Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katar opanował całą Polskę. Liczba Polaków chorych na katar stale wzrasta.

Katar  w Warszawie w Kielcach a nawet w Słupsku. Od kilku dni kolejne przypadki zachorowania wykrywane są na Mazowszu. Choroba dotarła już do Warszawy. W poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o kolejnym, już 18 przypadku kataru. przypadku podejrzenia zakażenia.

 

Jest to autentyczna wiadomość zmieniona przeze mnie, aby pokazać humorystycznie w jaki sposób się nami manipuluje. W miejsce słynnej już odry wstawiłem katar. Oczywiście katar nie jest równy odrze, ale odra nie jest równa cholerze.

 

Pytanie kto zyskuje na roztrąbieniu, bo zwykłą informacją tego nie można nazwać, roztrąbieniu o epidemii odry?

 

Taktyka korporacji medycznych jest podobna do taktyki demonów “zastraszyć”. Bez strachu nic się nie sprzeda.

Tak naprawdę,  dopiero dzisiaj się zainteresowałem tym newsem odrowym, gdyż zapytał się mnie w weekend brat w wierze na spotkaniu “co ja o tym myślę”.

Czasem ignoruje takie newsy, wiedząc o co im chodzi, ale przy tym ignoruje także fakt braku świadomości znacznej części moich czytelników. Taki błąd dziennikarski: to co ja wiem, przecież nie muszą wiedzieć inni. Takie spojrzenie z własnej perspektywy.

 

Popatrzcie, ruch antyszczepionkowy rośnie, zyski maleją, zwiększa się liczba spraw karnych wobec rodziców nieszczepiących. Widziałem wczoraj jak pewna pani doktor była zdruzgotana ostentacyjnie odmową szczepień Polaków , co wg niej powoduje epidemie.

 

Tak, to prawda, liczba samochodów typu suv o wartości 100 tys zł za jeden się w Polsce zwiększa i to nie dzięki zakupom małych firm, ale dzięki pewnym elitom zawodowym, które są na smyczy korporacji.

 

 

Teraz spójrzcie na statystki choroby typowej dla osób z LGBT:

 

 

51 osób zarejestrowanych HIV w roku 2006

Jak się to ma do minionego roku 2017

 

 

1526 chorych w roku 2017.

 

 

źródło: http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_aids/index.htm

 

 

Dlaczego nikt nie grzmi? Dlaczego nie mówi się o przyczynach tych zachorowań? Dlaczego TVN i GW nie robią z tego sensacji?

Przez 10 lat liczba zachorowań na tę śmiertelną chorobę wzrosła o niemal 1500 osób. Nawet zakładając, że na początku nie wszyscy się ujawniali, to patrząc na powyższy link i poszczególne lata, choroba ta stale się poszerza w Polsce zbierając coraz większe żniwo.

Gdzie są lekarze? Gdzie księża? Dlaczego nikt nie grzmi?

 

Największy polski lub polskojęzyczny (sam nie wiem) portal o zdrowiu podaje źródła zakażenia HIV:

 

“Początkowo HIV wiązano z homoseksualizmem i narkomanią. Do końca lat 90. w Polsce największą liczbę zakażonych stanowili narkomani stosujący środki psychoaktywne w zastrzykach. Powodem były brudne, pożyczane sobie igły i strzykawki. Potem okazało się, że zakazić się można też w kontaktach heteroseksualnych, ale obwiniano o to prostytutki. Wciąż funkcjonuje stereotyp, że HIV dotyczy tylko pewnych grup społecznych. Nic bardziej mylnego! Dziś większość zakażeń jest przenoszonych przez kontakty seksualne”

https://www.poradnikzdrowie.pl/seks/choroby-intymne/czynniki-ryzyka-zakazeniem-hiv-przeciwdzialanie-i-leczenie-chorych-na-aa-x7X7-fGdd-HrYB.html

 

Oczywiście tutaj nie ma mowy o osobach z dewiacjami homoseksualnymi (wg Biblii), ale w innych źródłach przeczytamy ajk to jest w rzeczywistości:

 

“”Seks homoseksualny jest dominującym sposobem zarażania AIDS w Ameryce Północnej i Unii Europejskiej. Odrodzenie epidemii w populacji mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami jest jasno udokumentowane w wielu krajach wysoko rozwiniętych. Jest to związane ze wzrostem ryzykownych zachowań seksualnych. W szeregu krajów wysoko rozwiniętych zanotowano także nagły wzrost liczby infekcji chorobami wenerycznymi innymi niż AIDS wśród mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami (2).””

źródło: https://www.homoseksualizm.edu.pl/co-mowi-nauka/35-medycyna/193-homoseksualizm-a-aids

 

Mało tego, perwersyjny seks nieBoży zwiększa ryzyko:

 

“”Najbardziej ryzykownym rodzajem aktywności seksualnej są kontakty analne.”

 

 

Na HIV zmarł słynny wokalista biseksualny Fredi Mercury.

 

Kochani Polacy, bracia i siostry w wierze, biblijni wyznawcy Jezusa, jak się ma epidemia 1500 osób zainfekowanych HIV do 10 osób chorych na odrę, którzy nie umrą od tej odry?

 

Skorumpowane kolejne rządy folgują ruchom LGBT przez co zwiększa się zachorowalność na HIV, nauczają o tej “normalności” dzieci, a z Odry robią cholerę XXI wieku…….

 

 

 

Trochę edukacji na koniec:

 

Jeszcze świeże informacje ze strony stopnop:

 

WYNIKI. Dzieci szczepione:
30 razy częściej chorowały na alergiczne katary,
22 razy częściej stosowały leki na alergie,
3 razy częściej występowały zmiany skórne alergiczne
5 razy częściej były upośledzone umysłowo i miały trudności w nauce,
4,2 razy częściej na ADHD i autyzm,
4 razy częściej cierpiały na choroby neurorozwojowe,
4 razy częściej chorowały na zapalenie ucha środkowego
6 razy częściej chorują na zapalenie płuc,
4 razy większe ryzyko zdiagnozowania choroby przewlekłej
szczepienia u wcześniaków wiązały się ze zdecydowanie częstszym występowaniem zaburzeń neurorozwojowych
Wnioski: konieczność dalszych badań dzieci szczepionych i nieszczepionych celem oceny:
1. efektów odległych szczepień skumulowanych
2. efektów szczepień w zależności od wieku i stanu zdrowia dziecka
3. sumarycznej liczby szczepień podawanych dziecku w jednym czasie
4. wpływu innych składników szczepionek na stan zdrowia dzieci
5. mechanizmów uszkodzeń wywołanych szczepieniami
Również polscy badacze przeprowadzili podobne porównanie zyskując równie alarmujące wyniki.
A tymczasem brak bilansu korzyści i ryzyka dla poszczególnych szczepionek oraz całego programu szczepień.
Ile zatem budżet państwa polskiego kosztują powikłania szczepień? Nie ma odpowiedzi. A nie ma dnia aby rodzice nie zgłaszali nam poważnych czy też ciężkich powikłań poszczepiennych.

https://vaccgenocide.wordpress.com/tag/odra/

 

Jeszcze pozostaje pytanie otwarte: ilu imigrantów przywozi ze sobą choroby?

 

 

Takie jest moje zdanie.

 

 

Czytajcie prawdy detektywa,

a nikt Was nie wykiwa. 🙂

 

 

 

Updated: 5 listopada 2018 — 20:13

15 komentarzy

Add a Comment
 1. Polecam lekturę kalendarza szczepień. Okazuje się że Polska jest prawdopodobnie jedynym krajem w Europie gdzie szczepi się dzieci w pierwszej dobie po urodzeniu. Liczba szczepionek do 18 miesiąca to ok 14 obowiązkowych +7 dobrowolnych. W Niemczech rozpoczyna sie szczepienia od 3 miesiąca bodajże a w Japonii od drugiego roku życia dziecka!!!! My urodzeni w latach 70-80 otrzymywalismy pierwsze szczepienie w czwartej dobie a wszystkich było 6 do drugiego roku życia. Zamieszczam linki do polskich kalendarzy szczepieň bieżących i historycznych oraz do strony vaccine schedule na której po wpisaniu kraju mamy pokazany kalendarz szczepień. Bez komentarza.
  http://szczepienie.blogspot.com/2015/08/kalendarze-szczepien-archiwalne-lata-60.html?m=1
  https://vaccine-schedule.ecdc.europa.eu

  1. no właśnie chyba tylko tu i bodajże w Rumunii oraz Bułgarii (z tym że tam tylko 1 szczepionką, nie pamiętam jaką) szczepi się dzieci po urodzeniu…

   1. Przeciwko gruźlicy.
    W UK szczepi się przeciwko gruźlicy noworodki tylko w przypadku gdy w rodzinie odnotowano w ostatnich latach przypadki choroby. Przeciwko WZW b tylko gdy matka jest nosicielką wirusa…
    Depopulacja narodu słowiańskiego trwa.

 2. Oglądając wiadomości zastanawiam się czy to ja jestem taka nierozumna czy to świat zwariował. Przerażające..

  Zmieniając temat. Kochani mam dylemat.
  Wczoraj przedstawiłam swojej rodzinie moją zmianę stanowiska (z gorliwej katoliczki), dowody na błędy w kościele i manipulowanie ludźmi. Po 3 godzinach były łzy i w ogóle dramat. Oczywiście porozumienie możliwe nie było.
  Przewinęły się hasła jak świadek jehowy, Żyd, opętanie i zwiedzenie – moje oczywiście.
  Bardzo się bałam…i boję odrzucenia.

  Ale do rzeczy.. Tata podał mi 2 list Piotra do ktorego jeszcze nie doszłam, a który mówi o prywatnym interpretowaniu proroctwa Pisma.
  Przeczytałam go dziś w całości i nie wydaje mi się by to chodziło o to, że jako zwykli ludzie nie powinniśmy czytać Biblii. Bynajmniej Piotr mówi o przekręcaniu Pisma, o uleganiu próżności, chciwości, braku stałości..

  Co myślicie na ten temat?

  1. Chwała Bogu, że pokazał Ci prawdę. Tylko myślę, że źle zaczęłaś z rodziną. Najlepiej po prostu powiedzieć im Ewangelię taką jaka jest i na tym pozostać, dopóki sami nie będą chcieli czegoś więcej się dowiedzieć. Z doświadczenia swojego i braci wiem, że skupianie się na błędach kościoła i różnicach nie przynosi owocu, tylko kłótnie. Natomiast Słowo Boże ma moc. Co do rodziny, to każdy tak ma trzeba się z tym pogodzić. Oczywiście to nic miłego widzieć łzy rodziców i błagania o powrót, ale tak niestety być musi. Jezus mówił o mieczu, że z Jego powodu będzie podzielona rodzina i dom.

   I drugi list Piotra faktycznie mówi tylko o tym, by samemu sobie nie interpretować proroctw, bo one zapowiadają konkretne rzeczy więc nie ma tu samowolki jak z interpretacją wierszy, że każdy sobie inaczej zinterpretuje. A to ostrzeżenie Piotra dotyczące listów Pawła było słuszne,co widać po dzisiejszych “protestantach”.

   A Pisma należy znać, bo po to zostały nam one dane. Mówi o tym 2 list do Tymoteusza 3 rozdział od 14 wersetu

   1. Tak jak wiem, że trochę źle zaczęłam, ale jestem bardzo słaba w dyskusjach. Nie umiem wyrazić tego co myślę – mam wrażenie, że lepiej wychodzi mi milczenie niż mowa.

    Moja rodzina nie widzi sprzeczności z Ewangelią,
    której notabene w całości nie przeczytała.
    Chcą byśmy spotkali się z jednym z egzorcystów i wyjaśnili wszystkie kwestie. W końcu się zgodziłam, bo odmowa była dowodem na diabelskie zwiedzenie.

    Błagam ich by czytali Pismo. Tato coś zaczął czytać i twierdzi, że bardziej upewnia go to przy swoim a mama twierdzi, że to za trudne przecież.

    Egzorcyści mają “asa” w rękawie, bo na wezwanie Maryi demony uciekają. Hmm..nie znam się na tym więc trudno to podważyć.

    1. 90 % Nowego Testamentu jest napisane wprost, łopatologicznie, ale Bóg nie każdemu daje zrozumienie (patrzą, a nie widzą, słuchają, a nie słyszą). Biblia jest źródłem prawdy. Czytaj jak najwięcej i proś Boga o Ducha zrozumienia, a na pewno Ci udzieli. To się właśnie nazywa narodzenie na nowo w Jezusie Chrystusie. Nawet jeżeli trwa to lata, a człowiek wzrasta w wierze. Niestety świat należy do złego i nie ma w nim prawdy, każda religia zwodzi. Jedne mniej, drugie bardziej, a na koniec i tak się spotkają u nóg antychrysta. Rodzicami się nie przejmuj, módl się za nich. Niech Bóg otworzy Ci oczy, duszę i serce i da wytrwałość w wierze!
     Pozdrawiam!

    2. Te spotkanie to ewidentna zmowa demonów. Nie zgadzaj się na to bo cię rozbiją emocjonalnie. Pokaż droga siostro swoje owoce.
     Bez ingerencji Pana Jezusa i tak się nie nawròcą.To On nas wybiera a nie my Jego. Módl się za bliskich w duchu i prawdzie a On odda Tobie w ukryciu. A i my się pomodlimy za Ciebie.
     Głowa do góry jesteśmy z Tobą Aniu.

    3. Eh..nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie.

     Dziękuję Wam za wsparcie, to bardzo buduje.
     I skoro już wspomniałeś Marcinie to rzeczywiście poproszę Was o krótką modlitwę w mojej intencji. Z góry Bogu niech będą dzięki!

     A… i mini świadectwo 🙂

     Otóż co roku jestem w pracy zobligowana do zorganizowania firmowej wigilii. Odkąd zmieniam swoje życie(2 msc) bardzo mnie martwił ten fakt. Co mam zrobić? Powiedzieć szefowi, że nie mogę być hipokrytką?
     I oto pewnego dnia podszedł do mnie szef i powiedział, że już nie będziemy robili wigilii! Nagle po 20 latach pomyśleli, że to niesprawiedliwe, bo nie wszyscy mogą uczestniczyć :):):). Śmiałam się do końca dnia. Nie mogłam uwierzyć!

     A ponad to szef zawsze przed halloween przywozi ozdobne dynie z okazji tego “święta” i rozkłada na moim blacie – pracuje na recepcji.
     W tym roku obiecywał, obiecywał i JAK NIGDY nie przywiózł! NIGDY to się nie zdarzało :).

     Jeszcze została mi tylko sztuczna choinka w pracy i modlę się do Ojca by coś z nią zrobił 🙂

     Bóg jest wielki!!!

     1. Aż miło czytać o dziełach Pana Boga w Twoim życiu, Aniu.
      Cieszę się bardzo, że Pan Bóg pokazał Ci jedynie słuszną drogę życia i poprowadził do Pana Jezusa. Na pewno nie będzie łatwo nią iść, ale na 100% warto. Zobaczysz też kolejne boże dzieła w Twoim życiu. My zaś będziemy się modlić, by nasz kochany Ojciec zapewnił Ci wszystko, czego Ci potrzeba do bycia uczennicą i naśladowniczką Pana Jezusa.

      Błogosławię Ci w imię maszego Pana i Zbawiciela.

    4. Co do spotkania z egzorcystą to możesz pójść ale nie zgadzaj się na żadną niebiblijną rzecz typu modlitwa do matki boskiej. Porozmawiać zawsze możecie, raczej egzorcysta Cię nie zje 🙂

     Co do kropienia wodą święconą, czy jakie tam oni obrzędy mają, to raczej bym unikał niby po tym ujawnia się szatan, ale ja osobiście w to nie wierzę. W każdym razie Bóg Ojciec nie pozwoli nas skrzywdzić. Też możesz temu egzorcyście powiedzieć ewangelię.

     Co do demonów to w przypadku tych egzorcyzmów nie różnią się one od aktorów. To są kłamcy i nie wolno im wierzyć w żadne słowo. To że demon mówi, że boi się Maryi to nic nie znaczy. Z demonami się nie gada tylko je wyrzuca.

 3. dobre było z tym katarem 😀
  ale fakt, to wszystko w wiadomościach brzmi strasznie…

  1. To co admin sobie zażartował na początku notki 😀
   Ale to w jednym z twoich komentarzy też zabawnie wyszło 🙂

 4. Nie szczepisz dzieci-źle, bo dzieci chorują.
  Mordujesz dzieci dokonując aborcji-spoko, nie ma problemu.

  logika lvl. dzieci diabła.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: