Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Symbol seksu lat 60 -ych Elvis Presley był zielonoświątkowcem.

 

 

 

Gwiazda lat 50 ych i 60 ych Elvis Presley początkowo ochrzczony w trynitarnym ruchu zielonoświątkowym, później zdecydował o ponownym przyjęciu chrztu w Imię Jezusa w zborze zielonoświątkowym Jedności Bóstwa w Tennessee.

 

 

 

 

 

Korzenie zielonoświątkowe Elvisa Presleya były głębokie. Jego rodzice spotykali się w kościele zielonoświątkowym. Jego wspaniali wujkowie wspierali jednego z nich. Elvis został ochrzczony w jednym, gdy miał około 9 lat.

 

 

 

“Nie pamiętam, który to był rok, ale Elvis musiał mieć około 14 lat”, powiedział Dyson, który mieszka z żoną w porządnej przyczepie w Raleigh.

“Nie lubię o tym rozmawiać. To kontrowersyjne “.

Kontrowersyjne nie dlatego, że był to Elvis, ale z powodu błędnego sporu doktrynalnego, który od dziesięcioleci dzieli świat Zielonoświątkowy.

Dyson jest Zielonoświątkiem Jedności, który według wielu innych zielonoświątkowców jest tym samym, co heretyk.

Zielonoświątkowcy pięćdziesiątnicy  odrzucają tradycyjną chrześcijańską doktrynę Trójedynego Boga- wiarę, że w jednym Bogu są trzy Osoby: Ojciec, Syn i Duch Święty.

Czemu? Cóż, po pierwsze, mówią, że słowo Trinity nie znajduje się w Biblii. Mówią także, że doktryna o Trójcy – trudna nawet dla teologów do wyjaśnienia – może być źle zrozumiana, sugerując wiarę w trzech bogów.

W rezultacie Zielonoświątkowcy Jedności odrzucają chrzty posługujące się trójjedyną formułą zawartą w Mt 28,19: “Idźcie i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

Zamiast tego, wierzący używają instrukcji Piotra z Dziejów Apostolskich 2:28: “Pokutujcie i niech każdy z was będzie ochrzczony w imię Jezusa Chrystusa na odpuszczenie grzechów, a otrzymacie dar Ducha Świętego”.

Zielonoświątkowcy zasadniczo nie postrzegają chrztu wodnego jako istotnego dla zbawienia. Ale niektórzy z bardziej sztywnych wierzących mówią, że nie możesz dostać się do nieba ze złym imieniem na swojej ochrzczonej duszy.

Dla Zielonoświątkowców z Oneness istnieje tylko jedno imię, które działa:

“Chrzcimy w imieniu Jezusa” – wyjaśnił Dyson.

“Nie masz krwi, dopóki nie otrzymasz imienia. A Jezus jest imieniem Ojca, Syna i Ducha Świętego “.

Taki rodzaj rozmów doprowadził do tego, że 156 głosicieli Jedności zwerbowało heretyków i zostało wyrzuconych z nazewnictwa Zborów Boga w 1916 roku.

Kaznodzieje Jedności odrzuciło obelgi, mówiąc, że ich wrogowie podpisali się pod “trój-bogiem”. Wielu z nich tworzyło oddzielne kościoły i denominacje zielonoświątkowe.

Na świecie jest około 17 milionów Zielonoświątkowców.

Czy Elvis był jednym z nich?

 

Rodzice Elvisa spotkali się w 1933 r. W Pierwszym Zgromadzeniu Boga we Wschodnim Tupelo, byli współpasterzami pani Gladys, Sims i Gains Mansell.

Młody Elvis był ochrzczony wodą w tym kościele w 1943 lub 1944 roku, według biografów. Tam po raz pierwszy nauczył się rock and rolla.

Pastorzy grali na gitarach, wirowali i tańczyli dziko, podczas gdy parafianie rzucali się w nawach, gorączkowo skacząc i mówili językami”, pisała Patricia Jobe Pierce w “Ostatecznym Elvisie”.

Presley przeprowadził się do Memfis w 1948 roku, kiedy Elvis miał 13 lat. Dyson powiedział, że niedługo potem Elvis i jego rodzice zaczęli wielbić w Kościele Jezusa Chrystusa na Siódmej Ulicy w Saffarans.

Presleyowie mieszkali w kilku miejscach w tym czasie, a wszystko to w odległości kilku przecznic od kościoła Dysona.

– Vernon i Gladys usłyszeli, jak kilkakrotnie opowiadam o chrzcie, a potem przyszli do mnie i powiedzieli, że chcą być ochrzczeni w imię Jezusa – powiedział Dyson.

W przyszły niedzielny poranek ochrzciłem Vernona, a potem Gladys. Elvis obserwował z boku. Podszedł do baptysterium, podczas gdy jego mama i tatuś wciąż byli w wodzie i powiedział: “Chcę być tak ochrzczony”.

“Ochrzciłem więc Elvisa w imię Pana Jezusa Chrystusa”.

 

Kościół Dysona został sprzedany innemu zborowi wiele lat temu, a konkretne baptysterium zostało już dawno wyniesione i wywiezione na śmietnik. Przepraszam, łowcy pamiątek….

 

Z obserwacji wiem, że kościoły zielonoświątkowe i baptystyczne są bardzo mocno światowe. Nie ma tam wcale – może bywają inne – nacisku na odejście od świata i wcale mnie to nie dziwi, że Presley nauczył się w kościele rock and rolla. Ta ich wolność od Prawa Bożego doprowadza ich do bezprawia co widać po tym, jak Presley skończył.

Presley brał narkotyki i te go zniszczyły:

“Oficjalną przyczyną śmierci legendy był zawał serca, wywołany przez śmiertelną mieszankę leków i narkotyków (w organizmie znaleziono kokainę, demerol, kodeinę i barbiturany).

https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-priscilla-presley-o-uzaleznieniu-elvisa-wiedzial-co-robi,nId,2559177#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome|

 

Oczywiście i wśród dzieci pastorów zdarzają się czarne owce. Wszak szatan szczególnie atakuje osoby nauczające przez ich rodzinę.

Jednakże warto sobie zadać mimo wszystko pytanie, czego uczył jakich wartości swoją córkę, która bardzo złe życie prowadziła.

Córka Presleya  miała związek dwa związki z pedofilami, co jest typowe dla czcili szatana. Pedofilia jest inicjacją.

Co ciekawe, zarówno wdowa po Elvisie, jak i jego córka wstąpiły do Kościoła Scjentologicznego za namową … Johna Travolty.. Córka  Presleya wyszła za mąż na krótko za Michaela Jacksona.

 

 

Nie było tej bazy jaką jest zdrowe nauczanie, a to oparte jest głównie na odejściu od świata. Teraz modnie jest mówić “mamy wolność w Jezusie” i róbcie co chcecie. Jezus umarł za wasze grzechy byście mogli chodzić na dyskoteki i na nową formę igrzysk jaką są mecze.

 

Mając powyższe informacje na uwadze, możemy uznać, że Elvis Presley nie jest zbawiony ponieważ jego rodzice przyjęli złą wiarę prowadzącą do piekła. Kościoły zielonoświątkowe nie nauczają o odejściu od świata i skutek życia Presleya był jaki był.

Co ma wspólnego światłość z ciemnością?

 

 

 

 

Zaktualizowane: 3 stycznia 2019 - 10:19

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Presley czeka na zmartwychwstanie tak jak wszyscy którzy śpią snem śmierci, a czy będzie zbawiony czy nie to tylko wie Stwórca. Rodzic nie może odpowiadać za grzechy dzieci a dzieci za grzechy rodziców. Biblia wyraźnie mówi że zmartwychwstaną zarówno prawi jak i nie prawi. Pozdrawiam.

  1. Jeśli zmarł po narkotykach nie pojednawszy się z Bogiem to na 100% nie zostanie zbawiony

   1. A kim pan jest ze decyduje za Boga? I nie umieszcza postów które są Panu niewygodne. Napisałem dwie odpowiedzi i nie pojawiły się na forum.,w tym werset Biblijny.

    1. ponieważ jesteś pan niedojrzały i raczej na nic nawet upomnienia. Biblia pdaje wersety które dyskwalifikują w zbawieniu. To nie ejst tak, że my jesteśmy pozbawieni kompasu w ocenie kto bedzie zbawiony a kto nie.

     ” Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. ” Kor 6

     Jako że jesteś konfliktowy, prosze o opuszczenie tego bloga.

     “Węgiel dla żaru, drwa dla ognia – a człowiek kłótliwy – do wzniecania sporu.
     Przysłów 26:21”

 2. Ile informacji…nawet sama o tym nie wiedziałam, a coś niecoś słyszałam o Elvisie… 😮

 3. Skąd diss na igrzyska? skoro jeden z apostołów opisaywał je tak jakby na nicg był. O wieńcu dla wytrwałych.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish