Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Groźba komunisty Timmermansa wobec Polaków: “Nigdy nie opuszczę narodu polskiego”.

 

Holenderski eurokomisarz Frans Timmermans został wybrany na zjeździe europejskich socjaldemokratów na ich czołowego kandydata w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Podczas przemówienia po ogłoszeniu wyników poświęcił kilka zdań Polsce.

 

Nigdy nie opuszczę narodu polskiego w jego walce o demokrację, wolność i praworządność – zapewnił. Delegaci zareagowali długimi oklaskami. – Zwyciężymy nie ze względu na moją determinację, ale dlatego, że Polacy sami chcą być Europejczykami – dodał Timmermans.

 

Wierzę, że każdy komunista niczym pasożyt musi żyć dzięki innemu organizmowi. W społeczeństwie kapitalistycznym i konserwatywnym ten Pan nie poradziłby sobie wcale.

Komuniści MUSZĄ żyć z pracy rąk innych ludzi,  Zmuszając ich siłą do płacenia na siebie. Tam nie ma dobrowolności.

 

 

Właśnie tym się różni komunizm od teokracji Jezusa, że Jezus nam daje, a Pan Timmermans zabiera.

Pan Jezus poświęcił swoje życie dla swych owiec, a każdy przeciętny neokomunista żeruje na ludziach.

 

Reasumując, wyjątkowo wierzę temu Panu. Oni nas nie chcą opuścić. Tusk przykładowo zarabia 25 tysięcy miesięcznie. Euro….

Czy on może chcieć nas opuścić? Czy jakikolwiek europoseł będzie chciał opuścić UE?

 

My musimy się różnić od tego świata. Z tym że komunistami nie są tylko partie lewicowe, ale prawicowe również. To katolicyzm stworzył komunizm.

 

 Jeżeli was świat nienawidzi, wiedzcie, że Mnie pierwej znienawidził. 19 Gdybyście byli ze świata, świat by was kochał jako swoją własność. Ale ponieważ nie jesteście ze świata, bo Ja was wybrałem sobie ze świata, dlatego was świat nienawidzi. 20 Pamiętajcie na słowo, które do was powiedziałem: “Sługa nie jest większy od swego pana”3. Jeżeli Mnie prześladowali, to i was będą prześladować”

 

Zbliża się okres śweiąt Sol Invictus. Jak myślicie, czy świat będzie nienawidził kryptokatolickich pastorów? Nie, oni będą dla świata cool. Nie ma rozdzielenia. Jest połączenie, synkretyzm pogaństwa z nibyewangelią. Jaka to dobra nowina, kiedy świętuje się to, co cały świat łącznie z ludźmi mediów, którzy tworzą kulturę przeciwną Bogu. Wytatuowani, z jednej strony lewicowcy bezbożni, a z drugiej prawicowcy pobożni. Obie grupy świętują Sol Invictus.

Zadaniem agentów Rzymu jest dokonywać połączeń między światem, a ewangelikami. Robią to na bardzo różne sposoby.

Jedni bardziej ostentacyjnie, a inni deczko mniej. Ale jak przyjrzycie się im, to zauważycie, że żyją w komitywie.

 

Na nic biblijne “co ma wspólnego światłość z ciemnością”.

Apostołowie byli różni od Rzymu. Apostołowie nie świętowali pogańskich świąt, gdyż dobrze wiedzieli, że “kto jest przyjacielem świata” ten jest nieprzyjacielem Boga”.

 

Przeraża mnie obietnica pana Timmermansa mówiącego, że nas nigdy nie opuści. To jest groźba komunisty. Ale cechą tych czasów jest ich eschatologiczność, a więc wszystko się musi stać, ponieważ społeczność świata, a u nas Polski nie przyjęła miłości PRAWDY. Odejście od Boga i Jego świętości ma swoją cenę i będzie to cena koszmarna.

Mając świadomość czytania mnie przez nowych czytelników pragnę wyjaśnić, że to Nie Bóg się zemści, to ludzi odejście od Niego do obozu wroga powoduje dotarcie do punktu kulminacyjnego zła, tak jak było to w roku 1939. Katolicy i protestanci nie znając prawdziwej ewangelii, nie odłączeni od tego co nie jest święte wybrali jednego z największych tyranów na świecie. Tak samo jak Rosjanie uwierzyli w propagandę żydowskich Bolszewików. Ludzie z braku poznania Boga, z chęci zachowania swojego starego życia i tych cząstek starego życia jak mecze, muza, filmy, sami pchają się w stronę diabła.

 

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans powiedział kiedyś:

 

“Zostałem wychowany, wykształcony przez jezuitów i franciszkanów. Możliwe, że dlatego jestem socjalistą – powiedział”

Trudno więc aby pseudprotestanci nie lubili tego jezuickiego systemu.

 

__________________________________

 

Jeśli blog ten pomaga Ci w rozumieniu świata, to jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa .
 

 

 

Updated: 10 grudnia 2018 — 16:16

4 komentarze

Add a Comment
  1. Faktycznie brzmi nieco jak groźba…

  2. A ja nie ukrywam lewicowych poglądów (nie mylic z lewactwem).Z reszta Admin wiesz o tym:) .Zapamietalem co mówili dziadkowie jaki wyzysk i upodlenie było przed wojna i dopiero komuna względnie wyrównała poziom życia ludu pracującego .Oczywiście zdaje sobie sprawę że nie wszystko było kolorowo ale była względna równowaga no i nie taki wyzysk jak po przemianach po 89r

    1. W Polsce nigdy nie było kapitalizmu. Poza tym Polacy są analfabetami z zakresu ekonomii.
      Gdyby było inaczek top nie byhłoby tego sejmu.

  3. We Francji rozruchy, Angole wykupują jedzenie z długą datą bo w marcu Brexit, a nasze władze będą ćwiczyć na wypadek wojny. Ciekawy 2019 rok się zapowiada.
    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-cwiczenia-najwyzszych-wladz-na-wypadek-wojny/59z234t

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: