Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Droga do piekła. Jak demony zwodzą ludzi.

 

Jednym ku przypomnieniu, innym ku uświadomieniu przedstawiam filmik pokazujący w ciągu 5 minut w jaki sposób system prowadzi ludzi w duchową przepaść:

 

 

Zauważcie jak oni bacznie pilnują ażebyś szedł w kierunku piekła. Natychmiastowa reakcja demonów.  Odwrócenie uwagi w postaci podłożonej “fajnej muzy”.

Stąd tyle rozrywek aby wytłumić głos Boga, chcącego nas ocalić.

Tej fajnej muzy mamy obecnie miliony. Sam słuchałem wielu gatunków.

 

Tak to się odbywa w świecie niewidzialnym. Mają na muszce wszystkich, którzy pragną myśleć. Te rozżarzone strzały (pociski) są w listach Pawła. Według niektórych demonologów są nimi tzw podszepty demonów.

Teraz popatrzmy od czego nas Bóg kochany chce uratować. pisałem i będę pisywał wciąż jaka jest definicja zbawienia nie teologiczna: ” uwolnienie się z niekorzystnego stanu lub okoliczności”

Świat Złego przedstawił nam zbawienie groteskowo, jako pójście do Boga, który siedzi sobie na chmurce. Nikt nawet nie wnika co jak po co.

Kiedy tak na prawdę nasz Bóg, nasz Ojciec chce nas uwolnić od niekorzystnej sytuacji jaką jest śmierć i niewola duchowa.

 

Updated: 18 grudnia 2018 — 20:10

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Dusza moja żąda cię w nocy, owszem, duchem swym, który jest we mnie, rano cię szukam; albowiem gdy się sądy twoje odprawiają na ziemi, sprawiedliwości się uczą obywatele okręgu ziemskiego.

  Poczęliśmy, boleliśmy; aleśmy tylko jakoby wiatr porodzili, a żadnegośmy wybawienia ziemi nie sprawili, i nie upadli mieszkający na okręgu ziemskim.
  Izajasza 26:9‭, ‬18 PBG
  https://bible.com/bible/132/

  Jeżeli ktoś miał wątpliwości jak wygląda ziemia. ? Dodam tylko że nie chce wprowadzać niepotrzebnej kolejnej dyskusji na blogu. Stwierdzenia o okręgu ziemi znajdują się tylko w przkladzie tzw Biblii Gdańskiej.
  ALLELUJA PANU JEZUSOWI.

  1. Nie tylko w starej gdańskiej na której się wychowałem. Najlepiej do kjv ewentualnie do oryginału. Chyba chcesz udowodnić swoje zrozumienie Biblii. Przekonanie jakie masz nie wystarczy aby się dostać do nieba. Nie mam nic przeciwko. Sam temat kształtu ziemi nie jest problemem, gorzej gdy odrzuca się cześć Biblii. W normalnych warunkach wykluczenie i z takim nawet nie jadajcie. Koniec tematu i nikogo nie ciągnie do piekła. Bo trochę kwasu całe ciasto zakwasza, usuńcie więc kwas z pomiędzy siebie. Internet to istny nowoczesny Babilon na którym mowa w nieznanym języku oznacza koniec wszystkich rzeczy. Tematy zastępcze zasłaniają brak owoców Ducha Świętego w człowieku. To nie personalnie.

 2. Dziękuję za zamieszczenie animacji…

 3. Wiecie może co za zespół śpiewa w tej animacji, całkiem fajnie im to wychodzi. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: