Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wiele sygnałów do wojny.

Ostatnimi czasy niezwykle rzadko pisuję o potencjalnej światowej wojnie i z tego co widzę, to więcej grzmią o tym  ogólnopolskie portale. Tym razem jednak, jak dla mnie jest wiele przesłanek na to, iż konflikt taki jest wielce prawdopodobny.

 

Uzbierało się trochę tego.

 

 

1. Trump wysyła 5 000 żołnierzy na granicę amerykańsko-meksykańską.

 

Prezydent Donald Trump nakazał dodatkowych 5200 żołnierzy, aby “wzmocnić” granicę USA-Meksyk przed tak zwaną karawaną migrantów z Ameryki Środkowej szukającą azylu i przybywającą  do nowego życia w USA. Grupa około 4 000 migrantów, głównie z Hondurasu i Gwatemali, znajduje się w odległości 1000 mil i tygodni od granicy USA.

 

2. Chiny  nakazały “przygotować się do wojny” z Zachodem

Prezydent Chin Xi Jinping powiedział swoim dowódcom wojskowym, aby “skoncentrowali przygotowania do walki z wojną”, podczas gdy Pekin przyspieszy walkę z Zachodem. Instrukcje komunistycznego władcy pojawiają się w obliczu narastających napięć w związku z przyszłością Morza Południowochińskiego i Tajwanu, a kilka tygodni po tym, jak chiński okręt wojenny spróbował zniszczyć niszczyciel amerykańskiej marynarki wojennej chińska Telewizja Centralna przedstawiła przemówienie prezydenta Xi, który to stwierdził.

 

3.  “Przygotowujemy się do wojny” Rosja ostrzega przed wycofaniem się Stanów Zjednoczonych z traktatu INF.

 

Wiodący rosyjski urzędnik ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do wojny po jednostronnym wycofaniu się Stanów Zjednoczonych z Traktatu o Siłach Jądrowych o Intermediate-Range (INF), co jest znakiem narastających napięć między dwoma wrogami. Andrei Belousov, zastępca szefa Departamentu Nieproliferacji i Kontroli Zbrojeń przy rosyjskim ministrze spraw zagranicznych, wyraził obawy dotyczące potencjalnego przyszłego konfliktu między USA i i Rosją, stwierdzając, że Moskwa będzie bronić swojej integralności terytorialnej i zasad w odpowiedzi na amerykańską agresję. Pan Bousousov przedstawił swoje uwagi po tym, jak Pierwszy Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ głosował przeciwko projektowi rezolucji INF zaproponowanej przez Rosję na poparcie traktatu. Powiedział: “Tu niedawno na spotkaniu Stany Zjednoczone powiedziały, że Rosja przygotowuje się do wojny. “Tak, Rosja przygotowuje się do wojny, potwierdziłem to.

 

 

4. Pittsburgh – atak na synagogę.

Uzbrojony Amerykanin Robert Bowers wtargnął do synagogi w Pittsburgh i otworzył ogień. Media w USA mówią o czterech, ośmiu, 12 lub “wielu” ofiarach. Jest wielu rannych. Donald Trump rozważa odwołanie spotkań wyborczych w związku z “antysemickim” atakiem.

Robert Bowers zaatakował w sobotni Szabat. W synagodze Tree of Life w Pittsburghu był około 20 minut. Po opuszczeniu budynku natknął się na funkcjonariusza SWAT, doszło do wymiany ognia, i wtedy 46-latek postanowił wrócić do budynku, aby ukryć się przed służbami

 

5. Izraelskie siły powietrzne uderzają w Gazę po wystrzeleniu 16 rakiet na południe Izraela.

 

Izraelskie siły powietrzne uderzyły w Gazę późnym wieczorem w piątek po wystrzeleniu 16 rakiet w Izraelu z Gazy. Dziesięć rakiet zostało przechwyconych przez system obrony przeciwrakietowej Iron Dome, powiedział sztab wojskowy. Placówki medialne w Gazie poinformowały, że Izrael dokonał odwetu w okolicach Rafah w południowej Strefie Gazy. Siedem różnych syren alarmowych aktywowano przez całą noc w południowej części Izraela.

 

6. Największe ćwiczenia NATO od zimnej wojny.

NATO rozpoczęło swoje największe ćwiczenia wojskowe od zakończenia zimnej wojny w Norwegii w czwartek, dowodzone przez Amerykanów zaangażowanych  w obronę zbiorową sojuszu, powiedział admirał marynarki wojennej USA James Foggo, gdy Moskwa potępiła manewry jako “antyrosyjskie”. Około 50 000 żołnierzy, 10 000 pojazdów, 65 statków i 250 samolotów z 31 krajów wzięło udział w Trident Juncture 18, który ma na celu szkolenie Sojuszu Atlantyckiego w obronie państwa członkowskiego podczas agresji. Pokaz siły pojawia się w związku z ostatnimi obawami dotyczącymi zaangażowania prezydenta USA Donalda Trumpa w NATO, w szczególności klauzuli o wzajemnej obronie “Artykułu 5”, która wymaga od wszystkich państw członkowskich przyjścia z pomocą innemu państwu członkowskiemu….

Polskie wojsko reprezentuje fregata ORP Generał Pułaski oraz żołnierze z szeregu oddziałów wojsk lądowych, w tym 21. Brygady Strzelców Podhalańskich, łącznie niecałe pół tysiąca ludzi.

 

 

7.Spadek kursu juana największy od deklady,

W piątek wartość juana spadła się do prawie najniższego poziomu od dekady, zbliżając się do kluczowego poziomu wsparcia, czyli kursu 7 juanów za dolara.

– Dalsza deprecjacja juana wobec dolara złagodziłaby negatywny wpływ amerykańskich taryf, ale zwiększyłaby ryzyko znacznego odpływu kapitału z Chin – powiedział były szef chińskiego oddziału MFW Eswar Prasad. Forsal.pl

 

To wszystko w ostatnich dwóch tygodniach.

 

Dodatkowo NASA informuje o zaobserwowanym dziwnym obiekcie a la UFO.

 

 

Dodajmy do tego potężne trzęsienia ziemi w Grecji i mamy niemal kompletną realizację proroctw z ewangelii Mateusza  z rozdziału 24.

Osobiście mam od kilku lat dwa poglądy na to co się dzieje. Pierwszy to taki, że wprowadzają w strach społeczność świata by pojawił się książę pokoju, ich oczekiwany mesjasz, czyli dla nas antychryst.

Druga opcja to jednak wojna, która ma tak przycisnąć świat do muru, aby zgodzili się ludzie na każde warunki, w tym totalny obrót bezgotówkowy a za jakiś czas tatuaże elektroniczne powiązane z odrzuceniem Prawa Bożego. Takie słodkie new age jedna wielka tolerancja z bezprawiem.

 

 

Jednak powiem Wam, że jest coś o wiele gorszego niż zapowiedź wojny i o tym napiszę jutro.

 

 

Zaktualizowane: 30 października 2018 - 19:59

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. W sumie tak naprawdę nie wiadomo co się będzie działo, bo Bóg to wszystko wie…co nie znaczy że nie trzeba obserwować…

  2. Będą mówić o wojnach,ale wojny światowej nie będzie,naród który wystąpi przeciwko narodowi to wojny domowe na całym świecie musi dojść do tego że wiele ofiar w ludziach będzie,wiele krzywdy,gwałtów,okrutnych zbrodni,muzułmanie w Niemczech już kontenerami dostają broń,gdy chaos nastąpi wtedy objawi się antychryst że swoimi demonami,przyjdą jako UFO by zakończyć rozlew krwi,bo chrześcijanie będą się bronić imzwyciężać muzułmanów dopiero wtedy przyjdzie antychrysta,swoje łatwe do manipulacji sługi ratować.to moje zdanie mogę być w błędzie.

  3. Dużo ryczy krowa co mało mleka daje. Nic nie można stwierdzić na pewno. Już było tych końców świata parę, także, możemy być spokojni. Jeśli przyjdzie wojna to…ja zaskoczony nie będę. Ładnie się to układa trzesienia ziemi, powodzie, anomalia pogodowe itd. Brakuje tylko wojny ale czy to 1 raz ?

    Sądzę jednak, że szuka się pretekstu żeby “coś załatwić”, bo wojna to chaos i gwałty i rabunek to opłacalne, więc jesli komuś zabraknie to globalna wojna może się wydarzyć. Nie trwóżmy się. 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish