Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Polaku, płacisz podatki aby Twoje dzieci były indoktrynowane homoseksualnie przez tzw “Tęczowy Piątek” w ponad 200 szkołach w całej Polsce.

O tym łamaniu Prawa Bożego przez szkoły publiczne  powiadomił mnie Krzysiek Żołnierz.

 

 

 

Totalna manipulacja ze strony Kampanii Przeciw Homofobii.

 

 

 

Tęczowy Piątek na dobre zadomowił się w szkolnym kalendarzu. Wyczekiwana przez uczniów i uczennice akcja odbędzie się już w ten piątek 26 października. I to w rekordowej liczbie szkół, bo aż w 211. Tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich”

Tęczowy Piątek w ponad 200 szkołach w całej Polsce. To rekord!

 

 

Na jakiej podstawie ludzie bezbożni uważają, że uczniowie oczekują tej akcji? Tą podstawą jest duch, który nimi kieruje i bynajmniej nie jest to duch Boży.

 

To, co się dzieje jest potwierdzeniem moich wielokrotnych apeli o zainteresowaniu życiem społeczno-politycznym. Wina jest po stronie chrześcijan biernych, którzy tylko narzekają, ale nic nie robią. Krzysiek żolnierz mając te akcję interweniował w szkole.

Jednak problem jest ponad jednostkowy. To bierność mas. W ubiegły weekend mieliśmy wybory. Ale nawet część osób z tego bloga nie poszła na te wybory, które właśnie decydują pośrednio  o wyborze dyrektorów szkół, kuratorów itp.

 

Do urzędów państwowych powinni być wprowadzani ludzie, którym bardziej lub mniej jest bliskie Prawo Boże.

Ktoś powie: “chrześcijan tam nie znajdziesz”, a przecież wśród samych chrześcijan są osoby nienarodzone na nowo. Jeśli będziemy tak idealizować to szatan wygra. Ja na ten przykład świętuje szabat, ale podam rękę, spotkam się z nieuświadomionym co do szabatu. Nie podam jeśli ktoś walczy z Prawem.

 

To Wasza wina, tych, którzy są ignorantami społecznymi. Chronicie Wasze dzieci. Ok, dobrze, super, ale co z innymi? Już Was nie obchodzą egoistycznie?

Chcecie aby te biedne dzieci z rodzin pogańskich były uczone o LGBT? o łamaniu Prawa Bożego?

Tak, ruch LGBT jest ruchem o wartościach szatańskich. Podstawa prawna:

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.
28. A ponieważ nie uznali za słuszne zachować prawdziwe poznanie Boga, wydał ich Bóg na pastwę na nic niezdatnego rozumu, tak że czynili to, co się nie godzi.
32. Oni to, mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci, którzy się takich czynów dopuszczają, winni są śmierci, nie tylko je popełniają, ale nadto chwalą tych, którzy to czynią.
1 Kor 6:9
9. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą,

 

 

 

Żyjemy w świecie Prawa Bożego. Przypominam niewrażliwym społecznie, że zaniechanie też jest grzechem:

 

” Jeżeli powiem do bezbożnego: Na pewno umrzesz, a ty go nie ostrzeżesz i nic nie powiesz, aby bezbożnego ostrzec przed jego bezbożną drogą tak, abyś uratował jego życie, wtedy ten bezbożny umrze z powodu swojej winy, ale Ja uczynię cię odpowiedzialnym za jego krew.” Ez 3.18

 

Wasza bierność sprowadzi na Was grzech.

Tak samo jak na leniwych społecznie pastorów. Fajnie jest nauczać poddanych sobie ludzi wpatrzonych jak w obraz, ale już fajnie nie jest iść do szkoły i powiedzieć “Pani dyrektor, jestem przeciwny łamaniu Prawa Bożego w tej szkole. Nie zgadzam się z tym i tym”.

 

Oni idą zgodnie z zasadą małych kroczków, tudzież gotowania żaby.

 

Ostatnio na zjeździe naszym przywitałem się po krótkim wstępie “Witam wszystkich żołnierzy Chrystusa”. A żołnierz walczy!

 

 Cierp wespół ze mną jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa. (4) Żaden żołnierz nie daje się wplątać w sprawy doczesnego życia, aby się podobać temu, który go do wojska powołał. 2 Tym 2

 

Cierpieniem tym w tym przypadku jest nonkonformizm i pójście pod prąd.

 

Do boju żołnierze Chrystusa. Jeśli macie dzieci, to interweniujcie w szkołach, gdyż wystarczy bierność ludzi Prawych by zwyciężyło bezPrawie!

 

Chwała Panu Jezusowi prawodawcy.

 

 

Updated: 24 października 2018 — 12:12

7 komentarzy

Add a Comment
 1. “Ukraińcy twierdzą, że już jest ich w Polsce ponad 10 mln” – Wywiad z Panią Lucyną

  http://www.youtube.com/watch?v=IDGIW34gTzk

  matematyka zatem sie zgadza. 10 milionow krajanow wyjechalo i okolo 10 milionow ptrzybylo ze wschodu (patrz tasmy u sowy 2013 rok :”Z PO landu dało nogę jak słyszymy ministrów Tuska – do 7 .000.000 ludzi w wieku produkcyjnym !!! Prawda wyszła na jaw , co to oznacza ? Jak powiedzieli przy szklaneczce – ” zostali tylko ci co robią na śmieciówkach , po 12 godzin na dzień , 7 dni w tygodniu , nie mają siły na to aby nawet protestować , Polski już nie ma , ten kraj już nie istnieje “)

  Czy w historii swiata badz jakiegos narodu wielkosci Polski ok 38 milionow zdarzylo sie ze brak ok 10 mln ludzi w wieku produkcyjnym (ok 40% ludzi w wieku prod.) nie doszlo do tragedi jak rozbior badz kolejny rozbior w tym przypadku piaty pomiedzy kruki i wrony?

  Dzieci i starcy tej ziemi nie obronia. Emeryci walcza w hipermarketach o cukier tanszy zlotowke badz karpia po dychu. Kobiety juz bez wzgledu na wiek raczej tez nie obronia.
  Jak moj kolega twierdzi bez jednego wystrzalu ubylo 3 miliony Polakow (oficjalna wersja na przestrzeni osmiu lat i nic sie nie zmienia-zapewne wliczaja tylko tych ktorzy sie wymeldowali przed wyjazdem). Rzadzacy pocieszaja sie ze to takie tymczasowe saksy : wyjazd na pare miesiecy i powrot.
  Nawet podczas ostatniej wojny tylu nas nie ubylo z kraju.
  Przeciez rzadzacy wiedza ilu Polakow rozliczylo sie z obowiazkowego pitu. (mysle ze dlatego wtedy 2013r. nieformalnie mowili o 7 milionach)
  Niestety podejrzewam ze duzo czasu naszemu krajowi nie pozostalo….o ile nic pozytywnego sie nie stanie jak np. dostep do broni.
  Przyjazd sojuszniczych wojsk jest odstraszajacy chwilowo ale o ile nie bedzie poglebiony , staly to nie zatrzyma demontazu tego kraju.

  Wyganianie Polakow z kraju jest raczej planowane i realizowane (demontaz przemyslu, fabryk, zakladow, placow budowy wielkoplytowych i biur projektowych molochow projektujacych te wielkoplytowe budy, placenie za brak upraw badz limitowanie upraw, placenie przez unie za koszenie laki lub odstrzal zwierzat-przyzwyczajanie do darmowych pieniedzy).
  Zdajecie sobie sprawe ze ci “ukraincy” sa perfekcyjnie zrusyfikowani. Kazdy z nich zna rosyjski perfekcyjnie i czesto maja te mentalnosc. Na ulicy w kraju mozna nie rozpoznac polowy z nich tak dobrze i bez akcentu mowia po polsku. Jedna dziewczyne mloda w jadlodajni zlapalem na dziwnie zaakcentowanym zaledwie jednym slowie.Zdziwila mnie mnogosc sosow wiec pogadalem.
  Jak zwykle w zyciu mam nadzieje ze sie bardzo myle i czekam by ktokolwiek wyprowadzil mnie z bledu. Oczywiscie w Bogu pokladam nadzieje i wiare….tylko na horyzoncie nic dobrego .

  Taki demontaz z pieknym znieczuleniem funduszy unijnych, piekniejacymi miastami….wystarczy jeszcze wpuscic drugie 10 milionow kolorowych i PO PTOKACH czyli po naszym kraju.

  Naprawde nikt tego nie widzi tak jak ja i tak wyraznie? nawet milujacy historie, ktora lubi i sie powtarza?

  pozdrowienia
  Mirek

  ps. z ostatniej chwili youtube podal jeszcze to video ktore zaraz obejrze
  Los Polski wisi na włosku – Maciej Bodasiński (13 X 2018 r.)

 2. Teczowy piatek im nie wypalil czyli jest nadzieja na normalnosc choc w niektorych sprawach

 3. Niestety nawet katolicy,których znam uważają,że homoseksualizm jest ok,że trzeba być tolerancyjnym i kochać wszystkich bo Bóg tak kazał. Poczekajmy kilka lub kilkanaście lat i pedofilia też będzie ok,już próbują to przepchnąć powoli. Tak przyszło mi do głowy,że ludzie którzy nie czytają biblii nie będą wiedzieć co jest dobre a co złe bo teraz dobro jest złem a zło dobrem. W tych czasach tylko biblia może być drogowskazem żeby nie zbłądzić i nie pójść szeroką drogą do piekła. Niestety większość ludzi,których znam nie czyta biblii bo uważają,że mają ważniejsze sprawy na głowie i dość problemów ani nie mają czasu bo są zapracowani w tym moi najbliżsi niestety,co jest bardzo przykre.

 4. Na bloga trafilam przy okazji szukania informacji o Biblii Ekumenicznej, do ktorej goraco zachecal ksiadz parafii Ewangelicko-Augsburskiej. ? dodam, ze mieszkamy obecnie za granica, nie przynalezymy do zadnego kosciola, mamy swoj maly, wlasny rodzinny zbor, a dzieciom naszym przekazujemy jedyna prawde.

  Wracajac do teczowych imprez. Jest ro obrzydliwe, przywoluje przed oczy obraz Sodomy i Gomory. Jednoczesnie dzieje sie to za przyzwoleniem kosciola, o tak!

  Natknelam sie na takie zdjecie:
  https://m.facebook.com/MarszRownosciwLublinie/photos/a.2247233741970987/2315354735158887/?type=3
  Nie wiem, czy jest to fotomontaz czy nie. Ale juz samo propagowanie hasel tego typu powoduje mdlosci. Tak, jak „wszyscy jestesmy dziecmi Bozymi”.

  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: