Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uchodźcy we Francji atakują polskich kierowców. Kolejny polski kierowca zaatakowany przez uchodźców!

Niejeden już kierowca polskich tirów został zaatakowany przez tych “pokrzywdzonych” imigrantów nielegalnie przebywających we Francji. Tym razem Maciej Pater nawołuje do rozpowszechniania tego filmu, pod którym napisał:

“Proszę o udostępnienie tego postu, niech zobaczy go jak najwięcej osób!

Zwracam się do wszystkich moich (i nie tylko) znajomych. Sprawa która mnie bezpośrednio dotyczy, gdyż jak część z Was wie zarabiam na życie jeżdżąc po Europie samochodem ciężarowym. W dniu dzisiejszym miała miejsce sytuacja ta jak na filmie czyli biały dzień godziny przed południowe. W odległości ok 50m od radiowozu francuskiej policji. Temat bardzo mnie zbulwersował dlatego że europejskie media milczą nasze chyba też. Temat jest zamiatany pod dywan, jak gdy nigdy nic się nie dzało. Pomyślcie co by się stało jak by kierowca tego zestawu przypłacił tą sytuację zdrowiem albo życiem. Tak są to biedni uchodźcy którzy potrzebują pomocy. Pomocy państw w których się znajdują pomocy prawnej, medycznej, psychologicznej. Oni są pozostawienie sami sobie nikt nie widzi problemu. W sytuacji transportu artykułów spożywczych przy kontakcie z tymi osobami CAŁY transport przeznaczamy jest do utylizacji, koszty ponosi ubezpieczający. Ale w przypadku z filmu koszty poniesie właściciel firmy do której należy samochód. Jeżeli sprawa dotknie bezpośrednio kierowcę poprzez np włamanie się do przestrzeni ładunkowej jedno pojazdu ma on olbrzymie kłopoty z wymiarem sprawiedliwości kraju który go ujął. Kierowcę łatwo ukarać gdyż ma dokumenty, legalne zatrudnienie, środki finansowe na pokrycie grzywny. EUROPO OBUDŹ SIĘ!!!!!

P.S. Kolega na filmie powiedział “Urwał nać”

 

 

 

 


Część polskich pastorów nawołuje jednak do przyjęcia uchodźców. Są nimi pastor Cyrikas i Majdyłło.

 

Jednak żaden z nich nie jedzie ewangelizować tych ludzi na zachód Europy.

 

Politycy UE mają za cel utrudnić życie krajom chrześcijańskim takim jak Polska i postchrześcijańskim takim jak Szwecja, Norwegia, Holandia, Niemcy.

 

Módlmy się za nasz kraj i polskich polityków, aby nie ulegli syjonistycznej Brukseli, która naciska na przyjęcie uchodźców.

 

Zaktualizowane: 22 października 2018 - 10:41

12 komentarze

Dodaj komentarz
  1. źródło jak źródło, ale całkiem dobry tekst…
   swoją drogą, szkoda tego kierowcy co ci “imigranci” go zaatakowali…

 1. Cytuje: “Módlmy się za nasz kraj i polskich polityków, aby nie ulegli syjonistycznej Brukseli, która naciska na przyjęcie uchodźców”.

  Tak ale oni już ulegli. Ulegli nawet ci, którzy przed wyborami straszyli imigrantami. Wchodzimy na statystki publikowane przez ONZ (format pdf).
  I co tam czytamy ?. Tylko w okresie 2015-2016 Polska przyjęła 480 tyś. imigrantów z czego w zaokrągleniu 160 tyś to Ukraińcy. A skąd pochodzi reszta ?.

  1. no tak ale te 320tys to nie milion.
   Podejrzewam, że część mogą stanowić także górale z góry Syjon

 2. Przeglądam ten blog od lat wiele mnie nauczył i wiele się tu dowiedziałem.Za co serdecznie dziękuje.Chętnie kiedyś opisze lub opowiem jak wyglądają moje relacje z Bogiem i w jaki sposób doświadczyłem jego obecności.Na dzień dzisiejszy mam do wszystkich wielką prośbę a mianowicie chodzi o modlitwę za moja żonę Monikę i za nasze dzieci Adriana i Martynkę.Nie chce sie zbytnio rozpisywać o co chodzi bo to zbyt wielki ból dla mnie

   1. Obawiam się, że już mamy multi-kulti. W większych miastach Polski widać ludność muzułmańską oraz hinduską. To są rzesze ludzi widocznych na ulicy, a o zasłyszanym języku ukraińskim dosłownie wszędzie, nie wspomnę …

    1. Ukraińcy to pikuś. Oni są nam bliscy kulturowo wbrew straszeniu nas banderowcami. To pokorni ludzie. Pewnie i zdarzają się jak wszędzie złoczyńcy, ale generalnie uważam, iż są kulturalni i pokorni, Choć słyszałem, że pracowici inaczej..
     Muzułmanie to jest problem… Hindusi to inny problem, mający naturę ekumeniczną. To jest celowe parktyka mieszania kultur pogańskich z pseudochrześcijaństwem.

     1. Kolega mojej córki pokazał nam wczoraj właśnie zdjęcia z akademika Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie gdzie mieszkają Ukraińcy. Tragedia. Krzesła wybite w drzwi. Zupa ugotowana w zlewie to tylko część ich występów. Ludzie boją się tam chodzić. Naród ukraiński znajduje się w swoistym zniewoluniu demonicznym które ciągnie się od Wołynia. Demony nie opuściły tych ludzi. Są nadwyraz agresywni.

      1. podobno bałaganiarze, ale czy Włosi nimi nie są?
       nbie wiem nie znam tak dobrze. Pisze o swoich wrażeniach.

 3. “Premier Polski w Marakeszu” , jest opis jak utajnioniono info na temat imigrantow do PL

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish