Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komunizm stworzył Watykan przez Jezuitów w Republice Gurani.

Kim są Jezuici?

 

Od swego założenia papiestwo katolickie było gorliwe i często brutalne w dążeniu do ustanowienia królestwa papieża (o którym wierzy się w Kościół katolicki pod przewodnictwem Jezusa Chrystusa). W rzeczywistości papież został nazwany “Namiestnikiem Chrystusa”. Ta determinacja była świadkiem podczas inkwizycji, gdzie niezliczone tysiące, jeśli nie miliony, umierały okrutnie za opieranie się Rzymowi.

 

Podczas gdy wielu wierzących w Chrystusa w okresie reformacji próbowało szerzyć prawdę, że Słowo Boże było prawdziwym Słowem Bożym i nie mogło zostać zmarnowane i przetrzymywane w zakładzie przez papiestwo i Kościół katolicki, nie trwało długo, zanim powstała KONTRreformacja , aby sprowadzić “Oddzielonych Braci” z powrotem do “Matki wszystkich Kościołów”.

 

Stąd mój blog jest stał się zagrożeniem dla Rzymui jest monitowany  przez pastora współpracującego z Rzymem, którego wiele rozważań w internecie jest przeciwwagą na moje rozważania i newsy. Kiedy napiszę na przykład ważny tekst o LGBT, on jutro umieści film o LGBT. Podkrada ważne tematy, by skanalizować ludzi. Moi znajomi o tym dobrze wiedzą i łączą fakty.

Wszystko jest pod kontrolą.

 

 

Gdzie powstał komunizm?

 

Nie, nie powstał on w Rosji, ani w Niemczech przez idee Marksa.

Wbrew pozorom pierwszym krajem, w którym zaprowadzono komunizm nie była Rosja, a Paragwaj.

Jego początki sięgają 1609 roku, kiedy to w Republice Gurani  Jezuici podjęli się administrowania republiką.  Ziemia, warsztaty rzemieślnicze i budynki mieszkalne stanowiły własność gminną, nie istniał też prywatny handel. Religią panującą na tym obszarze był katolicyzm.

 

W roku 1917 Clovis Lugon wydał książkę pt , “Chrześcijańska Komunistyczna Republika Guaranów 1610-1678”.

O takich rzeczach mało się mówi.

 

Jaki był cel tej satanistycznej organizacji, z któą wpółpracują protestanci?

 

Aby kościół rzymski osiągnął międzynarodową dyktaturę, narody musiały zostać odbudowane i ułożone w “bloki” przeciwstawione sobie po drugiej wojnie światowej. Nazywałoby się to “zimną wojną”. Odbudowa Europy i Japonii byłaby finansowana przez watykańskich bankierów z Wall Street i ich lojalnych jezuickich masonów w Banku Rezerwy Federalnej. Ich teraz posłuszny rząd Czternastej Poprawki (USA) nazwałby tę “pomoc zagraniczną” usprawiedliwiającą więcej podatków, niszcząc dalej białoskrzydłową protestancką klasę średnią. Historyczne katolickie i protestanckie narody Europy Zachodniej zostaną “zjednoczone” w “Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego” (NATO) przeciwko wspólnemu wrogowi. Ten wróg, celowo stworzony przez jezuitów w Jałcie, byłby “ZSRR” Józefa Stalina i narodami satelickimi zwanymi “Układem Warszawskim”. Kontrolując ZARÓWNO Kapitalizm i socjalizm (przez Watykanski bank centralny) i komunizm, Kościół rzymskokatolicki był w stanie utrzymać świat podzielony przeciwko sobie samemu, próbując zbudować jeden światowy komunistyczny rząd.

 

Podobnie jak stary ZSRR, Chiny, Korea Północna, Kuba i Paragwaj, komunizm Laosu jest także dziełem Watykanu. Wtedy i nadal aktywnie walczą ze sobą po drugiej wojnie światowej i w sprawie Laosu , było pewne, że tego kraju nie da się rozwinąć, dopóki nie będzie między nimi porozumienia co do tego, co z tym zrobić.

Działają oni wg zasady “dziel i rządź”.

 

(1) Warunki własności Republiki.

Podstawa ekonomiczna była komunizmem … Ziemia i wszystko, co na niej stało, było własnością wspólnoty. Ziemia została podzielona między kaciaków, którzy przydzielili ją rodzinom pod ich panami. Instrumenty rolne i hodowla bydła zostały wypożyczone ze wspólnej dostawy. Nikomu nie wolno było sprzedawać jego działki lub domu, zwanego abamba, tj. “Własna własność”. Indywidualne wysiłki Indian ze względu na ich indolencję wkrótce okazały się niewystarczające, po czym oddzielne działki zostały odłożone jako wspólne pola , zwany Tupamba, czyli “własność Boga”, które były uprawiane przez wspólną pracę pod kierunkiem Padres. Produkty tych pól zostały umieszczone we wspólnym magazynie i częściowo wykorzystane na wsparcie ubogich, chorych, wdów, sierot, Indian kościelnych itd.,  Stada zwierząt hodowlanych były również wspólną własnością. 

 

http://www.newadvent.org/cathen/12688b.htm

 

Ewolucja komunizmu.

 

Jezuicki filozof o nazwisku Luigi Taparelli D’Azeglio był pierwszym, który  użył pojęcia sprawiedliwości społecznej w swojej głównej pracy Saggio teoretico di diritto. “Ojciec Taparelli (1793-1862) był rektorem Kolegium Rzymskiego i pomógł założyć La Civilt-Cattolica, włoski periodyk jezuicki.

 

Taparelli był współczesnym Marksem, a Marks i Engels rozwinęli swoją “naukę o socjalizmie” w tym samym okresie, co “społeczna sprawiedliwość” Taparellego

Karol Marks przez pięć lat był szkolony w szkole jezuitów:

Marks był przeciętnym uczniem w czasach szkolnych. Do 12 roku życia uczył się w domu, a od 1830 do 1835 roku uczył się w liceum jezuickim w Trewirze.

http://famous-philosophers.com/karl-marx/

 

I powiedział ex-jezuita ksiądz Alberto Rivera, że ​​Marks był nauczany przez jezuitów w British Museum na temat zasad komunizmu. Marks, który był jezuickim koadiutorem, został potwierdzony przez Otto von Bismarka, gdy w swojej niemieckiej gazecie powiedział, że Marks był pod kontrolą jezuickiego księdza Petera Beckxa, ówczesnego Przełożonego Generalnego Towarzystwa Jezusowego! Sam Marks skomentował:

“Bismarck skarżył się w swojej Gazecie Północnoamerykańskiej, że jestem w kontakcie z księdzem Beckiem, przywódcą ruchu jezuitów, i że utrzymujemy ruch socjalistyczny w takim stanie, że nie może on z nim nic zrobić.”

 

Lenin wpuścił jezuitów do Rosji w 1922 r., A Hitler mówił, że Lenin był wielbicielem jezuitów dokładnie takim, jakim był, ten austriacki i zarazem  rzymsko-katolicki zbrodniarz.

 

Walter Schellenberg w swoich wspomnieniach opisuje, iż SS zostało zorganizowane na wzór zasad jezuitów:

Organizacja SS została zbudowana przez Himmlera na tych samych zasadach, co zakon jezuitów. Reguły zakonu, dotyczące ćwiczeń duchowych, spisane przez Ignacego Loyolę, stanowiły wzór, który Himmler usiłował starannie naśladować. Bezwzględne posłuszeństwo było prawem najwyższym. Każdy rozkaz musiał być wykonany bez sprzeciwu. (s. 38)

]

 

To kościół katolicki stoi za wszystkimi wojnami świata, a teraz największy przywódca jezuitów wprowadza komunizm na całym świecie dzięki marionetkowym politykom w każdym kraju. Od lat pisuje, że Bóg w Słowie Bożym mówił nam, że cały świat tkwi w złym:

 

 

To katolicy i protestanci sprawili, że Słowo Boga stało się martwe. Ale ono jest żywe.

 

Agenci jezuiccy są w wielu denominacjach protestanckich.

Gro szkół wyższych w USA jest prowadzona przez jezuitów i to od nich pochodzą znani aktorzy.

Według przeszłych relacji historycznych jezuici byli mistrzami szpiegostwa, infiltracji i zabójstwa. Chcieliby być katolikami katolików, ale nawet protestować przeciwko protestantom, aby zdobyć i obalić wroga. Bardzo zwodniczy i działający potajemnie . Ich motto “Cel usprawiedliwia środki” pozwala im niszczyć poczucie winy za to, co muszą robić z myślą o celu i całej sprawie.

 

Oto niektórzy wpływowi ludzie, którzy są szkoleni przez jezuitów.

Joseph Dunford – amerykański przewodniczący Połączonych Szefów Sztabów

John Kerry – Sekretarz USA

John Boehner – amerykański marszałek

Tim Kaine – US Virginia Senator

John Podesta – doradca USA prezydenta Baracka Obamy

Wilbur Ross – amerykański sekretarz handlu

John Kelly – Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego USA

Jerry Brown – US Governor of California

Donald Trump twierdzi, że jest prezbiterianinem, a ostatnio został zaprzysiężony jako chrześcijanin, ale przez dwa lata uczęszczał na jezuitów Fordham University, a następnie przeniósł się do tajnie kontrolowanego przez jezuitów Uniwersytetu Pensylwanii. Niezależnie od indoktrynacji w tym czasie, z pewnością ma z nimi związek.

 

Ivanka Trump – córka i amerykańska asystentka prezydenta Donalda Trumpa, również trenowana na Uniwersytecie Jezuitów w Pensylwanii

Eric Trump – syn i członek zarządu organizacji The Trump, uczęszczał na Uniwersytet Jezuitów w Georgetown.

Kto kogo oszukuje? Czy jesteśmy objęci programem Globalist World? Czy jezuici umieszczają swoich agentów na wysoce wpływowych pozycjach, gotowi na przejęcie świata?

 

Ostatecznym celem Jezuitów jest wprowadzenie światowego komunizmu i całkowite zniszczenie własności prywatnej, tak aby każdym można było sterować. Aby każdy był uzależniony od Rzymu i ostatecznie od ostatniego antychrysta kimkolwiek by on nie był, czy papieżem, czy politykiem.

 

 

9 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Dzięki za Twój TRUD i przede wszystkim odwagę.Dziś deficyt odważnych mężczyzn.

 2. Warto przypomnieć postać Alberto Rivera byłego jezuity,który zapłacił cenę życia za odwagę i Prawdę
  https://www.youtube.com/watch?v=SVoa2vWFJt4

  1. Ciekawe, z tej relacji Alberto wynika, że za obecny stan zborów protestanckich, tą letniość i nijaką naukę odpowiadają jezuici. Ciekawe, że kiedyś wszystkie zbory były infiltrowane metodystów, baptystów, ewangelików. Musi to oznaczać, że kiedyś nauki w zborach były dobre. Zastanawia mnie tylko jak ktoś może być tak zaślepiony i zły, żeby pracować jako jezuita.

 3. Tutaj o generale Jezuitów i powiązaniach z A.H. i nazizmem:
  Ledochowski and Pope Pius XII; Creator Of Nazi Horrors

  https://www.perdurabo10.net/wlodimir-ledochowski.html

  Mogę przetłumaczyć na PL jeśli trzeba

 4. To, w końcu żydzi mieszają w świecie i chcą rządzić , czy jezuici ? Czy 50/50 , 50% żydowskie banki , 50% jezuickie banki ?

  1. Żydzi aszkenazyjscy, bo jest to kwestia rasowa. Jezuici to jedynie organizacja swoją drogą przez Żydów przejęta i wykorzystywana do rozmydlania obrazu jak masoneria. Ludzie skupiają się na jezuitach i masonach, ale nie na Żydach, czyli grupie nadzorującej choćby tych legendarnych już “illuminati”, których zresztą sami tworzą. Takie rozmydlenie jest potrzebne żeby samemu móc zostać w cieniu.

   Jezuici wg protokołów mędrców syjonu kiedyś byli konkurencją dla Żydów a nawet zagrożeniem, ale nie wierzę że ten stan trwa do dnia dzisiejszego. Za tymi grupami stoją te same osoby, więc bezsensu dzielić włos na czworo. Poza tym cele zdają się być zbieżne.

   § 2 Drogi wiodące mędrców syjonu do władzy

   W nowych czasach, kiedy ludy uważały panujących za przejaw woli Boskiej, wówczas ulegały bez szemrania samowładztwu królów, lecz począwszy od chwili, kiedy podsunęliśmy ludom myśl o prawach własnych, zaczęły one uważać panujących za zwykłych śmiertelników. Cechy uświęcania przez wybór Boski znikły z czoła królów w oczach ludów, kiedy zaś pozbawiliśmy je wiary w Boga, wówczas władza wyrzuconą była na ulicę wraz z własnością publiczną i zagarnięta przez nas.

   Prócz tego talent rządzenia masami i osobami przy pomocy zręcznie dobranej teorii i frazeologii, przepisów o współżyciu i wszelkich innych podstępów, o których goje nie mają pojęcia – należy do celów specyficznych naszej mądrości administracyjnej, wykształconej na analizie, na takich subtelnościach rozumowania, w dziedzinie których nie mamy konkurentów tak samo, jak nie mamy ich w sferze solidarności i układania planów politycznych. Jedynie ich jezuici mogliby pod tym względem równać się z nami lecz potrafiliśmy ich zdyskredytować w oczach tłumu bezmyślnego, jako organizację jawną, pozostając sami w ukryciu z naszą organizacją tajną. Zresztą, czyż to dla świata nie jest obojętne, kto będzie jego władcą i głową kościoła katolickiego – czy nasz despota z krwi syjońskiej? Dla nas, jako narodu wybranego, sprawa ta bynajmniej nie jest obojętna.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish