Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Thinning: New World Order – film

 To, co znalazłem o tej produkcji, to że jest to amerykański film o tematyce science fiction z roku 2018, będący kontynuacją amerykańskiego filmu Thinning .  Podobnie jak w przypadku pierwszego filmu, film wyreżyserował Michael J. Gallagher, a także Logan Paul jako młody człowiek walczący z dystopijną przyszłością, w której kontrola populacji jest egzekwowana poprzez szkolny test umiejętności . Film został wydany YouTube Red, po krótkiej przerwie z powodu kontrowersji wokół gwiazdy, Logana Paula

Film przedstawia Blake’a Reddinga, syna gubernatora Dean’a Reddinga, który jest kolejnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Z powodu działań w poprzednim filmie Blake został uznany za zmarłego, ale został zabrany do zakładu pracy niewolniczej, gdzie on i inni nastolatkowie są zmuszani do pracy na linii produkcyjnej.

Takie jakby nawiązanie do 13 rozdziału apokalipsy, gdzie jest napisane, że bez znaku na czole lub ręce nie będą mogli także sprzedawać ani kupować niewolnicy…. Być może tak będzie, ale po obejrzeniu tego filmu doszedłem do wniosku że epatuje strachem. Gdybym nie był wierzący, zacząłbym zgłębiać o NWO i w konsekwencji się tylko bał. Tak więc jest to groźny film.

 

Logan Paul, celebryta internetowy pochodzenia żydowskiego zasłynął na swym vlogu  YouTube przedstawiając zmarłego niedawno zwłoki mężczyzny, który popełnił samobójstwo przez powieszenie w Aokigahara u podnóża góry Fuji w Japonii . Wraz z ekipa udał sie tam i sfilmował trupa.

Film Paula przedstawiający zwłoki i reakcje jego grupy były krytykowane przez celebrytów  i polityków , a Paul był oskarżany przez innych członków społeczności YouTube o brak wrażliwości na ofiary samobójstw. 

Temat NWO jest tematem nośnym, a więc skoro Paul filmował trupa, to zapewne chce zarobić i na NWO.

Ja tego filmu nie obejrzę. Zresztą lepszy był o niebo Grate State nieukończony….

 

Updated: 18 grudnia 2018 — 14:55

1 Comment

Add a Comment
  1. Wygląda strasznie…ale dziękuję mimo wszystko za zwrócenie uwagi na to i za ostrzeżenie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: