Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Andrzej Cyrikas: “wśród mających chip będzie wielu zbawionych”.

Jako, że nie oglądam tego pana wykładów, dopiero dzisiaj wysłuchałem te kilka minut zwiedzenia, ponieważ zauważyłem pod innym filmem sugestię obejrzenia tego filmu.

Posłuchajcie od 48:20

 

https://www.youtube.com/watch?v=ie4iO9ZnN54

Jestem w szoku po tym co usłyszałem:

 

“Jestem przekonany, że wśród tych, którzy będą mieli chip pod skórą będą też zbawieni. Natomiast wielu niemających chipu nie będzie zbawionych”.

 

Podchodząc do tego uczciwie, na dzień dzisiejszy uważam, że Szwedzi mający już teraz owe chipy pod skórą, MOGĄ  być zbawieni. Mogą ponieważ mogą się jeszcze nawrócić. Jestem na 100% przekonany, że na dzień dzisiejszy również, żaden chrześcijanin nie da się zachipować  jak zwierzę, gdyż obecnie tylko zwierzęta w Polsce są chipowane.

Herezja wypowiedzi Pana Cyrikasa polega na tym, że on jest pewien, iz zachipowani w przyszłości będą zbawieni, a to już jest głoszenie innego Jezusa, gdyż księga Objawienia Jezusa Chrystusa powiada:

 

“I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć. ”

 

Po pierwsze, najpierw każdy kto nie odda pokłonu zostanie zabity.

Po drugie, pozostali będą musieli przyjąć znamię by kupować i sprzedawać. Na razie nikt nie jest zmuszony do takiego wyboru, choć system Aadhar w Indiach powoli zaczyna przypominać to, co będzie w czasach ostatecznych.

 

Każdy przeciętny czytelnik Słowa Boga doskonale wie, że przyjęcie znaku bestii będzie wiązało się z utratą zbawienia:

 

” trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, (10) to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. (11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.” Ap 14

 

Popatrzcie jak pastor przygotowuje Was do przyjęcia znaku bestii niczym wąż mówiący  “nigdy nie umrzecie”.

Przyjęcie znaku bestii w czasach Wielkiego Ucisku będzie na pewno powiązane z łamaniem Prawa Boga. Stąd nauczają, że Prawo Boże nie obowiązuje. To nie będzie tylko nowoczesna technologia. Gdyby taka tylko była, to ludzie mieliby wybór, a takiego wg Apokalipsy mieć nie będą z uwagi na wybór ostatniej szansy: znak albo śmierć.

Chip, tatuaż elektroniczny będzie powiązany z bezPrawiem. Adwentyści powiadają, że z Prawem niedzielnym. Być może, ale być może z wyrzeczeniem się Jezusa, a już na pewno z przyjęciem systemu bezprawia biblijnego.

 

Jest to niesłychane, jak wierzący łatwo łykają kłamstwa.

 

Czy Wasi postOdnowieni w Duchu pastorzy ostrzegają Was przed przyjęciem znaku bestii?

Jeśli nie, to uciekałbym z takiego zboru gdzie pewna przyprawa do potraw rośnie.

 

Jezuici już działają w kościołach protestanckich. Hitler wychowanek Jezuitów znakował przymusowo w obozach koncentracyjnych, ale w czasie dyktatury owe znamię będzie kwestią wyboru życia lub śmierci ale wiecznej.

 

Wiecie co będzie charakterystyką czasów ostatecznych: wielka miłość, ale nie do Prawa Bożego, a jeśli ktoś będzie chciał się trzymać przykazań Bożych, będzie uznany za człowieka pełnego nienawiści. Obrona Bożych Praw będzie uznana za mowę nienawiści. Już teraz, dla LGBT osoby uznające homoseksualizm za  grzech są ludźmi nienawidzącymi.

Podobnie będzie z ekumenizmem. Będziesz przeciw? Staniesz się przeciwnikiem świata miłości.

 

Takimi niewygodnymi osobami byli Jeremiasz, Izajasz, i Mojżesz kiedy napominał.

 

Wstawiajmy się za ludźmi ulegającymi zwiedzeniu, bo zwiedzenia przyjść muszą.

 

Podstawa Prawna utraty zbawienia w czasach końca: Apokalipsa 14.9

 

 

Zaktualizowane: 21 listopada 2018 - 14:32

9 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przekonania Pana Andrzeja mnie kompletnie nie przekonują :))) Zwłaszcza, że admin podał podstawę prawną i twarde dowody 🙂
  A tak już całkiem poważnie. Narazie Bestii nie ma, więc nie możemy przyjąć niechcący JEJ znamienia.
  A kiedy Bestia będzie to już: “wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici”
  CHRZEŚCIJANIN SIĘ POSĄGOM NIE KŁANIA. DEKALOG BOGA OBOWIĄZUJE 🙂
  ps. znamie Bestii to będzie system płatnośći, tak mamy napisane, a to czy to będzie czip, tatuaż, czy jakaś inna technologia to nie ma znaczenia
  ps.2 to już chyba Bestia będzie niedługo skoro Pan Andrzej grunt przygotowuje? 😉

 2. Dzieki ,że podjąłeś temat.
  Znak ,przez który tylko i wyłącznie będzie mozna kupowac i sprzedawać będzie tym na pewno.
  Ale obecne czipy być może maja miejsce na “dostawki”.

 3. ..trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda
  1.pokłon zwierzęciu i jego posągowi i
  2.przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,

  Myslę,że ważna jest kolejność–oddać pokłon=przez pokłon uznać antychrysta za władcę,za boga
  2Tes 2.4
  Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie —(przyjscie Pana)—PIERWEJ, ZANIM nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
  2:4
  Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za BOGA !!!

  i wtedy jego lojalni wielbiciele mają znamie czyli papu,koryto pełne.
  Byc może będzie to racjonowane ,jakiś socjal na osobe.

  Tak na marginesie jak dla mnie koronny werset o pochwyceniu w trakcie ucisku—PIERWEJ ..ZANIM–

 4. Dla małego porównania. W Indiach działa organizacja sprzeciwiająca się systemowi Aadhar. Organizacja ta składa się z…400 osób.

  Na całe Indie liczące ponad miliard mieszkańców tylko 400 osób protestowało i nadal protestuje przeciwko Aadhar. Sporo z nich nie przyjęło tego numeru i faktycznie jak mówią mają problemy z kupowaniem/sprzedawaniem ponieważ ten numer powiązany jest całym systemem bankowym.

 5. (..)jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia(…).

  Tak zastanawiam się a co by było gdyby świat został podzielony i dla część mieszańców przyjęłaby “liczbę jego imienia” a jeszcze inna część “znamię, to jest imię”…

  Znamię, imię, liczba. Jedni przyjmują znamię, inni imię a jeszcze inni liczbę…

 6. Tak jak napisała wyżej o kolejności wydarzeń osoba. Odrzucają Biblię budując fundamenty pod bestię,głosząc tradycje ludzkie. Przykro mi że ludzie słuchają tego co dla ucha miłe. A Biblię podzielili na pół. Nie rozumiejąc że zbawienie jest z łaski ale uczynkami podobamy się Bogu. Wiara bez uczynków jest martwa. Najpierw ma przyjść odstępstwo no i jest. Czasu niewiele zostało aby owoce pojawiły się na drzewie…

 7. Szkoda, że “pastor” nie dostrzega sprzeczności w tym co głosi. Powiada, że Bóg nie błogosławi tym, którzy łamią jego przykazania, a sam głosi, że Prawo Boże nie obowiązuje. Tych, którzy piszą o posłuszeństwie Bogu i życiu w/g przykazań szybko pozbywa się z grona znajomych (FB)… wystarczy kilka komentarzy, czy wersetów biblijnych na temat prawa i bez żadnego uprzedzenia, po chwili taki “judaizujący” jest już usunięty. Swoją drogą nazywanie ludzi żyjących tak, jak Bóg przykazał “judaizującymi” świadczy o wysokim stopniu pogardy dla bliźniego. Świadczy też o braku wiedzy i duchowego poznania w temacie Bożego Prawa oraz całkowitego braku wiedzy na temat judaizmu. Gdyby taką wiedzę “pastor” posiadał wiedziałby, że PRAWO Boże jest tak odległe od judaizmu, jak odległy jest wschód od zachodu słońca.

  1. wiele zborów nie dostrzega, owszem naucza się o grzechu, który jest przestępstwem wobec Bożego Prawa, oraz o posłuszeństwie Bogu, a z drugiej strony że nie obowiązuje, nie ma tu jakby pełnego zrozumienia między rozróżnieniem Prawa Bożego, a Mojżeszowego ze wszystkimi jego ceremoniami.

 8. przecież to jest sprzeczne z Biblią… :/
  dziękuję za ostrzeżenie przed tym panem…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish