Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump jako jedyny nie recytował na pogrzebie Busha katolickiego credo.

Trump jako jedyny z prezydentów nie recytował na pogrzebie Busha apostolskiego  credo.

 

 

 

W bardzo podstępnym, ale typowym dla Watykanu stylu , Apostolskie Credo podnosi Rzymską Nierządnicę na równi z Duchem Świętym.

“Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego, Stwórcę nieba i ziemi; i w Jezusie Chrystusie, Jego jedynym Synu, naszym Panu; Kto został poczęty przez Ducha Świętego, narodził się z Maryi Dziewicy, cierpiał pod Ponckim Piłatem, został ukrzyżowany, umarł i został pochowany. Zszedł do piekła; trzeciego dnia zmartwychwstał. Wstąpił do nieba i zasiada po prawicy Boga, Ojca wszechmogącego; stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych. Wierzę w Ducha Świętego, Święty Kościół katolicki , wspólnotę Świętych, odpuszczenie grzechów, zmartwychwstanie ciała i życie wieczne. Amen. ” Apostolskie credo Kościoła rzymskokatolickiego.

 

Czy Trumpowi należą się brawa jakby nie było za słuszny bojkot? Nie, gdyż biblia mówi, że wszyscy tkwią w Złym, a porządek zaprowadzi dopiero Jezus po paruzji.

Amerykanie są podekscytowani postawą Trumpa. Tak, dla nas chrześcijan protestantów jest to mianownik wspólny: odraza do Rzymu. Ale czy Pan Trump jest na anty przeciw temu kościołowi powstałemu w roku 313 ne? Czy Trump nie ma nic wspólnego z kościołem, który zawsze był największym zabójcą chrześcijan?

Powróćmy na chwile do inauguracji zaprzysiężenia.

Był na niej kardynał Dolan:

 

 

Dolan na Met Gali. Kolorystyka iście szatańska. O tym jeszcze dzisiaj wspomnę z wycieczki do media Markt.

 

 

Przypomnijmy sobie także gest Trumpa na zdjęciu z mężem Sandry Bullock:

 

 

 

Nie tylko gest, ale i te same kolory jak wyżej.

Poniżej wymowny akt Trumpa i jego małżonki:

 

 

Oboje założone ręce i zamknięte usta podczas wypowiadania słów katolickiego credo. Co ważne podkreślenia, Pan Obama czytał owo credo katolickie, a warto mu przypomnieć, czy raczej nam jak to jako pierwszy prezydent USA zainstalował w Białym Domu trzecia łazienkę dla obojętnych płciowo. Cała jego kariera jako prezydenta koncentrowała się na wartościach lewicowych. Czy widzimy tutaj teraz synkretyzm? Lewica-prawica razem z Rzymem. Każdy kto brata się z kościołem jest zdrajcą Jezus Chrystusa.

 

Czy pastorzy tłumaczą Wam takie kwestie?

 

Podsumowanie.

Gest bojkotu ukazany przez Trumpa może wydawać się odważny i antykatolicki, ale jak udokumentowałem nie jest on wcale po stronie przeciwnej Rzymowi. Po jakiej więc jest stronie?

Jeśli doszło do tak spektakularnego aktu, to coś zapewne chciał komuś pokazać. Według mojej oceny, jeśli dobrze rozpoznaję bestię niszczącą Nierządnicę, to nadchodzą czasy panowania syjonizmu, a kończy się czas Rzymu. Biblia wyraźnie mówi, że nierządnica zostanie spalona. Przeglądam różne profile pastorów i widzę jak wielu popiera Izrael i jak wielu jest w jarmułkach. Polscy pastorzy to w dużej części kryptosyjoniści.

 

Czas pokaże co będzie dalej bo wiele sie dzieje.

 

 

 

Updated: 15 grudnia 2018 — 09:36

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Tak ładnie sobie wszyscy politycy Bogiem podpierają swoje poglądy. Ale owoce żadne.
  Apokalipsa 17.11:
  “A Bestia, która była i nie ma jej,
  i ona jest ósmym,
  a jest spośród siedmiu
  i zdąża na zagładę.”
  Na chwilę obecną to USA mi pasują najbardziej, które były potęgą światową przez ostatnie lata, a ostatnia Bestia ma być jedną z tych 7 potęg, które były.
  Niektórzy typują Izrael, ale czy oni byli kiedykolwiek światową potęgą?
  No chyba, że się odrodzi jakaś starożytna potęga i wszyscy w podziwie będą patrzyć 🙂

  1. ja co do bestii biorę wszystko pod uwagę.
   Ale to byla bestaia a ktorej nie ma a bezie. Czy USA byly nie bylo i ujest?

   Izraela nie bylo.
   Biblia mowi: zdumieja sie mieszkancy ziemi, ze ebstia znow sie pojawi

   1. Na pewno ostatnia bestia otrzyma wszystkie nieziemskie moce od złego, więc spodziewam się jakiś fajerwerków, że aż my się zdziwimy lekko.
    No w tym proroctwie gdyby to USA miałoby być to by musiało stracić chwilową władzę poprzez wojnę albo kataklizm i w cudowny sposób przez jakiegoś antychrysta zostać uratowane.
    Ale również biorę wszystkie scenariusze pod uwagę.

 2. Gest Trumpa to stara historia. Jezus nie wypomina nam naszych starych grzechów, my też tego nie róbmy;) często po nawroceniu, nasi starzy znajomi “ze świata” też tak robią i słyszymy słowa typu “taka świeta, a juz nie pamięta jak…”.

  1. to nie są stare grzechy, gdyby takie były nawet bym sie nie ważył tego robić. Zięć Trumpoa Kushner ma siedzibę przy 666 Avenue.
   Siostro nie bądź naiwna i czytaj Pismo. Cały świat tkwi w złym. Szatan dal każdemu bez wyjątku władzę.

   1. Bracie, codziennie czytam Pismo Święte i prawie codziennie modle się za nawrócenie tego człowieka. Znam ludzi, których numer telefonu zaczyna się od “666” i którzy nie należą do tego świata. Wierzę w nawrocenie Trumpa, jeśli nie teraz to w przyszłości. Uważam, że antychryst wyjdzie z Izraela, bo szatan wszystko chce podrabiać. Szabat Szalom dla wszystkich

  2. Gest rogów Trumpa to może i stara historia, ale bez pomocy szatana, czyli władcy tego świata nie zrobiłby kariery w polityce i biznesie.

 3. A co jeśli już się wszystko wypełniło.? Zdaje się nam że ma nadejsc takie a takie królestwo (ludzkie ) potezne ale gdy nadejdzie Pan to Jego Królowanie zmiecie ludzkie i ustanowi swoje w którym wspolzarzadcami będą święci .I jeszcze coś..W Apokalipsie i chyba też w Daniela zostały odsłonięte proroctwa ale Pan nie pozwolił ujawniac wszystkiego czyli ? Dzień pański przyjdzie jak złodziej w nocy czyli to może być na dniach jak i za ileś miesięcy czy lat i tu ani ludzie ani diabeł dokładnego czasu nie znają bo nie mają znac , by nie diabelski czy ludzki scenariusz a Boży się spelnil

  1. jeśli się już wypełniło to musisz wykazac to biblijnie.

  2. Janie nie wszystko się wypełniło. Np. proroctwo o Damaszku, ostatnia Bestia, upadek Nierządnicy, powtórne przyjście Jezusa. No trochę tego jest w Biblii.
   Ale my gotowi i wypełniający Ewangelię mamy być na codzień, a nie tylko od święta, bo nigdy nie wiadomo ile nam życia zostało.

 4. Słyszeliście o aplikacji Smart Pakem? Testują wielki ucisk. Podobno uruchomili w grudniu. “Przez aplikację Smart Pakem przedstawiciele sześciu religii oficjalnie uznanych w Indonezji – islamu, buddyzmu, hinduizmu, konfucjanizmu, protestantyzmu i katolicyzmu – będą mogli zgłaszać przypadki herezji czy sprzecznych z ortodoksją interpretacji wiary. Aplikacja, uruchomiona w zeszły czwartek przez prokuraturę generalną, jest dostępna na indonezyjskiej stronie sklepu Google Play.”

 5. ja zadałem tylko pytanie a to nie jest stwierdzenie :)Chodzi mi o to byśmy byli czujni bo za czasów Jezusa też wielu nie rozpoznało że On to On a dopiero z czasem rozpoznawali a szczególnie po Zmartwychwstaniu .Natomiast indywidualnie nie ogólnie to koniec może nadejsc na każdego właśnie jak złodziej w nocy ,nagle ,szybko bez względu na wiek .Trochę znajomych około 40 stki już odeszło ostatnimi latami .Dla wierzącego to nie żaden koniec ale jednak pewien etap zamknięty

 6. A o tym to ja nawet nie wiedziałam…dziękuję za analizę! 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: