Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Człowiek widzi Jezusa w wizji: “Wielu będzie obrażonych po moim powrocie”

Jest świadectwo proroka z USA:

 

Niedawno odbyłem serię proroczych spotkań, które doprowadziły do ​​ukazania się Pana Jezusa Chrystusa po raz trzeci w moim życiu, odzianego w białe szaty z ogniem w Jego oczach. Święty strach, drżenie, podziw i czysty cud całkowicie mnie pochłonęły i były tym samym doświadczeniem, jakie miałem z Nim w tych dwóch spotkaniach. Jego piękno jest przerażające, a Jego obecność zapiera dech w piersiach. Światło, które promieniuje z Jego istoty, jest tak czyste, że stajesz się bardziej świadomy swojej wielkiej potrzeby JEGO niż kiedykolwiek wcześniej.

Nigdy nie zapomnę naszej rozmowy w tym konkretnym spotkaniu i myślę, że mam ją publicznie udostępnić po raz pierwszy. Nie biorę lekko ani nie traktuję tych spotkań przypadkowo. Każdy, kto twierdzi, że rzeczywiście widział i współpracował z naszym zmartwychwstałym Panem, musi mieć poważny lęk przed tym, kim naprawdę jest i niezaprzeczalnym mandatem w swoim życiu, aby Go poznać. To nie jest żart. Jest bardzo ważki i nie wymaga próżnych wyobrażeń.

Gdy Pan Jezus Chrystus ukazał mi się, powiedział:

 

Jeremiaszu, wielu zna Baranka, który udał się na Kalwarię, ale niewielu zna Lwa, który powraca, aby pożreć wrogów Ojca swego. Ten sam gniew, który wylany został na krzyżu, będzie ten sam gniew, który zostanie wylany w sądzie po moim powrocie.

Zwolni apostolskich i proroczych posłańców, którzy będą trąbić moje wyroki ostateczne do kościoła i ostrzegać o konsekwencjach tych, którzy znają tylko Baranka miłosierdzia i łaski, ale odrzucają Lwa sądu i gniewu. 

Wielu zna mnie tylko jako wielkiego orędownika, którym jestem, ale jestem także przyszłym królem i sędzią. Jest to więcej niż modlitwa wstawiennicza. Gdyż w tych dniach ostatecznych nauczę Mój lud, jak modlić się o modlitwy królewskie i sądowe. Ustanowię Mój rząd na ziemi i uczynię Moich wrogów podnóżkiem. Będę rządzić żelaznym berłem.

Jeremiaszu, wielu będzie obrażonych na Mój powrót! Stworzyli boga na swoje podobieństwo i obraz i odmówią mi, kiedy przyjdę z całą moją chwałą, mocą i splendorem! Musicie ostrzec kościół o duchu szyderstwa, który nadejdzie, o przesadnym podkreśleniu Mojej dobroci i nigdy nie nauczając o mojej surowości, o tym, by nigdy nie głosić i ostrzegać przed Moim gniewem i sądem, który jest tutaj teraz i jeszcze nadejdzie ”

. oczy Pana Jezusa Chrystusa, kiedy powiedział te słowa do mnie, były tak intensywne, a jednocześnie tak głęboko zasmucone, a następnie zapytał mnie, czy może mi powierzyć te słowa, i powiedziałem: tak, kiedy to uczyniłem, On odwrócił się i zniknął.

Trzęsłem się przez wiele dni i wciąż nie doszedłem do siebie. Modlę się, aby ci, którzy po raz pierwszy przeczytali to otrzeźwiające spotkanie, modlili się i szukali Ducha Świętego odnośnie do twojego własnego poglądu na to, kim Jezus naprawdę jest i przygotowują się na nadchodzące dni.

 

Jeremiah Johnosn

 

______________

 

Do proroctw podchodzę z dystansem, ale sam dosyć często podkreślam podkreślałem jak bardzo zły obraz Jezusa mają chrześcijanie. Jest tylko łaska i łaska. Mało kto poważnie traktuje Jezusa i Jego prawo. Najbardziej w zwiedzeniu żyją te osoby, które uważają, że już całe prawo mają włożone w sercach, a podejrzewam, że gdyby przyszedł antychryst pierwsze by struchlały. Jak patrzeć na takie osoby skoro świętują Sol Invictus żeby kogoś nie urazić?

Większość ma personalnego Jezusa na własną modłę.

 

 

Updated: 17 grudnia 2018 — 08:40

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Ja również do proroctw podchodzę z dystansem i zawsze przez pryzmat zgodności z Biblią. No i niestety prawie zawsze te objawienia to 99 % prawdy i jeden kamyczek “zmyłki”.
  Szczerze to to proroctwo mi pasuje do przyjścia antychrysta: “wielu będzie OBRAŻONYCH na Mój powrót!”
  “ODMÓWIĄ mi, kiedy przyjdę z całą moją chwałą, mocą i splendorem!”
  Prawdziwemu Jezusowi nikt nie odmówi, ani nikt się nie obrazi, a co najwyżej przerazi rozumiejąc swoje błędy.
  Pamiętajcie przed prawdziwym Jezusem powracającym w chwale ZEGNIE SIĘ WSZELKIE KOLANO. I w jednej chwili zobaczy Go cały świat jak błyskawicę od wschodu do zachodu.
  I tu już nie będzie miejsca na dyskusję :))) A z antychrystowi pewnie trochę Sług Bożych odmówi.

  1. tak właśnie w ten sposób o tym myslałem, ale na dwoje babka wróżyła z tym proroctwem.
   Jednak ja uważam, że przyjście antka odbędzie się równolegle z jakimis objawieniami maryjnymi.

  2. Boro 🙂

   Kiedy czytałam ten tekst moje odczucia były identyczne. Zwróciłam uwagę na dokładnie te same rzeczy. Pozdrawiam 🙂

   1. Ja również ? ten “splendor” i “obrażonych” rzuciły mi się w oczy.

 2. Jestem sceptyczny do tego tzw proroctwa. Według Biblii powinno być imię Pańskie użyte jeśli to.mówił Bóg. Poza tym mnóstwo słuchałem, czytałem tzw proroctw przez lata. Mija czas a proroctwa się nie wypełniają a prorocy nadal są uważani za proroków. Wiem ludzie się boją cokolwiek powiedzieć przeciwko. Co to za modlitwy królewskie
  ? Jakiś nowoczesny język. I bez tego wiem że ludzie będą zawstydzeni czy obrażeni. Czemu Jezus mówi,, Czy znajdę wiarę kiedy powrócę ? Ot i całe wyjaśnienie z Biblii. Nie, ludziom Biblia nie wystarcza. Potrzebują doznań nadprzyrodzonych, mnóstwo darów inaczej nie wierzą że Bóg ich kocha. Więc wkradł się inny duch. Tak jak Achaba. A co do nie głoszenia o grzechu. To może w ekumenicznych społecznościach takie coś występuje. Gdybym tak mógł napisać ale czy to wytrzymają. Któż tej mowy może słuchać. On każe nam jeść swoje ciało i pić krew. Aj zostawmy tego heretyka…

 3. Pan Jezus nic nie mówił że będzie przychodził do ludzi co jakiś czas aby ich upominać. Przynajmniej ja nie znalazłem w Biblii ?

 4. Nie musi przychodzić bo Jest z nami duchowo. ?

 5. Ja tak samo to rozumiem Marcinie 🙂

 6. To proroctwo mi jakoś podejrzanie brzmi, i tyle…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: