Państwo Izrael po raz pierwszy będzie miało ambasadora chrześcijanina.

 

Państwo żydowskie wyznaczyło chrześcijańskiego wysłannika do muzułmańskiego kraju.
George Deek, ceniony dyplomata,wychowany rw rodzinie prawosławnej będzie głównym doradcą dyrektora generalnego Yuvala Rotema.

HERB KEINON

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło mianowanie George’a Deka w czwartek następnym ambasadorem Izraela w Azerbejdżanie, czyniąc go pierwszym chrześcijańskim arabskim ambasadorem Izraela.

 

Deek, ceniony dyplomata, jest obecnie starszym doradcą dyrektora generalnego Yuvala Rotema.

Deek wstąpił do ministerstwa w 2008 r. I był zastępcą szefa misji w ambasadzie Izraela w Norwegii od 2012 do 2015 r. Oraz zastępcą szefa misji w ambasadzie w Nigerii w latach 2009-2012.

“Jesteśmy dumni z jego nominacji, która doskonale symbolizuje integrację Izraelczyków z różnych środowisk w reprezentację państwa”, powiedział rzecznik Ministerstwa Spraw Zagranicznych Emmanuel Nahshon.

Azerbejdżan, kraj o muzułmańskiej większości, jest niezwykle ważny dla Izraela, ponieważ znajduje się na granicy Iranu i dostarcza około 40% ropy naftowej Izraela. Jest to również jeden z największych rynków zbrojeniowych w Izraelu.

 

Poszukałem co nieco i okazuje się, że Deek studiował  na Georgetown University, a jest to stricte jezuicki uniwersytet. 

Po tym widzimy jak oni układają figury niczym na masońskiej szachownicy. Żyd studiujący na jezuickim, a więc katolickim uniwersytecie wybrany przez Izrael na ambasadora w kraju muzułmańskim. Oni są po każdej ze stron konfliktu, tak jak byli podczas II wojny światowej i wcale nie myślę tu tylko o Żydach, ale o Jezuitach. Oni te wojny razem z nimi wywołują, dyrygują po obu stronach a później się razem dogadują.

 

 

 

Dodaj komentarz

 1. Chyba w “Protokołach Mędrców Syjonu” był napisany plan przejęcia świata przez żydów. Już w 1900 roku zorientowali się, że nie mają szans oficjalnie przejąć władzy jako żydzi, więc trzeba się “przechrzcić” na chrześcijaństwo (obojętnie jakie wyznanie), zmienić nazwisko na miejscowe i zdobyć świat “od środka”. Kościoły, władza, media.
  I tak sobie patrzę na księży, polityków, ludzi mediów to coraz częściej się okazuje, że mają żydowskie korzenie 🙂 Media milczą.
  Prezydenci Polski:
  1. Nie pamiętam kogo z rodziców Kwaśniewski w mycce chował na żydowskim cmentarzu, ale fotki były w tamtym czasie.
  2. Żona Komorowskiego Anna, z porządnej ubeckiej rodziny, ze strony matki żydówka.
  3. Pani Kornhauser też z porządnej znanej żydowskiej rodziny.
  ps.
  Nie jestem antysemitą, stwierdzam fakty 🙂

 2. Podaję listę stanów w których obowiązuje prawo zakazujące bojkotu (firmą, organizacją i osobom fizycznym)Izraela pod karą finansową albo więzienia.

  Luizjana, Kentucky, Montana, Arizona, Kolorado, Floryda, Georgia, Ohio, Indiana,Iowa,Południowa Karolina, Pensylwania, New Jersey, Rhode Islnad, Michigan, Teksas, Nevada, Kansas, Wisconsin, Kalifornia.