Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump Cyrusem.

Chciałem Wam przedstawić jeszcze jedno proroctwo znalezionego przeze mnie pastora, którego słowa dzisiaj rano opublikowałem. Pozornie wygląda to na zwiedzenie, wszak i ja nie uważam Trumpa za człowieka Bożego, ale to co ma do powiedzenia ten pastor Jeremiasz jest bardzo mądre.

 

____________

 

Jeremiasz to opublikował w lipcu 2015 r., Wcześniej przed wygraną Trumpa  nic o nim nie wiedział o jego zwycięstwie.

Czy to tylko szczęście “rzucania monetą”? Napisał: “Byłem w czasie modlitwy kilka tygodni temu, kiedy Bóg zaczął mówić do mnie o przeznaczeniu Donalda Trumpa w Ameryce Duch Święty przemówił do mnie i powiedział:

Trump stanie się moją trąbą dla narodu amerykańskiego,  On posiada cechy, które w dzisiejszych czasach są trudne do zdobycia u mojego  ludu, Trump nie boi się człowieka, nie pozwoli, by oszustwa i kłamstwa pozostały niezauważone, użyję go, by ujawnić ciemność i perwersję w Ameryce, jak nigdy przedtem, ale ty musi zrozumieć, że jest jak byk w porcelanowej szafie. Wielu będzie chciało go wyrzucić, ponieważ zakłóci ich poczucie spokoju , ale musisz posłuchać , aby odkryć prawdę, że będę przez niego mówić. Wykorzystam bogactwo, które mu dałem, aby odsłonić i rozpocząć śledztwo w poszukiwaniu prawdy. Tak jak podniosłem Cyrusa, aby wypełnić Moje cele i plany, tak też podniosłem Trumpa, by spełnić moje cele i plany przed wyborami w 2016 roku. Trzeba bardzo uważnie słuchać trąby, bo on będzie alarmował, a wielu będzie błogosławionych z powodu jego współczucia i miłosierdzia. Choć wielu dostrzega zewnętrzną dumę i arogancję, ofiarowałem mu czułe serce ojca, który chce udzielić pomocy biednym i potrzebującym obcokrajowcowi i obcemu. ” ale musicie słuchać przez przekomarzanie się, aby odkryć prawdę, że będę przez niego mówić. Wykorzystam bogactwo, które mu dałem, aby odsłonić i rozpocząć śledztwo w poszukiwaniu prawdy.

 

Members of the clergy lay hands and pray over Republican presidential nominee Donald Trump at the New Spirit Revival Center in Cleveland Heights, Ohio, on September 21, 2016. Photo courtesy of REUTERS/Jonathan Ernst

 

Bez względu na prawdziwość tego objawienia w jednym należy przyznać rację: to Bóg rozdaje karty w tym satanistycznym świecie i to przez ludzi nie mających z nim nic wspólnego jak Cyrusem.

Uważam, że świat pogański przenika się ze światem biblijnym w symbolach. Egipt -ciemność – ucisk – wyjście itd. Chrześcijanie żyją w Egipcie,a Bóg ma wszystko pod kontrolą.

Co ciekawe pewna stricte iluminacka wokalistka nazywa się Miles Cyrus. Nie wiem czy to przypadek, ale jeśli Trump (trąba) faktycznie jest Cyrusem, to jak się tego spodziewałem nacisk będzie położony na Żydów, gdyż Cyrus miał uwolnić Żydów:

 

Mówię o Cyrusie: ‚On jest moim pasterzem i w pełni wykona moją wolę. Mówię o Jerozolimie: ‚Zostanie odbudowana’,a o świątyni: ‚Twój fundament zostanie położony” Izajasza 44:27. 

 

Oto co Jahwe mówi do swojego pomazańca, Cyrusa,którego wziął za prawą rękę,żeby podporządkować mu narody, odebrać broń królom i otworzyć przed nim wrota,tak że bramy nie będą zamknięte. 45:1

 

 

 

Cyrus zdobył Babilon w roku 539 p.n.e. Wkrótce potem oswobodził Żydów, którzy zaczęli powracać do ojczyzny w roku 537 p.n.e. — dokładnie po 70 latach od pójścia na wygnanie.

Nie wiem, czy Trump rozwali Babilon (krk), ale pewnym jest, że faktycznie stawia na nogi Izrael i jedną z jego pierwszych decyzji było przeniesienie ambasady USA do Izraela.

 

Nie wiem jak dalej się potoczą losy na świecie, ale mam przeczucia, może mylne może nie, że po Trumpie będzie ktoś gorszy.

 

 

Zaktualizowane: 17 grudnia 2018 - 13:10

8 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie wiem czy było na blogu, ale piękna moneta z Cyrusem i Trumpem jest faktem :)))
  https://www.breakingisraelnews.com/105767/new-special-edition-temple-coin-minted-for-israels-70th-anniversary-the-end-of-the-exile/

  Odnośnie ostatniej Bestii i Nierządnicy, to ani jeden stwór ani drugi nie jest pobożny, ale To jest plan Boga i koniec czasów musi być zgodny z planem 🙂 Apokalipsa 17.17(!) “bo Bóg natchnął ich serca, aby wykonali Jego zamysł,
  i to jeden zamysł wykonali –
  i dali Bestii królewską swą władzę,
  aż Boże słowa się spełnią.”

  1. dokładnie i o tym piszę. Im się wydaje ż eogrywają Boga, ale Bóg podobnie jak z Faraonem natchnął ich serca.

  2. a ztą monetą to nie wiedziałem. Interesujące.

 2. Po wyborze Trumpa byl mi to obojętny człowiek ale z czasem widzę że to ktoś znaczący i chyba szczery gość .Nie zawsze poprawny politycznie ale to akurat świadczy raczej na jego korzysc.

 3. Tylko dlaczego ów pastor nie mówi, że to nikt inny jak Trump podpisał ustawę o tzw. Real_ID, takim super dowodzie osobistym opartym na biometrii, który każdy Amerykanin będzie musiał posiadać do 2020.

  Bez tego dowodu nie poleci samolotem, nie odnowi prawa jazdy, nie odnowi uprawnień pracowniczych, nie dostanie pomocy społecznej a nawet nie wsiądzie do pociągu.

  Co do tego Trump-Cyrus to oczywiście wyszło to ze środowisk syjonistycznych.

  Kto będzie po Trumpie ?. Cóż, demokraci mogą wystawić Michell Obamę, Opfre Winfrey albo Zuckerberga. Pierwsze jaskółki już są. To pani Obama (wg. teoretyków od konspiracji jest to facet, trans) podczas premiery swojej książki oficjalnie w mediach zaistniała jako mocny kandydat na prezydenta.

  1. dobre..

   https://social.shorthand.com/robdager/3gSC3N1FDj/is-this-final-proof-michelle-obama-is-a-man

   Miałoby to sens. Uosobienie Mariia rzekomej, a raczej Baphometa istoty o podwojnej płci. Sam Obama wprowadzil wszak łazienkę do white hpuse obojetną płciowo.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish