Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zadyma o znanego katolickiego charyzmatyka Marcina Zielińskiego.

Jak podaje onet.pl:

 

Niemal 130 osób – duchownych i świeckich – podpisało się pod oświadczeniem broniącym znanego katolickiego charyzmatyka Marcina Zielińskiego. Wcześniej portal zwiedzeni.pl opublikował film, w którym ostro zaatakował działalność Zielińskiego, ks. Jana Rawy i biskupa łowickiego Andrzeja Dziuby. Materiał wywołał falę dyskusji i oburzenia w Kościele. O sprawie czytamy na portalu Deon.

https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/material-atakujacy-polskiego-charyzmatyka-wywolal-fale-oburzenia-w-kosciele/w7zxhys

 

Portal zwiedzeni.pl opublikował ponad dwugodzinny film, w którym wypunktował Zielińskiego wymieniając  szereg zarzutów.

Między innymi: prowadzonej przez niego wspólnocie “Głos Pana” zakorzenienie w tradycji protestanckiej,uzdrawianie chorych. szerzenie błędnych nauk, manipulację i szarlataństwo…

W mocnej odpowiedzi niemal 130 osób wsparło Zielińskiego. Wśród nich znaleźli się naukowcy, dziennikarze oraz najpopularniejsi katoliccy blogerzy w Polsce jak o. Adam Szustak OP i o. Remigiusz Recław SJ, o. Grzegorz Kramer SJ i o. Tomasz Nowak OP.

 

Nie wiem jeszcze skąd ten podział, ale według mojej oceny ma doprowadzić do mariażu z katolików z protestantami, gdyż faktycznie nawet nie ejst to krok, ale kroczek, kiedy polski Alians Ewangeliczny już współpracuje z Rzymem.

Myślę, że nie będzie stanowić problemu dla protestantów tak jak nie ma teraz fakt, że Zieliński uwielbia Marię

 

 

W tym długim filmie jest wiele ciekawostek, o których sam nie wiedziałem…Niestety 2 godziny, czyli na podróż autem 🙂

O zagrożeniu nakładania rąk niewiadomych osób, o Toronto Blessing, cudach, kontakcie z Heidi Baker itp;

 

W filmie jest wiele mądrości księży. Ale katolikom brakuje w tym zwiedzeniu tzw matki boskiej…

Trzeba uważać na film, gdyż można wylać dziecko z kąpielą.

Moja uwagę zwrócił jednak pewien opis. Po założeniu przez katoliczkę medalika z Marią drgania niby Ducha ustały…

 

 

Gorliwi katolicy nie chcą fuzji z protestantami, a wierni Pismu nie chcą związku małżeńskiego z katolikami, ale i tak góra będzie wszystko rozgrywać nad głowami dołów.

 

Jest jeszcze jeden problem – globalny i apokaliptyczny. Patrząc przez symbole na inauguracji Trumpa byli właśnie charyzmatycy. Kiedyś napisałem o tym, jak to najprawdopodobniej będą oni pełnić bardzo ważna role w czasach antychrysta.

W skrócie pisząc w czasach Antka, według mojej oceny będzie wielka fala uzdrowień i pozornych uwolnień. Ja nie twierdzę, że nie ma już ozdrowień od Boga i uwolnień. One są nadal, ale pamiętajmy o jednym: tą sama mocą co aniołowie posługują się upadli… W tym jest problem. Trzeba mieć duże rozeznanie, aby rozróżnić czarne od białego.

 

 

 

Updated: 9 października 2018 — 14:04

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Wg Stanisława Krajskiego (katolika, ale czasami mądrze gada :), charyzmatycy się tłumaczą że nastąpiło ponowne wylanie Ducha Św. (jak w Dziejach Apostolskich) Tu śmiem wątpić bo w czasach ostatecznych to duchy nieczyste miały się rozlać. Nie wiem czy ktoś prowadzi statystyki charyzmatyków, może warto byłoby sprawdzić jak bardzo zwiększyła się ich liczba w ostatnich np 50 latach, ale faktycznie wzrost wszelkiej maści duchowości – mistyczności da się zauważyć.
  I tak wg Krajskiego charyzmatycy wszystkich odmian: u katolików, u protestantów, u Żydów – kabaliści, u muzułmanów sufiści, się mogą w przyszłości połączyć w jedną religią pod przywództwem antka.
  Coś w tym jest bo kabaliści (Kuschner – Chabad Lubawicz), zaczęli dominować judaizm ortodoksyjny, a ciągotki chrześcijan do kabalistów to już wogóle jakaś masakra… no Ducha w tym nie ma 🙂

  1. niektórych ciągnie do kabały bo moda, bo znani tak robią, bo cośtamjeszcze :/
   i fakt- wszelkich okołomistycznych jest teraz naprawdę sporo…

 2. Jeszcze dopiszę, bo przeczytałem ten cały artykuł na onecie.
  Znamienne jest, że media głównego nurtu bronią Zielińskiego i ruchu charyzmatycznego. Czyli świat jest po stronie “charyzmatyków”? A My, nietolerancyjni fundamentaliści chrześcijańscy musimy się nawrócić? Bo mamy 1 z najbardziej nietolerancyjnych Ksiąg Religijnych, a zwłaszcza dla grzeszących z LGBTQ…
  Ciekawe czasy 🙂

 3. Cały czas obserwuję to co się dzieje.
  Bardzo mnie zastanawia Krotoszyn i ten wywiad Detektywa.
  Przeczytałem w tym roku 3 książki z serii Chrzescijańscy bohaterowie dawniej i dzś mam pewne wnioski po tych książkach może kiedyś napiszę.
  David Livingston
  Hudson Taylor
  Hrabia Zinzendorf
  Z kanalu ,, Bójcie się Boga nadzchodzi Jego sąd” Historia Samuela Morisa
  Mój Pastor nie jeździ na synod.
  Bo niepodoba mu się to co tam się dzieje.
  Widziałem że Pawłowski zaprosił Daniela Chanda też Charyzmatyka który wywala ludzi na plecy.
  Trzeba modlić się i wołać do Boga żeby chronił każdego i pokazywał prawdę tym ktorzy w tym siedzą.

 4. “ma doprowadzić do mariażu z katolików z protestantami” – tak, dokładnie a narzędziem do tego jest nic innego jak tylko ruch charyzmatyczny, który w zaledwie 100 lat od swojego powstania jak walec przetoczył się przez całą ziemię i przez praktycznie większość kościołów (i protestanckich i katolickich).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: