Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Marsz Niepodległości: Gronkiewicz kontra narodowcy.

Trwa walka o dominację polityczną między lewicą bezbożną a lewicą pobożną. Tudzież między Żydami bezbożnymi, a Żydami pobożnymi.

Pani Hajka Grundbaum zakazuje Marszu:

 

“Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła dziś, że zakazuje Marszu Niepodległości. Jednym z powodów ma być trudna sytuacja policji. – To ogromne zaskoczenie – komentuje w rozmowie z Gazeta.pl komisarz Sylwester Marczak, rzecznik prasowy stołecznej policji.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24138898,hanna-gronkiewicz-waltz-zakazala-marszu-niepodleglosci-jest.html”

 

 

 

Zdziwilibyśmy się, gdyby inne zdanie miał nowy prezydent Warszawy:

 

– Zgadzam się z tą decyzją – skomentował zakaz organizacji marszu narodowców, który wydała  w środę Hanna Gronkiewicz-Waltz jej następca – Rafał Trzaskowski. – Najważniejsze jest bezpieczeństwo warszawiaków – dodał prezydent-elekt Warszawy.”

 

 

 

Z kolei prezydent Polinu poinformował przez swego rzecznika, że marsz będzie miał  charakter uroczystości państwowych.

 

W ten sposób PIS zawłaszcza stworzony przez ONR i Młodzież Wszechpolską Marsz Niepodległości

Słuchajcie narodowcy, może do przynajmniej części z Was dotrze ta gorzka prawda:

 

PIS jest partią żydowską jak wszystkie inne.

Dowód poniżej.

 

 

Ściema niepodległości.

 

Jednak największym przekrętem, jeszcze większym od owego przejęcia Marszu jest wiara w niepodległość Polski.

Oto obalam to kłamstwo:

:

 

Gospodarczo jesteśmy landem Niemiec. Administracyjnie jesteśmy województwem Izraela:

 

 

 

 

Co do surowców jesteśmy zależni od Rosji.

 

 

Nie jesteśmy państwem niepodległym. Utraciliśmy niepodległość w roku 1945, kiedy to Żydzi sowieccy przejęli państwo polskie.

Żyjemy w okupacji i trzeba się z tym pogodzić, ale trzeba nazwać rzeczy po imieniu.

Polacy płacą Żydom zamieszkałym w Izraelu  240 mln złotych rocznie.

https://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys–zydow,23463,i.html

 

Niedawno pisałem o mykwie za 4 miliony….

Upadlani Polacy jadą zagranicę, ale na łazienkę i emerytury dla górali z góry Synaj są pieniądze.

 

Reasumując, ów Marsz Niepodległości jest całkowicie pozbawiony sensu. Polska jest nie tylko uzależniona od Żydów i Niemiec, czy Rosji, ale od NATO i UE.

 

Wczoraj rozmawiałem z pewną kobietą mieszkającą w Szkocji. Zabolała mnie ta rozmowa. Co jest takiego w Szkocji, o czym Polacy mogliby pomarzyć?

Urzędy przypominają baraki, sprzęt jest jeszcze niczym z komuny, bo Szkoci uważają że bardziej liczy się człowiek niz urzedy i budynki. My wiemy jak wyglądają nasze ZUSy i US. Podczas wizyty u lekarza dostajesz nie tylko recepty, ale leki na 2-3 dni za darmo.

Szkocja postanowiła być państwem sprzeciwiającym się bezdomności, a więc najmniej zamożnym rozdali mieszkania.

Wystarczy pojeździć po Polsce i zobaczyć, że 80% ziemi pozostaje bezpańskiej. Nic się nie dzieje, a Polacy muszą zaciągac kredyty na mieszkania i domy.

 

“W kilku stanach można dostać ziemię za darmo, nawet pod budownictwo mieszkaniowe, jeżeli zobowiążemy się do zbudowania domu o powierzchni ponad 120 m2 albo wydamy na to ponad 100 tys. dolarów, albo po prostu dużo zarabiamy, więc lokalny samorząd będzie otrzymywał od nas podatki”

Oni zamożni i dostają ziemie za darmo, a my biedni i tej ziemi nie dostajemy od naszego Seniora z Izraela ziemi jako wasale.

 

Zarobki w Szkocji wynoszą średnio 8 tys zł, a ceny i koszta życia są zbliżone.

Co Wy na to patrioci? Jaka Polska?

Trzeba sobie jasno powiedzieć: jesteśmy gojami dla właścicieli Polinu. Dlaczego? bo dajecie się wciągnąć w wojnę katolicko-zydowską. Katolicy nienawidzą Żydów. Żydzi katolików (stąd w zborach syjonistycznych wiele mówi się o KRK, a niewiele o obecnym Izraelu prawdy).

 

Popatrzcie na przeskok w stopniu wystawności rządów przedwojennych, a obecnych:

 

Piłsudski:

 

“”Piłsudski był zwolennikiem skromnego i prostego stylu życia. Podróżując, odmawiał z korzystania ze specjalnego wagonu kolejowego (salonki), wybierając bilet drugiej klasy[202]. Na co dzień nosił zwykłą szarą bluzę wojskową, bez odznak i orderów[202]. Zakazywał także przebywania w jego pobliżu ochroniarzy, stale nosił za to przy sobie rewolwer (również w nocy – kładł go obok łóżka)[203]. Cenił sobie także prostą kuchnię (nie lubił jednak m.in. bigosu czy zupy grochowej”

Obecne władze:

 

Z ustaleń dziennika wynika, że Kancelaria Prezydenta od 2014 roku wydała na alkohol ponad 1,3 miliona złotych. W 2015 roku rachunek prezydenta Andrzeja Dudy to 320 tysięcy złotych. Rok ten dzielił z Bronisławem Komorowskim, który oddał mu urząd w sierpniu. Rok wcześniej Bronisław Komorowski wydał na alkohol na oficjalnych przyjęciach ponad 433 tysięcy złotych. W 2016 roku Andrzejowi Dudzie udało się zaoszczędzić – na alkohol przeznaczono 240 tysięcy złotych. Z kolei w 2017 roku wydano na niego 217 tysięcy. Do czerwca 2018 roku rachunek za alkohol wynosi 95 tysięcy złotych.

https://www.wprost.pl/kraj/10140301/ile-kancelaria-dudy-wydala-na-alkohol.html

 

 

W ten sposób realizują zasadę dziel i rządź. Podział, którym sterują obie strony jednocześnie. Tak jak w Polsce jest, tak jest i z Marszem. Jest ten zły policjant (PO) i ten dobry policjant (PIS).

 

Teraz to już tylko możemy wspominać wielkich Polaków, ale nie tych którym się buduje pomniki jak panu Kaatzowi czy Lejbie. Kohne, ale tych którzy rozpracowali Enigmę, czy tak wybitnym ekonomistą jakim był liberał i narodowiec zarazem Grabski czy Roman Rymarski.

 

Poniżej raz jeszcze umieszczam news z lat przedwojennych:

 

Słowa w raporcie przedwojennego wywiadu polskiego skierowane do I. Mościckiego:

 

“Loża B’nai B’riht ma destrukcyjny wpływ na niepodległe państwo.

— Członkowie tej loży mają plan opanowania światowej gospodarki (….)

Wobec powyższego, że loża B’nai B’rith stanowi zagrożenie dla innych krajów,   — stanowi je również dla Polski.””

 

 

Polski wywiad przestrzegał przed żydowską lożą  B’nai B’rith, tą samą którą reaktywował Lech Kaczyński.

 

Nie jestem antysemitą. Mam znajomych Żydów, jak równie z w dalszej rodzinie. Biblia mówi “nie ma Żyda ani Greka” w Chrystusie. W Polsce są także Żydzi ledwo wiążący koniec z końcem, najczęściej są katolikami. Jednak wszyscy żyją w diasporze spychając na margines społeczny Polaków. Ktoś powie: wy też możecie się zorganizować”.

Już nie możemy. Hitler wymordował inteligencję a Stalin poprawił dodatkowo skutecznie likwidując ducha przedsiębiorczości wysyłając na Sybir przedsiębiorczych Polaków i ich rodziny aby nie pozostała iskra liberalizmu gospodarczego.

 

Ale Pan Jezus powiedział “błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie”.

 

Cieszmy się więc z uczestnictwa w Królestwie samego Boga, a Marsz zostawmy chwilowym właścicielom ziem polskich.

 

 

Zaktualizowane: 8 listopada 2018 - 17:05

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. W necie pisza ze cos sie szykuje na 11-12 .Policjantow duzo wolne ma ,poniedzialek wolne a sluzba zdrowia pracuje by leczyc poszkodowanych w razie ewentualnych dymow ,ustawa 1066nadal aktualna .. .To czarny scenariusz ale wielu bierze to pod uwage..Pozyjemy zobaczymy

  1. ciekawa sprawa. Chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Aż TV włączę…

  2. Janie, a propos ustawy 1066 to sygnalizuję tylko, że dziś rozpoczęły się manewry Anakonda 18 z udziałem 12.5 tys obcych wojsk na terenach RP…

 2. Chyba ktoś na górze międzynarodowej chce wbić ostatni gwóźdź z napisem Polska.
  – zakazane marsze w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu (gdzie wiadomo, że i tak ludzie przyjdą)
  – absencja w służbach mundurowych (policja, straż, służba więzienna) na dziś jest w granicach 30 – 50 %, a będzie się zwiększać.
  – na money.pl i wp.pl już rozważa się wyprowadzenie wojska na ulicę, w celu zapewnienia ochrony.
  – planowany przyjazd (nieproszony) nazistów z Niemiec, Włoch, banderowców z Ukrainy.
  – prowokację prawdopodobne na 90 % i to podejrzewam, że ostre. Międzynarodowa prasa i tv już podkręca atmosferę.
  W normalnym wypadku bym dostał pewnie wylewu z nerwów, ale skoro wierzę w Boga to wiem, że się formuje Bestia i tam nie ma miejsca dla narodowców, patriotów, ani innych wyznawców czegokolwiek.
  Musimy podejść do tematu spokojnie, czytajmy Biblię, tam jest napisane zakończenie 🙂
  Ale szkoda kraju mimo wszystko 🙁
  Ale z drugiej strony, tysiąc lat niedługo będzie z NASZYM UMIŁOWANYM PRZYWÓDCĄ JEZUSEM CHRYSTUSEM!!!

  1. Tak, to ostatni gwóźdź a pani Hajka robi to bezpardonowo i z niekurywaną przyjemnością

   1. Niestety. Mam wrażenie, że nasi (a może nie tylko nasi) politycy to są marionetki, wykonujące rozkazy kogoś z góry. Idzie im dobrze skoro Polacy kłócą się czy PIS czy PO, a kasa idzie i tak szerokim strumieniem w obce ręce.

    1. dokładnie. Oni tylko już wykonują rozkazy. Pewnie padł rozkaz na 11.11 ale jaki to zobaczymy w niedzielę

 3. Pozwolę się nie zgodzic—gdyby obnizyli podatki i zlikwidowali biurokrację=dali wolnosc ,Polacy wróciliby i byliby bardzo przedsiebiorczy,bo mamy to w genach .Młodzi wierzę,że wróciliby z wieloma pomysłami.zabili w ludziach nadzieję.
  Chyba że Cię żle zrozumiałam.

 4. Ostatnim polskim władcą był Bolesław III Krzywousty. Później rządzili bezpośrednio czy też pośrednio żydzi ściśle związani z rzymskim papiestwem. Niestety taka jest smutna prawda. To papieże doprowadzili do upadku Państwa Lechickiego. Polecam lekturę książek pana Janusza Bieszk. Jestem w trakcie czytania jego kolejnej książki, która odkrywa naszą historię na nowo. Jesteśmy potomkami Jawana i szatan dobrze o tym wiedział i wie. Jego niszczycielski plan jest prowadzony przy użyciu najpierw Rzymu później Watykanu.

 5. Straszne co pani “bufetowej” (nie obrażając miłych i dobrych bufetowych) przyszło na myśl…
  Swoją drogą sąd uchylił decyzję HGW o zakazie… Co nie zmienia faktu, że trzeba będzie uważnie patrzeć co się dzieje i dziać będzie…

 6. Akurat będę w Warszawie w tych dniach, również pod sejmem na modlitwie różańcowej która jest tam organizowana o godz. 11:00, oczywiście nie będę się modlił na różańcu ani do Maryi, tylko swoimi sposobami. Gdyby było więcej osób bardziej przekonywujących ode mnie to może udałoby się przed tą modlitwą porozmawiać z organizatorami aby rozważyli zanoszenie próśb tylko do Jezusa? Ja jestem w Warszawie od 8 rano 11 listopada. Jak ktoś jest z Warszawy lub z okolic i chciałbym coś podziałać pod tym sejmem i spróbować przekonać organizatorów do zmiany to zapraszam. Raczej jest to niewykonalne z racji mocno zakorzenionego kultu maryjnego, ale kto wie? Jakby ktoś chciał to kontakt: 695 311 781

  Jak czas mi pozwoli to będę również pod ministerstwem sprawiedliwości na manifestacji mającej związek z Basią Poleszuk z Hajnówki, która odbywa 4 miesięczną karę więzienia za domniemane podrapanie policjanta na manifestacji (https://www.facebook.com/events/318310498987098/). Niestety pikieta przypada w święto 12 listopada i gdy była organizowana to jeszcze nie było tego święta ustanowionego także mija się troche z celem. W każdym razie będą tam zbierane podpisy, które zostaną złożone na ręce Z. Ziobro. Ja nie tego 12 lis, to innego dnia.

  Sprawa kontrowersyjna tak jak wyrok. Jak ktoś jest z Warszawy to polecam pójść i złożyć podpis pod petycją.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish