Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Apokaliptyczny huragan Michael.

fot. psc

 

Zburzone budynki, zalane ulice, spadające na domy drzewa, to skutek huraganu o nazwie Michael, który uderzył we Florydę w USA.

 

Prędkość wiatru sięgała 250 km/godzinę. W wyniku silnego wiatru i powodzi najbardziej ucierpiały miejscowości położone nad Zatoką Meksykańską, m.in. Panama City i Mexico Beach.

 

Bóg nigdy nie działa zanim nie ostrzeże swego ludu.

 

” On ma potęgę i rozum, rozsądek znać w Jego planach. 
Hioba 12:13″

 

Wszyscy pamiętamy albo i nie bo pamięć mamy krótką jaki huragan nawiedził Polskę rok temu:

 

 

 

Ścięte jak zapałki drzewa w żywiole, który nigdy nie nawiedzał naszego kraju.

Zanim nadejdzie Pan Jezus, ludzie mają jeszcze czas na nawrócenie. Te wszystkie kataklizmy nie są tylko  kolejnymi sensacjami, ale CZASEM,  danym ludziom. Jest to jak dzwonek na przerwę w szkole, jak dzwon w kościele Rzymu oznajmiający czas na modlitwę. Zwoływały wiernych. Teraz Bóg daje czas na odejście od grzechu. Jeszcze daje się znaleźć. Jeszcze jest czas łaski.

Stworzenie, przyroda jest częścią Bożego systemu.

 

 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi.  Mateusza 24:7,

 

Wszelkie stworzenie zanim nadejdzie pożar, powódź nie widzi, a ucieka przeczuwając to, co ma się wydarzyć. Tylko ludzie nie są poddani temu instynktowi, ponieważ porzucają łączność z Bogiem. Ludzie nie mają kontaktu z Bogiem.

 

Indyjski program Aadhaar informuje nas, że system bestii jest niemal przygotowany. Przyroda również daje znać.

Ktoś może powiedzieć “to nie Bóg, to HARRP”. Po pierwsze, to  taka osoba nie jest w stanie tego udowodnić. Po drugie, nawet jeśli udowodni, to pomimo iż uczyniliby to sataniści, to i tak jest to zgodne z wolą Bożą. Jak ktoś tego nie rozumie, to polecam lekturę historii Izraela przed wejściem do Babilonu, i okres po wyjściu. Władcy Babilonu byli wykonawcami kary Bożej na Judejczykach. Parafrazując, “sataniści” wykonali wyrok na odstępcach z Judei. Tak samo, jak sataniści “bestia” wykona wyrok na Nierządnicy.

 

Kochani, szukajmy Boga, dopóki da się znaleźć.

 

 

Updated: 11 października 2018 — 11:30

3 komentarze

Add a Comment
 1. Ciekawa nazwa Michel. Czyżby zapowiedź startowania Michel Obamy w wyborach ?. Jeśli wygra to wtedy dopiero nad Stanami przejdzie prawdziwy huragan.

  1. oooo właśnie…
   chociaż to jest Michael, a nie Michelle (ale jeśli to prawda, że pani Obama to trans… to nic nie wiadomo…) 😀 i fakt, huragan będzie ogromny…jeszcze jak się z Klintonową zgadają… biedne USA…
   A co do samego huraganu- współczuję tym, których dotknął
   🙁

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: