda, wtedy uznamy, że klauzula o ustanowieniu Konstytucji, zgodnie z obecnie interpretowaną przez sądy, zostanie naruszona. “

Otwarte w 2007 roku Muzeum Kreacji  w Petersburgu jest dostosowane do wyjaśnienia wszechświata stworzonego przez Młodą Ziemię. Otwarte w 2016 roku spotkanie Ark w Williamstown to kreacjonistyczny park tematyczny, który zawiera dużą reprezentację Arki Noego z Księgi Rodzaju.

List FFRF (wolność od religii) powołuje się również na orzeczenie Sądu Najwyższego z 1971 r. W sprawie Lemon v. Kurtzman, w którym sąd orzekł, że szkoły muszą zapewnić, że ich programy “nie wpajają religii”. W szczególności, sąd orzekł w tej sprawie, że niekonstytucyjne jest przyznanie państwu zwrotu kosztów prywatnych szkoły dla  wynagrodzeń nauczycieli.

“Uwzględnienie uczniów szkół publicznych w miejscu, którego wyznawanym przez nich celem jest nawrócenie dzieci na określoną religię i podważenie tego, czego uczą się w klasach publicznych i klasach historii, byłoby niewłaściwe”, argumentuje dalej list grupy ateistów. “Szkoły publiczne nie mogą promować religii”.

 

Pismo dowodzi także, że w przeszłości Ham przyznał, że odpowiedzi w parkach Genesis mają motyw ewangelizacyjny. FFRF wskazuje na otwarty list Ham wydany przed otwarciem spotkania Ark w 2016 r.

 

“Tak, naszym motywem jest bronić interesy króla, dopóki On nie przyjdzie” – brzmi oświadczenie Ham’a z lipca 2016 roku .

 

Niechaj polskie denominacje rzymskokatolickie uczą się od tego człowieka.

 

 

Ham dodał, że ustalone prawo mówi, że Biblia może być używana w klasie tak długo, jak jest używana w sposób obiektywny i włączana jako część świeckiego programu nauczania.

W sprawie z 1963 r. W sprawie Abington Township przeciwko Schempp Sąd Najwyższy uznał , że szkoły publiczne mogą oferować zajęcia z “studiowania Biblii”, o ile są “obiektywnie przedstawione w ramach programu edukacji świeckiej”.

“Dopóki nauczyciel nie wyraża osobistej opinii na temat Biblii, nie ma żadnego problemu” – pisał Ham.

Gdyby FFRF zagroził pozwem w odpowiedzi na wycieczkę szkolną do atrakcji Kentucky, Ham obiecał, że Answers in Genesis ma dostęp do adwokatów prawa konstytucyjnego, którzy będą świadczyć swoje usługi bezpłatnie, nawet jeśli oznacza to przejście aż do Sądu Najwyższego .

“Właściwie, chciałbym, aby sprawa trafiła do Sądu Najwyższego, aby ci ateistyczni oprawcy, którzy sieją spustoszenie w sprawach swobód obywatelskich w całej Ameryce, mogą zostać powstrzymani” – powiedział Ham. “Wszystkim należy przypomnieć, że FFRF jest w rzeczywistości bardzo małą grupą ateistów, którzy zwiększali swoje ataki na chrześcijaństwo w Ameryce, próbując narzucić swój ateistyczny światopogląd we wszystkich szkołach publicznych i, w rzeczywistości, w całej kulturze”.

FFRF regularnie wywiera presję na okręgach szkolnych i samorządach, aby położyć kres temu, co grupa postrzega jako bezprawne powiązania między rządem a religią.

Ostatnio grupa naciskała na miasto w stanie Missouri, aby usunąć gigantyczną strukturę krzyżową z publicznej ziemi. Grupa sprzeciwiła się,gdy krzyż był oświetlony na niebiesko i użyty w świątecznym wyświetlaczu miasta.

Pod koniec ubiegłego roku FFRF wywarło presję na miasto Illinois, aby odwołać wycieczkę społeczną, aby zobaczyć Muzeum Spotkania z Arka i Kreacji.

W sierpniu ubiegłego roku, okręg szkolny Indiana  nie pozwolił nauczycielom prowadzić klub chrześcijański dla uczniów szkół podstawowych bo  FFRF ich zaskarżył.

 

Jak widzimy idą potężne pieniądze na walkę z biblią i śladami istnienia Boga. Na pewno watykańska bibliotek kryją wiele tajemnic. Sam fakt, że góra Syjon jest przedstawiana chrześcijanom w niewłaściwym miejscu (na Św Katarzynie zamiast w Arabii) świadczy o strachu satanistów przed prawdą.

LGBT, ateiści, kto jeszcze?

Walka jest strasznie nierówna i to z dużej winy samych tzw chrześcijan zamkniętych w zborach.

 

Techniki kłamstwa są bezpardonowe. Podobnie jak geje nazywają faszystami osoby nie mające nic wspólnego z faszyzmem, a sami tyranizują otoczenie, tak i ateiści są fundamentalistami religijnymi atakując wszędzie chrześcijan. Ateizm jest religią, ponieważ jest to wiara w niewiarę, ale to na poziomie egzoterycznym, gdyż na poziomie ezoterycznym dla wtajemniczonych czcza oni szatana, ale już nie jako ateiści ale masoni……

Robi się gorąco. Nie ma potrzeby na mecze chodzić.

1:0 dla nas…

 

Tak, naszym motywem jest bronić interesy króla, dopóki On nie przyjdzie”

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 11 stycznia 2019 - 20:10

3 komentarze

Dodaj komentarz
 1. To się porobiło, widać że niektórym już się niedobrze robi w głowach… :/

 2. Amen, dobrze prawisz. To przy okazji pokazuje, ze chrzescijanie powinni się jednoczyć w takich sprawach niezależnie od denominacji, tak jak ateisci czy LGBT’owcy się jednoczą.
  W takim przypadku, jak obrona tego, że to Pan Bóg stworzył świat jest wspólnym celem chrześcijan, ale niestety…diabeł wziął nożyce i pociął chrześcijaństwo na denominacje i teraz ludzie sobie skaczą do gardeł jeśli nie zgadza się jakaś, sprawa drugorzędna…jasne, “podziały maja przychodzić i nie dziwi, że przychodzą”, a są sprawy tak oczywiste, że nie ma co gadać, ale jest kilka prawd, które żaden chrześcijanin nie powinien naginać i powinno to być jasne dla wszystkich dzieci Pana Boga.

  1. gregvu, Ty jeszcze tutaj? 🙂
   Niesamowity jesteś. Odrzucasz Prawo Boże i nadal zaglądasz tutaj. Widzisz, ciągnię Cię do prawdy, ale jesteś oporny wobec Prawa Bożego. Nies jesteś mi bratem. Przykro mi. Wchodzisz tutaj pomimo iż jesteś jechciany.
   Twoje poglądy sa zarazą poniewaz nie chcesz oddzielić się od tego co nieczyste, brudne, skalane.
   My nie jestesmy kościołem wzajemnej adoracji pseudprptestanckiej, ale eklezją w Prawdzie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish