Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prezydent Ukrainy wprowadza stan wojenny po blokadzie rosyjskich statków. Co się dzieję?

Co się faktycznie wydarzyło w ostatnich dniach? Nie napiszę tego od razu.  Jednak na wstępie pragnę wyznać, że kiedy interesowałem sie polityką i byłem w polityce, interpretowałem tego typu wydarzenia polityczne tak, jak jak cały świat komentatorów politycznych Dlaczego? Ponieważ widziałem w tym tylko pierwsze niebo….

Dopiero kiedy nawróciłem się, zacząłem (uwaga) się uczyć interpretować politykę po Bożemu, czyli de facto przez pryzmat biblii, a więc gry sił duchowych na ziemi.

 

Czy aby tylko Rosja broniła swej strefy, czy Ukraina swego terytorium?

W niedzielę Rosja powstrzymała trzy ukraińskie statki marynarki wojennej przed wpłynięciem przez Cieśninę Kerczeńską do Morza Azowskiego.

Na Youtube pojawiło się nagranie pochodzące z jednego z rosyjskich okrętów, gdzie  rosyjski okręt ochrony wybrzeża “Don” taranuje ukraiński holownik “Jany Kapu”.

 

 

Dorośli mężczyźni kiedy przypomną sobie lata młodzieńcze, to potwierdzą, że albo widzieli albo brali udział w takich prowokacjach, w których strona zaczepiająca chciała starcia i konfliktu by móc okazać swoją siłę i tak to wygląda na filmie.

 

Po tej akcji zaczęła się burza w sieci, gdyż obecnie z to sieć jest miarą zainteresowania, a nie telewizja.

Ale świat zareagował. Tylko kim jest świat…? Później sobie odpowiemy.

Jakie były reakcje?

 

W Warszawie antywojenna demonstracja przeciw Rosji. Demonstrację zorganizowali przedstawiciele inicjatywy społecznej “Euromaidan-Warszawa”.

Kim jest ta organizacja. Zazwyczaj ludzie są bardzo bierni i nie interesuje ich co reprezentują dana organizacja. Piszą o sobie esami:

W listopadzie 2013 Ukraińcy wyszli protestować na kijowski Majdan, a grupa nie wiadomo skąd powstała  w Warszawie zebrała się pod Ambasadą Ukrainy, żeby wesprzeć ich i zaprotestować w Polsce.
Wyszli na ulicę 24 listopada 2013, i właśnie tego dnia powstała inicjatywa społeczna „Euromaidan-Warszawa”.

 

Tak więc po pierwsze minęło równe dwa lata od euromajdanu, a po drugie dziwnym jest powstanie grupy broniącej interesu jednej ze stron przy jednoczesnym zaślepieniu tym, co się dzieje w Polsce.

No ale idźmy dalej.

 

Odezwały się potęgi światowe:

 

“Rząd Niemiec “z wielkim zaniepokojeniem” przyjął do wiadomości konfrontację między Rosją a Ukrainą – poinformował rzecznik niemieckiego rządu Stefen Seibert. Paryż i Berlin wezwały Moskwę do uwolnienia ukraińskich marynarzy i zwrócenia okrętów. Szef MSZ Wielkiej Brytanii Jeremy Hunt stwierdził, że incydent pokazał “pogardę Rosjan dla międzynarodowych norm i ukraińskiej suwerenności”.”

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy-francja-wielka-brytania-reaguja-na-kryzys-w-ciesninie-kerczenskiej/kq188jz\

 

 

To było echo europejskie, ale co na to USA?

 

Analityk z USA uważa, że Stany powinny wysłać okręty na morze Azowskie:

“Od miesięcy Moskwa pracowała nad tym, aby Morze Azowskie stało się rosyjskimi wodami wewnętrznym, co ma umocnić panowanie na Krymie – mówi Damon Wilson, wiceszef Rady Atlantyckiej. Zdaniem ekspertów USA i NATO powinny wysłać w ten rejon okręty.’

https://wiadomosci.wp.pl/analityk-z-usa-trump-i-nato-powinny-wyslac-okrety-na-morze-azowskie-6321059997169281a]\

 

Zdecydowana reakcja świata i to jeszcze na wstępie czegokolwiek. Czy reakcja jest adekwatna do sytuacji?

Teraz przypomnijmy sobie to, co zbulwersowało zaledwie kilka dni przed incydentem ukraińsko-rosyjskim:

 

Według ministra MSW Francji około osiem tysięcy osób w Paryżu i 23 tysiące w całej Francji brało udział o godzinie 11 w protestach tak zwanego ruchu żółtych kamizelek. W protestach wyzywano Macron od złodziei ze względu na plan podwyżek cen paliwa o 23% i akcyzy.

To tak w skrócie tym żył świat przez ostatni tydzień. Istna wojna domowa we Francji.

 

 

 

Dwie osoby nie żyją, setki rannych i jeden policjant stracił rękę.

Nie ma EuroParyża, nie ma wojsk NATO we Francji pomimo złodziejstwa komunistycznych rządów Macrona masona jednego z wielu podwładnych Watykanowi. Dlaczego?

No właśnie. Odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom nie jest prosta. Albo szykuje się coś większego jak np III Wojna światowa, albo incydent z udziałem okrętów rosyjskich miał zatuszować poważny krok NWO we Francji.

Szkoda Francji a jeszcze bardziej szkoda Ukrainy gdyż wielu pobożnych prawosławnych ludzi tam mieszka. Kraj ten jest zniszczony przez sektę Lubawicz i Rosję.

 

Pisałem wielokrotnie, że sprawa ukraińsko-rosyjska nie jest jeszcze zakończona. Ona miała czekać na odpowiedni moment. Leżakowała jak wino do swego czasu, aby narody świata wypiły wino Babilonu, który tak chętnie wspierają.

Ewangelia Mateusza podpowiada nam:

 

“Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

 

Być może to jest właśnie ten etap. Szataniści będą musieli wprowadzić totalitaryzm “miłości” new age. Każdy kto się sprzeciwi będzie uznany za propagatora mowy nienawiści.

Społeczeństwo świata nie jest gotowe na dobrowolne zachipowanie się ani całkowite pozbycie się gotówki. Do tego potrzebna jest inżynieria społeczna, a taką może być wojna wraz z kryzysem.

Najbliższe tygodnie pokażą jak to się wszystko potoczy.

To szatan jest autorem wszelkich wojen i on je aranżuje. Dlatego Polacy nie powinni sie opowiadać po żadnej ze stron. My chrześcijanie z kolei walczymy nie  z ciałem i krwią, ale bez względu na to kto kim jest, Polacy swoją krew już przelali po to, by trafic do niewoli radziecko-żydowskiej pod patronatem Watykanu.

Oni wciąż czekają na pokój, który sami stworzą po wojnach , które wywołali.

 

 

 

Updated: 26 listopada 2018 — 22:11

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie wiem czy było ale warto obejrzeć i skierować się do swojego Pasterza
  https://youtu.be/1xd8s_rCFvA

 2. dobrze zauważone… każda układanka ma swoje elementy…

 3. Ja również na geopolitykę patrzę Biblijnie, zwłaszcza , że wszystko na to wskazuje, że to jest to pokolenie, które doświadczy przyjścia Jezusa. A trochę o końcówce czasów jest w Biblii.
  Ewidentnie są widoczne przegrupowania sił i wpływów na świecie. Czekamy na upadek nierządnicy i pojawienie się ostatniej bestii. Chociaż pewnie nie będzie to za chwilę, ale maks 10 lat powinno się wypełnić 🙂
  Apropos polityki, Bronisław Geremek urodził się jako Benjamin Lewertow i miał brata Israela :)))
  Normalnie spisek, gdzie nie spojrzę na elitę tam żyd, pod zmienionym nazwiskiem 🙂

  1. komuniści po 45ym kazali Żydom zmienić nazwiska. Taki rozkaz padł aby Polacy myśleli że mają polskie rządy. Udało się. ….

   1. Dokładnie ten sam manewr z pozorną asymilacją (widać już dobrze przećwiczony i opisany w Protokołach) zastosowali w Ameryce, aby miejscowa ludność nie zorientowała się do kogo należą media, banki, korporacje.
    Stare motto mossadu: “podstępem będziesz prowadził wojnę” przynosi im korzyści.

 4. Jak to mówią masoni przez chaos do pokoju czy jakos tak. Tylko czekac jak ludzie zaczna sie jednoczyc jedni przeciw drugim. Nie dajcie sie omamic i sprowokować.

 5. Rosja ma przewage nie tylko militarna .Wielu Ukraincow nie ma checi walczyc bo maja dosc swoich oligarchicznych rzadow a poza tym wielu chyba teskni za Zwiazkiem Radzieckim za Rosja .Poczytajcie tez fora .Polacy majacy dosc po-pisu maja coraz lepsze podejscie do Rosji i kwestia czasu ze gdyby doszlo do konfrontacji nie stana przeciw Rosji

  1. tak rozbroili Ukraińców i obrzydzili im patriotyzm tak jak Chazaraowie Polakom. My w Irlandi, oni w Polsce.

 6. ktoś napisał “Naród ukraiński nigdy w swojej historii nie walczył i nigdy nie będzie walczył z narodem rosyjskim. To tylko my się z nimi tłukliśmy. Pierwszy, który to sprawdził, był król szwedzki Karol XII. Zachęcony przez ukraińskiego hetmana Mazepę, wyprawił się na Ukrainę i przewiózł się równo, pod Połtawą. Później salwował się ucieczką do Turcji. Następny, który to sprawdził, to był Józef Piłsudski. Też się sromotnie przewiózł na wyprawie kijowskiej, a jej ofiarą był dla odmiany, ataman Petlura. Przyszedł czas, że na Ukrainie przewiozą się teraz inni. Na wschodzie Ukrainy walczyli jedynie, dobrze opłacani najemnicy ukraińskich oligarchów. Poborowych ta wojna nie interesowała. Jak do tej pory, Ukraina korzystała z wielu nadań terytorialnych Rosji i powiększyła się 4-ro krotnie. Ukraińcy to wiedzą, i będą pamiętać. Oba narody mają to samo prawosławne wyznanie, tę samą cyrylicę, podobny język i bardzo dużo innych podobnych cech. Generalnie, Rosjanie to naród północy, Ukraińcy to naród południa i ze wszystkimi tego konsekwencjami. To są 2 rusińskie narody. Z trzech, bo są jeszcze Białorusini. Ten stan wojenny to głupota. Niech go sobie sobie ogłaszają. Trzymajmy się Polacy od tego z daleka. To jest kłótnia w rodzinie naszych wschodnich sąsiadów. Nie dajmy się w to wrobić”

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/swiat/news-putin-o-krotkiej-rozmowie-z-trumpem-pozostalismy-przy-swoich,nId,2707949#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: