Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dwie gimnazjalistki w USA planowały zamordować kilkanaścioro dzieci, aby móc “być z szatanem”.

Dwie dziewczyny w wieku 11 i 12 lat wymyśliły fabułę podczas weekendu, oglądając przerażające filmy. Inny uczeń poinformował nauczyciela w gimnazjum w Bartow, że słyszeli, że we wtorek wydarzy się coś złego. Nauczyciel zawiadomił o tym stosowne organy i policję.

 

 

 

Główny Christopher Roberts natychmiast zorganizował przeszukanie, a asystentka dyrektora Chandra Johnson znalazła dziewczynę i przyjaciółkę w łazience.

Dziewczyny zostały odprowadzone do biura Roberta, gdzie poproszono ich o opróżnienie kieszeni. Po tym jak jedna z dziewcząt wyjęła nóż , oficer szkolny również przeszukał ich torby i znalazł szereg broni, w tym nóż rzeźnicki i nóż do pizzy.

 

Kiedy policja zapytała ich o motywację do sprowadzania takich przedmiotów do szkoły, dziewczęta poinformowały, że są satanistkami i że chciały chciały zabić młodsze dzieci w łazience, a następnie rozciąć je i wypić krew z kielicha.

“Chciały zabić co najmniej 15 osób i czekały w łazience, aby znaleźć małe dzieci, które mogłyby pokonać ich ofiary” – wyjaśnił na konferencji prasowej Joe Hall, szef policji w Bartow.

Hall nakreślił także, że dziewczyny planowały zostawić część ciała swoich ofiar przy wejściu, zanim zabiją się.

 

Późno anglikański kaznodzieja JC Ryle, mówiąc o grzechu Adamowym wszystkich ludzi, ostrzegł w swojej książce “Obowiązki rodziców”, “Nigdy nie słuchajcie tych, którzy mówią wam, że wasze dzieci są dobre i dobrze wychowane, i możecie im ufać.  Pamiętajcie raczej, że ich serca są zawsze gotowe do rozpalenia się jak sucha hubka. W najlepszym razie potrzebują tylko iskry, by zapalić swoje zło. Rodzice rzadko są zbyt ostrożni. Pamiętaj o naturalnej deprawacji swoich dzieci i bądź ostrożny. ”

 

 

Niech ta sytuacja będzie ostrzeżeniem dla wszystkich rodziców, ale nie tylko. Problem z tego typu sytuacjami, które opisuję polega na tym, że sa skrajne przez co część ludzi, znaczna część podświadomie odrzuca zagrożenie myśląc “moje dziecko by tego nie zrobili”lub “Nie każdy, kto ogląda horrory zabija”.

Jest to błędne myślenie, gdyż w swej prawdziwości odrzuca sam mechanizm zła. Nie każdy musi być Kubą rozpruwaczem, aby grzeszyć. To własnie dlatego mamy odcina się od mody tego świata. Ludzie jednak idą stale na jakieś ustępstwa: a tam to nic nie znaczy, że odpoczywam wtedy kiedy kościół Rzymski”, “to nic nie znaczy, że będę świętował Jezusa urodziny razem z innymi, którzy nawet nie chcą słyszeć o Jezusie”.

Pan Jezus przyszedł z mieczem poróżnić domowników, a nie na ustępstwa.

Zawsze zaczyna się od kompromisu. To tylko film, to tylko impreza, to tylko kilka kieliszków, to tylko seks itd…

 

To właśnie dlatego Pan Jezus jest naszą ostoją i nadzieją, ponieważ sam swoim życiem pokazał świętość, jak żyć należy, a nie to, że żył życiem uświęconym, abyśmy my mogli grzeszyć. Pan Jezus jest latarnią i wszystko co robimy powinniśmy zawsze odnieść do Jego Prawa, a On jest ten sam, kiedy jeszcze nie pojawił się w ciele i taki sam będzie jak przyjdzie w chwale.

 

Chrońcie swoje dzieci, interesujcie się tym co robią, w co grają i sami się uświęcajcie.

 

 16 gdyż jest napisane: Świętymi bądźciebo Ja jestem święty. 1 P

 

Ludzie myślą, że taka świętość nie jest dla nich osiągalna. Tutaj chodzi o nie zbliżanie się do zła i na tym polegać ma nasza świętość. Przykład z tzw Bożym Narodzeniem pokazuje, iz nie zgadzamy się na święto bożego narodzenia (celowo z małej). Żadna stacja radiowa nie mówi wtedy, że urodził się Jezus.

Faktycznie urodził się bóg utożsamiany ze słońcem – Lucifer.

Naszą światłością świata jest Jezus i im bliżej niego tym bardziej ON w naszym życiu panuje, a nie my lub duchy z którymi się bratamy poprzez grzech.

 

__________________________________________

Osobom mogącym mnie wesprzeć w szerzeniu wartości biblijnych podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: “Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl”

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 31 października 2018 - 08:43

5 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Panie chroń nasze dzieci, błogosław im Chryste, daj nam Twojego Ducha abyśmy głosili Twoje Słowo zrozumiale w miłości i pokorze, byśmy uczyli się od Ciebie i uświęcali, a przez to żebyśmy świecili jak lampy oliwne przykładem dla naszych dzieci. Amen

    1. Nie no… Kesja…. Pawłowski to ekumenista. Jeju…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish