Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Charyzmatyczny telewangelista Benny Hinn: “W kościele katolickim dzieje się więcej cudów, ponieważ katolicy nie traktują eucharystii jako coś symbolicznego, lecz dosłownie, jako ciało i krew Jezusa Chrystusa. “

Ten urodzony w Tel Awiwie człowiek twierdzi, że  w kościele katolickim dzieje się więcej cudów z powodu tego, że katolicy nie traktują eucharystii jako coś symbolicznego, lecz dosłownie, jako ciało i krew Jezusa Chrystusa.

Inne stwierdzenie: “Ponieważ czczą eucharystię”   “Because catholic people revere the eucharist”
Dodaje także, że “w tym wszystkim chodzi o kościół”. Jednak porównując to do tego, co powiedział wcześniej(regularne “chodzenie do kościoła”), raczej nie chodzi mu o kościół jako ludzi zgromadzających się np. w domu, a zorganizowanie czegoś większego w budynku czy na scenie, czegoś pokazowego, jak grupowe egzorcyzmy, uzdrowienia, noc cudów czy katolicka msza.
Mówi, iż cuda zdarzają się częściej dlatego, że ludzie wierzą, “tak samo jak ja wierzę”, że muszą być wierni swojemu kościołowi.
Każdy moment tego filmu jest wart wzięcia pod uwagę, oto ostatnie słowa:
“Czy są wśród was chorzy, w kościele? Niech udadzą się do starszych, a gwarancją jest to że zostaną uzdrowieni, nie może, lecz na pewno zostaną uzdrowieni I DODATKOWO ich grzechy zostaną wybaczone.”
To cytat z listu Jakuba 5,14
Może jednak chodzi tutaj o spowiedź, czy ten ruch zmierza do sakramentów? Gdyż Hinn wspominał, że uzdrowienia dzieją się podczas uczestnictwa w komunii katolickiej, więc dlaczego nie?
Tutaj ojciec Makary, o którym wspomniał Hinn, w akcji:
https://www.youtube.com/watch?v=qjlLsVADk1o

 

Tekst jest autorstwa czytelnika bloga Kamila. Cieszę się, że interesujecie się takimi sprawami, gdyz dzięki naszemu krytycyzmowi, przestrzegamy przed takimi zwiedzeniami w Polsce.

 

Jak widać co wcale mnie nie dziwi wraz z pijaństwem w duchu na spektaklach Benny Hinna i rzucaniem o podłogę w parze idą herezje niezgodne z biblią. Pan Jezus poniósł śmierć raz na zawsze:

 

Lecz gdy On (Jezus Chrystus) złożył raz na zawsze jedną ofiarę za grzechy, usiadł po prawicy Bożej.
List do Hebrajczyków 10,12″

 

Osobiście wierzę w uwalniania, miałem do czynienia osobiście z demonami, ale to co robi Benyy Hinn to nawet nie ejst wykorzystywanie mocy Bożej do swych celów. To jest współpraca z demonami.

Przypomnijmy tez sobie jak skromnie mieszka ten apostoł (nie) Jezusa;

 

 

Osobisty kort do tenisa, basen i kolosalna posiadłość co oni nazywają błogosławieństwem lub ewangelią sukcesu. Reszta to nieudacznicy bez błogosławieństw.

Nie jestem przeciw własności i mało tego, uważam, że przez takich ludzi współpracujących z kościołem ludzie są wprowadzani w system nie uznający własności czyli komunizm, ale tutaj akurat jestem przeciwny wynagradzaniu za zwodzenie ludzi.

 

Rzym błogosławi swoim ludziom, gdyż jeśli gdzieś jest centrum Lucyfera to na pewno jest ono w Rzymie.

 

1 kwietnia 1999 roku Wilkerson w kazaniu wygłoszonym w swoim zborze, wezwał swoich wyznawców by spalili książki Benny Hinna. W tym samym kazaniu potępił również ewangelistę Kennetha Copelanda, ze względu na ewangelię sukcesu oraz Rodneya Howard-Browne’a

 

 

Chwała Bogu za prawdę jaką nam pokazuje.

 

 

 

Updated: 28 listopada 2018 — 09:53

3 komentarze

Add a Comment
 1. Beny Hinn i te jego bajeczki.

  W czasach gdy całe to wesołe towarzystwo zakładało kanał TBN (telewizja złożona jeszcze przez większego zwodziciela jakim jest Paul Crouch) w ramówce pojawił się również i Hinn, który reklamował TBN słowami wg. których, ci którzy oglądają i ślą datki będą błogosławieni znakami i cudami w postaci uzdrowień (no cóż, widocznie tam uzdrowienia są niejako w pakiecie obowiązkowym).

  Co więcej posunął się tak bardzo w tym swoim szaleństwie i publicznie zapowiedział, że jeśli ktoś umrze podczas oglądania TBN to nie należy go grzebać tylko wystawić w trumnie na trzy dni przed…telewizorem (!) a po tych trzech dniach zostanie…wskrzeszony.

  “Bo przyjdzie czas, kiedy ludzie nie zechcą przyjąć zdrowej nauki, ale według własnych upodobań dobiorą sobie nauczycieli, spragnieni tego, co miłe dla ucha(…)”.

 2. Niezła chałupa. Taka ewangelia sukcesu, to jest chyba ewangelia diabła. I według ich ewangelii to Jezus i apostołowie nie odnieśli chyba sukcesu??? 😉
  Jezusa ukrzyżowali, 11 zginęło za wiarę, a 12 został wygnany.
  Dlatego trzeba czytać Biblię aby porównać prawdziwą Ewangelię Jezusową z jakimiś diabelskimi naukami.
  Pozdrawiam!

  1. No właśnie, jak to niby ewangelia sukcesu, to chyba Bóg to inaczej rozumie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: