Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Różokrzyż – kontynuatorzy Esseńczyków jako przykład rejestracji odstępczej niebiblijnej sekty.

Zauważyłem sugerowaną reklamę na YT  filmu, o jakże znaczącym tytule: “Droga światła”

 

Zapowiadający spotkanie członek MIĘDZYNARODOWEGO KIEROWNICTWA SZKOŁY ZŁOTEGO RÓŻOKRZYŻA zaprasza na spotkanie mówiąc “trzy drogi rozwoju człowieka; materialistyczna-ciała, mistyczna – serca , okultystyczna – głowy. Wszystkie te drogi ujawnią to co nadludzkie w nas”

 

Oto nauki demoniczne. Jednak mam wrażenie, że ten pan w to wierzy. Uwierzył bardziej wyrafinowanym mocodawcą.

Mówi on o lotosie w nas. Znajomy termin. Oczywiście również pogański (demoniczny).

 

 

W Polsce od 1986 roku Międzynarodowa Szkoła Złotego Różokrzyża działa oficjalnie jako zarejestrowany związek wyznaniowy. W Polsce w 2016 roku liczył 404 członków

 

Popatrzcie, niezarejestrowani wyznawcy Jezusa żyjący biblijnym życiem , stroniący od świata mogą być postrzegani jako sekta, a tutaj okultystyczna organizacja jest zarejestrowana jako związek wyznaniowy. Trudno się dziwić, skoro największy związek wyznaniowy na świecie i zarazem lucyferiański, również jest zarejestrowany tak samo jak i jego córki. Kryterium nie jest prawda zgodna z Biblią, ale magiczne słowo Rzymu: “rejestracja”.

Różokrzyz ma w Polsce około 400 członków, czyli stanowi połowę członków KECH.

 

Jeszcze jedna ciekawostka. Religia ta była prześladowana przez Hitlerowców. Dlaczego o tym piszę? Ano dlatego, że fakt mordowania przez Hitlerowców nie świadczy o zdrowej nauce danej organizacji religijnej.

 

 

Do nauk XVII-wiecznych różokrzyżowców odwoływali się przedstawiciele rozwijającego się w XVII wieku wolnomularstwa spekulatywnego. Istnieje znaczące powiązanie symboliki wolnomularskiej i symboliki stosowanej przez różokrzyżowców. Słynnym Różokrzyżowcem był Stanisław August Poniatowski. 

Przestrzegam przed tą masońską grupą.

 

 

 

Updated: 19 listopada 2018 — 10:01

4 komentarze

Add a Comment
 1. Wczoraj obejrzałem kawałek tego filmu i pojawił się niepokój. Dlatego warto znać Słowo Boże, i trzymać się go niby pochodni swiecącej w ciemnym miejscu.
  https://youtu.be/ey5Q8MZ4Z2k

 2. Jest kanał:kosciół boga wszechmogącego –sekta z Chin podbierająca ludzi z kosciołów domowych m.in.,maja widać fundusze na długie filmy

 3. Ja nawet nie wiedziałam że tacy istnieją…ale dziękuję i tak, chociaż będzie wiadomo kogo omijać 😀
  Swoją drogą podsyłam bardzo ciekawe linki:
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/megaustawa-5g,111,0,2421359.html (to o 5g, chcą też przy okazji niby znieść jakieś stare normy, które wstawiło jeszcze ZSRR za pomocą “swoich”, dotyczące gęstości pola elektromagnetycznego czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie… )
  I po angielsku, Uniwersytet w Oulu (Finlandia) pracuje nad dalszym rozwojem technologii aż do 6G, swoją drogą ciekawa nazwa 6genesis (nawiązanie do Księgi Rodzaju- przypadek? nie sądzę), niestety jedyne co znalazłam o 6G jest po angielsku :/ : http://www.oulu.fi/university/6genesis
  Ja nic nie mam do rozwijania technologii, ale to wszystko powinno (wręcz musi!) być naprawdę dobrze przemyślane, by nie szkodzić m.in. ludziom…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: