Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Emancypacja kobiet doprowadza do rozbicia małżeństw jak i coraz częściej do morderstwa.

Na początku tzw komunizmu hasłem sztandarowym tworu Watykanu zarządzanym przez chazarskich Żydów było “kobiety na traktory”. Tak się stało. Kobiety zostały wyciągnięte z domów od ich dzieci do pracy w sklepie po to, by uzupełnić braki kadrowe biuroKRACJI.

Tak tak, biurokracja jest sztucznym tworem mającym nie tylko pozbawić dzieci opieki ich matek, ale i obciążyć podatkami społeczeństwo by racjonalnie wytłumaczyć potrzeby państwa (czytaj socjalistycznych złodziei).

Kobiety stawały się kierowniczkami sklepów, nauczycielkami, następnie dyrektorkami szkół, aby w latach 90ych robiły także karierę w biznesie.

 

Taktyka szatana jest niezmienna od ogrodu Eden: przekonać najpierw kobietę do zła, a później już rozsypie się wszystko.

W roku 1996 ukazała się po raz pierwszy gra, która stała się hitem – Tomb Raider, którą główną bohaterką była Lara Croft, inteligentna i niezależna kobieta archeolog przypominająca Indianę Jonsa z lat 80ych.

Później już nastąpił nie zalew, a tsunami filmów, w których głównymi bohaterkami były kobiety, często wyzwalające świat jak np “Piąty element”, “Jupiter” itd

 

Patriarchat stał się wrogiem lewicowych ugrupowań.

 

 

W Polsce w wyniku rządów lewicy w roku ustawowo nakazano parytet wyborczy czyli równy (50/50) udział kandydatów obojga płci na liście wyborczej.

Tzw ustawa kwotowa była  dziełem Kongresu Kobiet – proroczą wizją Juliusza Machulskiego w filmie “Seksmisja”, w którym to oswojono społeczeństwo z rządami kobiet. Dokonano tego przez tzżart, śmiech, groteskę. Jednak nawet podczas komunizmu żadna kobieta nie była premierem w państwie zwanym Polska.

Po przekręcie okrągłostołowym, któremu patronował Watykan, premierami były: Hanna Suchocka, E. Kopacz oraz B. Szydło. Wszystkie pochodziły z tzw partii prawicowych.

 

Jaki jest skutek kultury kultu kobiety?

Wraz z emancypacją kobiet i rozrostem lewicowego feminizmu kobiety stały się bardziej agresywne, a liczba rozwodów stale wzrasta i gonimy w tym USA, gdzie co drugie małżeństwo kończy się rozwodem. Nie twierdzę, że to 100% wina kobiet, ale w wyniku zmiany ich mentalności i wyzwolenia oraz kariery zawodowej coraz częściej się buntują, co prowadzi do rozpadu małżeństw.

Nie można żądać od mężczyzny wiele kiedy chce się dominować. Do czasu pojawienia się komunizmu autorstwa Watykanu królował patriarchat i kobiety polegały na mężczyznach, tak jak kościół (oblubienica) polega na Jezusie (oblubieńcu).

 

Pisałem kilka lat temu o agresji kobiet, prawdopodobnie jako jeden z pierwszych. Wykształcenie socjologiczne oraz wiedza biblijna pozwalają mi na dostrzeżenie problemów społecznych, o których nie jest modnie pisać. Z drugiej strony wolność od ośrodków badań społecznych pozwala mi na zajmowanie się tematyką niewygodną dla tego zidiociałego systemu przeciwnego Bogu.

 

Jak się przedstawiają fakty, czyli językiem socjologicznym pisząc dane statystyczne?

 

 

“W 2013 r. karę dożywotniego pozbawienia wolności odsiadywało 10 kobiet, w 2017 r. liczba wzrosła do 13. Wszystkich kobiet skazanych na karę więzienia w 2017 r. było 2395, w 2013 r. – 2451, a dziesięć lat wcześniej czyli 2003 r. – 1303. Widać, że te liczby rosną.”

https://teleshow.wp.pl/kobiety-morduja-coraz-czesciej-mezczyzni-traca-licencje-na-zabijanie-6239371720533633a

 

Popatrzcie na logo stowarzyszenia Komitetu Statusu Kobiet w tym przypadku Kobiet w Filozofii

 

 

Rażący bunt odwróconego krzyża jest wielce symbolicznym znakiem tych czasów.

Brak pokory i wywyższenie typowe dla Lucyfera pochłania mózgi kobiet, którym tylko się wydaje, że są wyzwolone. Tak one są wyzwolone ale od Boga, a tym samym zniewolone ideami szatana.

Szatan daje karierę, sukces i pieniądze i sławę ale tylko w jego świecie. Ludzie sławni w Królestwie Bożym nie są sławni w świecie.

 

Powracając do skrajnych przypadków agresji jakimi są morderstwa. Wszak Pan Jezus podwyższył poprzeczkę morderstwa do nienawiści.

Kobiety ze względu na mniejszą siłę fizyczną posługują się częściej manipulacją. Może przy tej okazji uświadommy sobie, że każda manipulacja jest grzechem, a więc prowadzi tylko do zła.

Tak więc albo “edenowo” posługują się mężczyznami, albo czynią to same jeśli ich ofiara jest słaba fizycznie.

 

 

“Podobnie było w przypadku sprawy Moniki A., byłej strażniczki więziennej, która namówiła 19-letniego chłopaka do zabójstwa starszego pana, aby przejąć jego mieszkanie. Zabił chłopak, ale razem ukryli jego zwłoki w walizce i zakopali za Warszawą. Ona też miała sprawczą rolę. Kobiety często korzystają z siły fizycznej mężczyzn, ale one wymyślają zbrodnię i do niej namawiają” *

 

Kobiety częściej niż mężczyźni zabijają dzieci.

 

Zabijanie dzieci jest niestety domeną kobiet, a nie mężczyzn.

Dlaczego?
Bo kobiety najczęściej się nimi opiekują i najsilniej są z nimi związane. Brzmi to może paradoksalnie, ale silna więź w przypadku zachowań patologicznych jest czynnikiem wysokiego ryzyka. U podłoża tego wszystkiego leżą emocje.

*Nie jest chyba tak, że ktoś rodzi się mordercą? Wiele czynników ma wpływ na to, że ktoś dokonuje zabójstwa, także wychowanie i kultura. *

 

Popatrzcie, autorzy opracowania zakotwiczeni w systemie przyznają, że spowodfowane to jest wychowaniem i kulturą, a kultura, czyli w naszym biblijnym rozumieniu świat jest autorstwa szatana, który jak to Jezus powiedział przyszedł kraść niszczyć i zabijać.

 

Społeczeństwo nie jest oswojone z agresją kobiet. Raczej mówi sie o mężczyznach, a kobiety

 

“Kobiety okazują się okrutniejszymi zabójcami od mężczyzn, wynika z badań. Są bardziej pomysłowe, bo rekompensują swój brak siły fizycznej. Kiedy już mordują, są bezwzględne.

austriacka psychiatra twierdzi w swojej książce o morderczyniach. Morderstwa popełniane przez Blauensteiner, jak twierdzi, były dokonywane w “typowo kobiecy” sposób, co znaczy, z cierpliwością, umiejętnością i kreatywnością oraz z determinacją. “Kiedy kobieta postanowi kogoś zabić, to jest bardziej zdeterminowana niż mężczyzna”

 https://polskatimes.pl/jak-morduja-kobiety-sa-bardziej-bezwzgledne-od-mezczyzn/ar/1053724

 

Bijące się kobiety:

 

https://www.youtube.com/watch?v=N4J8lBElMac

 

 

 

Sędziowie mają identyczne wnioski jak socjolodzy.

 

Zdaniem sędziów, kobiety które stoją na czele zorganizowanych przestępczych grup, charakteryzują się dużo większym niż w przypadku mężczyzn – przestępców, stopniem okrucieństwa. Często są one sprawczyniami bestialskich i agresywnych czynów, są zdecydowanie bardziej bezlitosne.

https://www.bryk.pl/wypracowania/pozostale/pedagogika/23958-przestepczosc-wsrod-kobiet.html#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

Tendencja stale wzrasta.

 

W roku 1997 liczba kobiet wynosiła 2,5 % ogólnie uwięzionych, 1263 kobiet przy liczbie 56019 mężczyzn. W tym samym roku w zakładach karnych, przebywało aż o 61% kobiet więcej niż w 1989 roku i więcej aż o 46% niż siedem lat wcześniej. *

 

Społeczeństwo ginie gdyż brak mu poznania biblijnego.

Kobiety sa bardzo wyrafinowane i dosyć często widać to już nawet w przedszkolu, kiedy dziewczynki zaczepiają jakiegoś chłopca, czasem uderzą, a później idą na skargę do opiekunki poskarżyć się na swoją ofiarę i tak jest często podczas rozwodów. Rodzice nie wychwytują manipulacji dzieci, ponieważ sami żyją bez kompasu Słowa Bożego. Później ta już dorosła kobieta podobnie robi ze swoim mężczyzną. Tłamsi psychicznie robiąc z siebie ofiarę.

Kobiety też coraz częściej biją mężczyzn, ale są to skrajne przypadki, a tych skrajnych zawsze będzie mniej i w świetle praw i nauk Jezusa same myśli nienawistne są już zbrodnią, bo od myśli się już zaczyna. Zło podobnie jak nasionka warzyw muszą wykiełkować.

Mniej skrajnymi przypadkami bicia są prowokacje. Żeby mężczyzn oczernić uderzają w ich czuły punkt. Ubliżają, drą się, a następnie robią z siebie ofiarę przed społeczeństwem. Jeden mężczyzna nie wytrzyma i uderzy, drugi będzie stosował ucieczki z domu, a inny do końca życia będzie dawał się poniżać żyjąc w notorycznym stresie. Oczywiście mówimy tu o kobietach nienarodzonych z Ducha Świętego.

 

Zdaje sobie sprawę z kontrowersyjności tekstu, ale każdy logicznie myślący człowiek rozpozna, że napisałem o kobietach agresywnych, a nie o całości populacji kobiet.

 

Strach pomyśleć, co będzie się działo za dwie czy trzy dekady jeśli nie powróci jeszcze Jezus. Najbardziej szkoda dzieci, ale taki jest koszt systemu szatana. Dlatego też wszyscy powinniśmy sie uchwycić Boga i Jego Słowa z całych sił i nie uprawiać religii, ale tym Słowem żyć niczym chlebem powszednim

 

 

*

https://teleshow.wp.pl/kobiety-morduja-coraz-czesciej-mezczyzni-traca-licencje-na-zabijanie-6239371720533633a

https://www.bryk.pl/wypracowania/pozostale/pedagogika/23958-przestepczosc-wsrod-kobiet.html

 

 

__________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa i Jemu to pozostawiając czy blog nadal będzie istniał.

 

 

 

Zaktualizowane: 27 listopada 2018 - 10:57

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wszystko ok, ale chyba początku nie rozumiem. Czy uważasz, że kobiety nie powinny pracować i zarabiać na siebie? Bo mogłam źle zrozumieć dlatego proszę o wytłumaczenie.

  1. z zasady nie powinny, ale że system jest tak skonstruowany, to muszą.
   Obecnie ideałem jest kobieta w domu ponieważ system tyle zabiera pieniędzy w podatkach, że jest prawie niemożliwe, aby mężczyzna utrzymał cały dom.
   Jeśli matka nie wychowa, to wychowa ulica dzieci.
   Ja jestem pełem podziwu dla tych kobiet, które godzą wychowanie zaangażowane z pracą…

   1. Tak, godzenie tych dwóch tak różnych spraw jest mega trudne…chciałoby się być tylko w domu, a tu niestety… :/
    Także ważne jest umiejętne zachowanie równowagi między tymiż rzeczami…

  1. Kpisz, szyderca i człowiek systemu zapraszany do Radia zet.
   Zero odniesienia do historii i Biblii.
   Gdyby Adam nie był pierwszym Achabem nie byłoby zła chorób śmierci.

   1. No nie byłoby, ale chodzi mi o to ze to tez inaczej wyglada w praktyce, tak naprawdę każdy rząd ma swoje wady, które zwykle przeważają

 2. -niech ktoś zgadnie o kim te słowa i kto je wypowiedział “Tylko człowiek, który widzi dalej, potrafi ocenić to, co się dokonuje czasem dzięki życiu i pracy jednego człowieka, który potrafi już tu na ziemi budować Królestwo Boże, do czego zostaje powołany. Dziękujemy Panu Bogu za” wypowiedziałhttp://wiez.com.pl/2018/11/25/kard-nycz-dziekujemy-panu-bogu-za-lata-prezydentury-hanny-gronkiewicz-waltz/

  ślepi jesteśmy w oczach tej “hierarchii”

 3. polecam film “gone girl” z 2014 roku w którym to jest przepis jak wrobić mężczyznę we własną śmierć.

 4. Prawda jest najważniejsza

  Bóg tak samo myśli w swoim Słowie.
  Mówmy puki za takie słowo nie dostajemy dożywocia. Głośmy w czas i nie w czas.

  Pamiętam takie proroctwo z mojego małego zboru. Bóg mówił o właśnie takie SŁOWO: “Emancypacja kobiet” nawet nie znałem tego znaczenia wtedy.

  Problemem nie jest ŚWIAT dla nas. A LUD BOŻY. Nasze niewiasty mają problem z Emancypacja. Nasi mężowie nie stają na staży Bożego porządku. Tez to nie jest w tych czasach modne. FEMINIZM wszedł do LUDU BOŻEGO.

 5. Obwinianie za to feminizmu jest dość prymitywne. Zmienił się świat, wzrosła samoświadomość kobiet dzięki na przykład profesjonalnej i dostępnej pomocy psychologicznej. Dzięki temu wiele kobiet nie musi już żyć latami z mężem stosującym przemoc. Dawniej kobiety takie po prostu umierały. Piszę to jako samotna matka trójki małych dzieci, którą porzucił mąż stosujący wyrafinowaną przemoc psychiczną. Dzieki “emancypacji” jak piszesz nie straciłam dzieci i mogę pracować.

 6. świadomość by nie pozwalać się krzywdę, to jedna sprawa, wiadomo że człowiek, który krzywdzi mu najbliższe osoby nie zna Boga,i w tym jest największy problem, że nie poddaje się Bogu, i chce wszystko ustalać po swojemu, także przemocą. Jednakże wszelkie – “nizmy”, czy to szowinizm czy feminizm budzą popadanie skrajności, które są zagrożeniem, nie możemy obwiniać ogółu za wszelkie wyrządzone zło, bo ranią zarówno mężczyźni jak i kobiety, to jest wynik braku Boga w życiu. Gdy ludzie się Boga nie boją nie szanują innych,nie myślą o dobru drugiego człowieka, tylko o sobie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish