Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Demon zabrał ze sobą ofiary: Rozpędzony pociąg wjechał w grupę ludzi stojącą na torach. Kilkadziesiąt ofiar podczas pogańskiego święta Dusshera.

 – Pociąg podmiejski podróżujący z dużą prędkością przejechał w piątek tłum na torach w północnych Indiach, zabijając co najmniej 59 osób, podali urzędnicy państwowi, co spowodowało w tym roku najgorszą katastrofę kolejową w Indiach.

Wideo ze sceny pokazało, że setki osób zebrały się, aby obejrzeć spalenie wizerunku w ramach obchodów festiwalu Dussehra, kiedy podmiejski pociąg przejeżdżał przez tłum.

od 0:30:

https://www.youtube.com/watch?v=ZdnYKrWEteg

 

 

Świadek na scenie widział ciała ofiar rozrzucone po torach, a przyjaciele i krewni stali w szoku, wielu łkając i wyglądając na zrozpaczonych….

Dusshera, popularnie znana jako Vijayadashmi, jest powszechnie obchodzonym indyjskim festiwalem odbywającym się 10 dnia miesiąca Ashvinas w kalendarzu hinduskim. Ten dzień przypada zwykle w miesiącu wrześniu lub październiku angielskiego kalendarza. Dzień ten nadchodzi po 9-dniowym okresie postu Navratri w etosie hinduskim.Zanurzenie bożka Bogini Durgi również ma miejsce w tym dniu. Dusshera jest uczczony, aby upamiętnić zabicie demona Rawany przez Pana Ramy.

 

 

 

Rama obok Kryszny jest najbardziej szanowanym bogiem w Indiach.

 

Vijaya Dashami jest także dniem, w którym zabójstwo demona Mahishasur zostało dokonane przez boginię Durgę. Święto Dusshera ma na celu szerzyć wiedzę i wiarę, że zło zawsze zostaje pokonane przez dobro.

Jak widać po owej katastrofie, hindusi podobnie jak wyznawcy innych demonicznych religii łącznie z polskim kultem Królowej Niebios  zostali oszukani przez szatana i to zło nie tylko nie jest pokonane, ale ono tam panuje, tak jak panowała i panuje na tzw Jasnej górze bogini Layla.

 

 

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA / WAŻNE RYTUAŁY FESTIWALU

 • Główną atrakcją Dusshera jest wypalenie ogromnej figurki Ravany, tradycyjnie wypełnionej fajerwerkami.
 • Dusshera obchodzony jest na dużą skalę w całych Indiach i innych krajach sąsiadujących.
 • Dusshera obchodzony jest w celu pamiętania i celebrowania hinduskiej kultury i zachowania jej wiedzy w każdym pokoleniu.
 • Nagietki w kolorze szafranu są bardzo potrzebne na pomyślną ceremonię Dusshera.

 

Jak widać ceremonia dla hinduskiej społeczności nie była pomyślna, tak jak oddanie Polski królowej Niebios nie jest korzystne co widać choćby po wynikach ostatnich wyborów, gdzie lewica bezbożna przebrana już za PO, Nowoczesną wygrywa w miastach, a to oznacza wprowadzanie do naszej kultury przeciwników Prawa Bożego. Tak więc poniedziałek był świętem LGBT i komunistów bezbożnych. Partie wolnościowe takie jak Kukiz czy Wolność nie mają żadnego udziału we władzy.

Jest wielkie podobieństwo między Indiami i Polską. Tam Pan Rama, tutaj Królowa Niebios. Obie nacje nie widzą braku błogosławieństwa w ich krajach i związku nieBożych kultów religijnych z biedą, brakiem wolności. To jest koszt odejścia od Boga.

 

Myslę, że ta katastrofa w Indiach wielce zasmuciła Boga, tak samo jak zasmuca uczestnictwo w kościele Rzymu:

 

“I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego (z Babilonu), ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi” Ap 18.

 

Niestety plagi (nieszczęścia) dosięgają wszystkich, którzy oddalają się od naszego Ojca w niebie, który pragnie dla nas w przeciwieństwie do demonów tylko dobra.

 

To za pomocą zwodniczych religii politycy uciskają narody. Im bliżej Boga tym bliżej prawdy.

 

 

Ktoś powie: u nas się nie pali takich kukiełek w pogańskich obrzędach.

A czymże jest obyczaj topienia tzw Marzanny?

 

 

Czym jest noc kupały, czym święto obżerania 24 grudnia, gdzie nie wypada mówić o Jezusie i biblii bo można urazić gości?

Czyż polskie dzieci nie praktykują demonicznego Halloween? Czy nie wróży się na Andrzejki?

Później ludzie mówią “nie ma Boga”, kiedy sami przychodzą i jeszcze wysyłają swoje dzieci do demonów.

 

Ludzie, opamiętajcie się i porzućcie pogaństwo i społeczność z demonami.

24 grudnia nie ma nic wspólnego ze świętem Jezusa tak samo jak niedziela.

Blog mój czyta wiele osób, ale znaczna część wybiera sobie to, co mu pasuje, jak na szwedzkim stole. Tylko część prawdy, bo reszta prawdy nie pasuje do Waszego stylu życia, ale to Bóg chce abyście mieli życie w obfitości. Jeśli się w czymś mylę, nie ma tutaj prawdy, to nie czytajcie.  … Ale Ci, ze szwedzkiego stołu dobrze wiedzą, że piszę tutaj prawdę i dlatego zaglądają jak np Pani Anna Smolarek czy Marzena Swoboda.

Świnie zawsze były symbolem pogardy i w słownictwie do dzisiaj tak jest. Przykłady:

“ktoś komuś podrzucił świnie”

“jesteś świnią”

“świńskie życie”

“gruby jak wieprz”

“świński dowcip” (brudny, nieczysty)

itd itd

 

Jednak ludzie jedzą te świnie jak Rzymianie się obżerali.

To w kulturach pogańskich czyli demonicznych świnia jest wywyższona jak np w Chinach, gdzie zajmuje swoje miejsce kalendarzu chińskim.

 

Niestety, ale w Polsce panuje totalne pogaństwo z domieszką chrześcijaństwa. Jak skończył Izrael i Juda odchodząc od Boga świętując święto Królowej Niebios wiemy ze Starego Testamentu.

 

To właśnie w Indiach jest system Aadhaar.

 

Jednak my, nieważne jak zaczęliśmy, ale ważne jak skończymy.

 

“Nie chodźcie w obcym jarzmie z niewiernymi; bo co ma wspólnego sprawiedliwość z nieprawością albo jakaż społeczność między światłością a ciemnością?” 2 Kor 6

 

 

Zaktualizowane: 23 października 2018 - 09:59

4 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chwała Bogu za otwieranie ludziom zaślepionych oczu!!!
  Chwała Bogu za tych co krzyczą i wzywają do opamiętania !!
  Modlę się o tych którzy sa w smutku aby ukojenie znajesli w PRAWDZIWYM POCIESZYCIELU JEZUSIE CHRYSTUSIE!!!
  Mi najbardziej podobalo się przysłowie mówione na nie realne zdarzenia….”zobaczysz to jak świnia niebo “:)

 2. szkoda tych co stracili bliskie im osoby, ale może z drugiej strony otworzą oczy? (czasem niestety dopiero śmierć kogoś bardzo bliskiego z rodziny/przyjaciela dla wielu była impulsem do zmiany w życiu…)

 3. Pies jest podobno najlepszym przyjacielem człowieka, a mówi się też pogardliwie: ty psie, albo wyglądasz jak zbity pies itp. dlaczego? Weźcie to pod uwagę.

  W Polsce panuje totalne pogaństwo z domieszką chrześcijaństwa. Pytanie gdzie panuje prawdziwe chrześcijaństwo? Też z wieloma rzeczami się nie zgadzam i bliżej mi do waszego pojmowania i relacji z Chrystusem, jednak mimo to dopinguje Katolicyzmowi, bo jest to jedyna religia która reprezentuje chrzescijanstwo na świecie w sposób w który ma znaczenie. Jesli zginie, zginie także to co rozumiemy jako zachodnia europa. Nie jestem az tak szczegółowy i obchodze swieta jak wiekszosć w naszym zachodnim swiecie. Sądze ze nie ma co z tym walczyć, bo wystarczy, że walczy z tym ateizm, nowoczesność, islam, obce kultury itd.
  U mnie w “boże narodzenie” jest choinka i czytamy Słowo Boże. Cóż, kompromis. Pozdrawiam. 🙂

  1. “Pies jest podobno najlepszym przyjacielem człowieka, a mówi się też pogardliwie: ty psie, albo wyglądasz jak zbity pies itp. dlaczego? Weźcie to pod uwagę.”

   Fokstrot weź pod uwagę, że w biblii byl symbolem pogaństwa i zepsucia. Jeszcze kilka dekad temu psy były głownie na podwórkach na wsi. Dzisiaj zastępują niestety ludzi…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish