Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

3 miliony złotych dotacji z budżetu państwa na budowę wrocławskiej łazienki i mykwy.

Czym jest mykwa?

 

Mykwa (Mykłe) (hebr. מקווה) – w judaizmie zbiornik z bieżącą wodą (niekiedy basen) dla osób i naczyń, które zaciągnęły jakiegoś rodzaju nieczystość rytualną. Obmycie w mykwie dokonuje się przez całkowite zanurzenie. Obmywane są także naczynia nowo nabyte. Kąpiel w mykwie odbywali także neofici, jako element obrzędu przyjęcia do synagogi. Od średniowiecza łączona była z łaźnią – również określaną tą samą nazwą: mykwa.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mykwa

 

 

 

 

Dzięki wsparciu z funduszy unijnych, a jakże, bo UE jest syjonistyczna,  baseny wrocławskiej mykwy w Synagodze pod Białym Bocianem na nowo zapełnią się żywą wodą.

 

Żywą, czyli pochodzącą z natury, czyli w tym przypadku z deszczówki. Takie są zasady obowiązujące wyznawców judaizmu, chcących zachować rytualny obrządek. Właśnie dobiega końca remont łaźni rytualnej oraz podziemi synagogi, a w sobotę (13 października) czeka nas oficjalne otwarcie tej części obiektu.

Wrocławska mykwa będzie jedynym miejscem na świecie, łączącym funkcje rytualne z wystawienniczymi.

Inwestycja kosztowała 4 miliony złotych, z czego 3 miliony złotych pochodzą z dotacji regionalnego programu operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 (w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego).

https://gazetawroclawska.pl/rytualna-laznia-i-mykwa-w-synagodze-pod-bialym-bocianem-zydzi-obmywac-sie-beda-woda-z-deszczowki/ar/13569918

 

Prezes ZUS mówi młodym ludziom, aby nie liczyli na emerytury tylko już teraz zbierali pieniądze na nią (jawna kradzież), nie ma pieniędzy drogi a polscy renciści mają jałmużnę w kwocie ok 700zł. Tymczasem Żydzi dostają jako naród wybrany 4 miliony na łazienkę.

Oczywiście mam świadomość, iż po pierwsze Fundusz Regionalny to inna pula pieniędzy, a po drugie, że nie wszyscy Żydzi są syjonistami, ale (nie) sprawiedliwość społeczna triumfuje. Z innej strony patrząc, my do tej mumi europejskiej wpłacamy przecież pieniądze.

Kilka milionów Polaków zagranicą uzupełniają na rynku pracy bracia Ukraińcy. Również poniżeni przez syjonistyczny system w Ukrainie. Staliśmy się gojami w Polinie i tego już nic nie zmieni, gdyż to co miało się stać, stało się podczas II wojny światowej. Komunizm tylko przypieczętował ich władzę.

 

Czy aby jednak nie możemy być szczęśliwi nawet jako goje Talmudystów? Owszem, bo królestwo niebieskie to przede wszystkim pokój i miłość. My mamy coś o wiele droższego niż mykwa za 4 bańki. My mamy Jezusa.

 

 

 

 

Updated: 29 października 2018 — 16:00

4 komentarze

Add a Comment
 1. na fanaberię na jakąś faktycznie łazienkę za jedyne 4 miliony pieniądze znajdą się od ręki. Na kolejną fanaberię w postaci muzeum (100 mln) czy cmentarzy pieniądze również są ale na operację dla dziecka nie ma.
  Pieniędzy na refundację leków na raka również nie ma.

  Każdego dnia budzę się i pierwsze co robię to modlę się o sprawiedliwość.

  Cytuje: “My mamy coś o wiele droższego niż mykwa za 4 bańki. My mamy Jezusa”. Zgadzam się i za nic tego nie oddam.

  1. nie ma pieniędzy na refundację leków, na drogi też nie ma… ech… 🙁
   i też się zgadzam co do cytatu…

 2. Te 5 miliony to jest kropelka w morzu marnotrawionych pieniedzy choc nie wiem czy to takie niesprawiedliwe skoro zwodnicze religie dostaja od rządu duzo wiecej to dlaczego taki raban o jakies marne 5 mln dla wyznawcow judaizmu.Na uchodzcow wydaje sie miliardy a zamian co; marderstwa, gwałty, poczucie zagrozenia.

  1. 5 milionów to kropelka? 😀 fajne kropelki masz 🙂

   Nie ma co porównywać do tego czy tamtego, bo mozna także w druga strone ile by to potrzebujących dostalo…

   Skala jest bardzo ważna, gdyz pokazuje jak jesteśmy goleni przez naród już niewybrany przez Boga

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: