Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gotówka w Szwecji prawie wymarła. Niebawem wejdzie szwedzka e-korona.

 

To testowe państwo systemu bestii czasów końca prawie wcale nie używa już gotówki.

Ponad 4000 Szwedów wszczepiło sobie mikrochipy w ręce, dzięki czemu mogą  zapłacić za podróż i jedzenie, lub wejść do centrali bez klucza, Restauracje, autobusy, parkingi, a nawet płatne toalety zależą od kliknięć, a nie od gotówki.

 

Jeszcze kilka lat temu w Szwecji było kilkaset osób używających wszczepianych mikrochipów . Tysiąc, a potem kilka tysięcy, a teraz Szwecja prowadzi świat w zakupach mikrochipów. Środki pieniężne w Szwecji stanowią obecnie tylko 1% wszystkich transakcji, a pełne 50% wszystkich szwedzkich banków nie akceptuje wpłat gotówkowych.

 

 

Dwa zdarzenia odbywają się jednocześnie. Po pierwsze, z wszczepionymi mikroprocesorami lub bez nich gotówka szybko znika. Karty debetowe i aplikacje do zakupów na urządzenia mobilne są na to przygotowane. Po drugie, mikroczip nie nadchodzi, jest tutaj. Android lub iPhone, który czytasz w tym artykule, ma w sobie mikroczip, a ty bierzesz go wszędzie. W ciągu 18 miesięcy do 3 lat od teraz wielu z was osobiście będzie znało osoby, które zostały rozdrobnione i płacą za zakupy w ten sposób.

Więc może uważasz, że Szwecja i wszystko to jest zbyt daleko, żeby się martwić, prawda? Źle. Ludzie są teraz rozdrabniani w miejscach takich jak wiejski Wisconsin.

 

Z POŁOŻENIA FINANSOWEGO: Niewiele krajów zmierzało w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego tak szybko, jak Szwecja.

 

 

Władze finansowe , które niegdyś przyjęły ten trend, proszą banki, aby nadal sprzedawały banknoty i monety, dopóki rząd nie będzie w stanie ustalić, co stanie się bezgotówkowym dla młodych i starych konsumentów. Bank centralny, który przewiduje, że środki pieniężne mogą zniknąć ze Szwecji, testuje cyfrową walutę – e-koronę – aby zachować stałą kontrolę nad podażą pieniądza. Prawodawcy badają los płatności internetowych i rachunków bankowych, jeśli sieć elektryczna się nie powiedzie, a serwery nie zostaną udaremnione przez awarie zasilania, hakerów, a nawet wojnę.

Decyzja w tej sprawie nie zapadnie wcześniej niż przed końcem przyszłego roku. Cyfrowa waluta miałaby być jednak w zamierzeniu banku uzupełnieniem, a nie zastępstwem dla gotówki.

 

 

 

Stefan Ingves, gubernator szwedzkiego banku centralnego, znany jako Riksbank powiedział:  “Nie można cofnąć czasu, ale trzeba znaleźć sposób radzenia sobie ze zmianami.”

 

Grupy konsumentów twierdzą, że zmiana pozostawia wielu emerytów – jedna trzecia wszystkich Szwedów ma 55 lat lub więcej – a także niektórzy imigranci i osoby niepełnosprawne w gorszej sytuacji. Nie mogą łatwo uzyskać dostępu do środków elektronicznych w przypadku niektórych towarów i transakcji oraz polegać na bankach i obsłudze ich klientów. Postęp w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego może zniweczyć wielowiekową rolę państwa jako niezależnego gwaranta. Jeśli gotówka zniknie, banki komercyjne będą miały większą kontrolę.

 

O tym nie uczą zbory protestanckie.

Przy tej okazji ostrzegam gdyż wiele wilków jest w owczych skórach:

 

Uważajcie na pastorów głoszących iż w czasach Wielkiego Ucisku osoby przyjmujące znak bestii, który będzie chipem i odmową przestrzegania Prawa Bożego zarazem, będą zbawione.

 

Powtarzam: sam chip obecnie nie jest znakiem bestii, choć żaden chrześcijanin go nie przyjął i nie przyjmie z racji opozycji do banksterstwa. Ale w czasach ostatecznych chip będzie powiązany z przywilejami systemu w zamian za wyrzeczenie się przykazań i Prawa Bożego. Według mojej oceny w zamian za przyjęcie znaku bestii wszyscy dostaną dochód gwarantowany a reszta będzie biedować. Stąd mało ludzi wyrzeknie się znaku bestii, gdyż nie są przygotowani do życia jak prorocy ze Starego Testamentu.

Chciałem zrobić o tym osobny artykuł, ale w ilu zborach nauczają o głodówce znanej jako post o samej wodzie? Strzelam: może w 10%…

Protestanci nie nauczają o tym by ujarzmiać ciało. Protestanci to córy Rzymu pełne syjonistów.

 

 

Przewodniczący szwedzkiego parlamentarnego komitetu badającego tę sprawę Mats Dillén powiedział:

“Musimy się zastanowić, czy to dobrze, czy źle, a nie tylko usiąść i pozwolić, by tak się stało” – powiedział , . “Jeśli gotówka zniknie, będzie to duża zmiana, która będzie miała poważne implikacje dla społeczeństwa i gospodarki”.

 

Oni pozornie się zastanawiają by wzbudzić zaufanie społeczeństwa. Gotówka na 100% zniknie po to by:

 

“i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ” Apokalipsa 13

 

 

 

 

 

 

Konsumenci miast na całym świecie coraz częściej płacą za aplikacje i plastik. W Chinach i innych krajach azjatyckich, w których mieszkają młodzi użytkownicy smartfonów, płatności mobilne są rutynowe. W Europie około jedna na pięć osób twierdzi, że rzadko ma przy sobie pieniądze. W Belgii, Danii i Norwegii wykorzystanie kart debetowych i kredytowych osiągnęło rekordowy poziom.

 

 

 

Ale Szwecja – a zwłaszcza jej młodzi ludzie – jest na czele. Rachunki i monety stanowią zaledwie 1 procent gospodarki, w porównaniu z 10 procentami w Europie i 8 procent w Stanach Zjednoczonych. Około jeden na dziesięciu konsumentów zapłacił za coś w gotówce w tym roku, w porównaniu z 40 procentami w 2010 roku. Większość kupców w Szwecji nadal przyjmuje banknoty i monety, ale ich szeregi są coraz mniejsze.

Wśród osób w wieku od 18 do 24 lat liczby są zaskakujące: do 95 procent ich zakupów to karta debetowa lub smartfon o nazwie Swish, system płatności utworzony przez największe szwedzkie banki.

 

Czasy ku temu sprzyjają. Ludzie nie oswojeni z nowoczesnymi technologiami umierają, a w ich miejsce wchodzą urodzeni ze smartphonami, bo jeśli ktos się rodzi dzieckiem alkoholika, to jak nazwać dziecko smartphonoholika rodzica?

 

Uważajcie na nauczania pastorów!!!!

Głównym przesłaniem apokalipsy jest zaniechanie przyjęcia znaku bestii. Na dzień dzisiejszy nie wiemy czym on konkretnie będzie, ale skoro nikt bez imienia besti nie będzie mógł kupować ani sprzedawać, to na 100% będzie on związany z chipem a ten z pieniądzem elektronicznym!!

Konsekwencje przyjęcia znaku bestii będą gorsze aniżeli u dzisiejszych niezbawionych ponieważ:

 

” I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.”

 

Będą to okropne, nie do zniesienia bóle.

Mało tego, wszyscy którzy przyjmą ten znak będą bluźnili w męczarniach Bogu nie chcąc ponosić konsekwencji swoich czynów

 

“I bluźnili Bogu niebieskiemu z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie upamiętali się w swoich uczynkach. ” Ap 16.

 

 

 

__________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa .

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 27 listopada 2018 — 17:43

6 komentarzy

Add a Comment
 1. “Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” nigdy nie rozumiałem dlaczego liczba zwierzęcia miała by być liczbą człowieka jakie to zdanie ma sens?

   1. Może chodzi tutaj o tzw. Złotą Liczbę, spójrz na kanale którego jeden z filmu umieściłeś niedawno znalazłem właśnie o tym – https://www.youtube.com/watch?v=wb7kPaM8cfg

 2. próbuję sobie przypomnieć miejsca, gdzie można płacić tylko gotówką.. chyba tylko bazar 🙂 tak zaciekle zwalczany..

  sklepy, bary, restauracje, komunikacja, przelewy osobiste/prywatne – kiedyś mówiono “dam ci 20zł kup mi [coś]”, dziś: “kup mi [coś] oddam Ci Rev.. (elektronicznie)”

  i ta ciągła presja na bio-technologie.. odcisk palca zawodny, skaner twarzy niekomfortowy.. chip źle sie kojarzy.. to może ekektroniczny tatuaż? -> jeeszcze połączony z dowodem, prawkiem, kartą, kluczami, autem, telefonem, kartą wstępu, biletami..

  będzie ciekawie

  1. To prawda, będzie “ciekawie”…

 3. Wina ludzi ze sie na to godza.To sa udogodnienia?/bzdury .To zniewolenie jak te niby nowinki elektroniczne ktore tylko komplikuja wiele spraw .Ułatwien niewiele a szkòd duzo wiecej.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme