Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przeklęte w Biblii Morze Martwe jest teraz błogosławieństwem dla życia.

Rybacy będą stać nad nim, od Engedi aż do En-Eglaim, tam będzie suszarnia sieci; jego ryby będą tego samego gatunku, co ryby Morza Wielkiego i bardzo liczne. (11) Lecz jego bagna i bajora nie będą zdrowe, będą przeznaczone do zdobywania soli. Ez 47

 

 

Ostatnio naukowcy byli zszokowani odkryciem, że otwory przelotowe pojawiające się wokół morza są szybko zapełniane  rybami i innymi formami życia, których wcześniej nie było w tym niegościnnym regionie.

 

 

Znane jako Morze Martwe w języku angielskim ze względu na swoje środowisko hypersaline (37% zasolenia – prawie dziesięciokrotnie bardziej słonego niż ocean) i niedostatek życia w wodzie, izraelski fotoreporter Noam Bedein z projektu odrodzenia Morza Martwego mówi, że termin Morze Martwe – “a termin polityczny używany głównie przez Rzymian “- jest mylący.

“Morze Martwe” nie jest “martwe” – powiedział, nazywając je “ósmym cudem świata”.

 

 

Bedein był świadkiem ryb w zatoczkach z Morza Martwego, mikroorganizmach, rosnącej roślinności i milionach odwiedzających każdego roku, którzy przybywają, szukając życia poprzez wysoki poziom tlenu w wodzie i specjalne minerały.

Istotnie, istnienie ryb w Morzu Martwym, to rzeczywistość, która wydaje się sprzeczna z prawami natury, zostało wyjaśnione zarówno przez naukę, jak i proroctwo biblijne.

Na brzegach Morza Martwego – ponad 400 metrów poniżej poziomu morza – znajdują się zatoki słodkowodne, powstałe w wyniku spadku poziomu wody. Te duże dziury zostały odkryte w 2011 roku, wyłożone mikroorganizmami i na brzegu morza – ryby i algi.

“Sto sześćdziesiąt naukowców i prawie każda uczelnia ma coś do powiedzenia na temat ocalenia Morza Martwego” – powiedział Jackie Ben Zaken, przewodnik z Morza Martwego i ekspert od ekosystemu Morza Martwego. Według Sinkholesa “świeża woda płynie pod ziemią, napotyka warstwy osadów i topi je”.

“W wyniku tych zatoczek widzimy siedliska o zasoleniu mniejszym niż 1,5% – woda, którą można pić – otoczoną słoną wodą, a także minerały, takie jak brom, magnez i potas” – powiedział Breaking Israel News .

 

Ale to nie jest żaden cud naukowy, powiedział Bedein – to biblijne proroctwo dochodzi do skutku.

“Jadąc nad Morze Martwe, najniższy punkt na ziemi, widzisz proroctwo, które się spełniło” – powiedział.

Według Biblii krajobraz zmienił się wraz ze zniszczeniem Sodomy i Gomory, które zmieniły dolinę w pustkowie. Biblia opisuje także obszar jako żyzny i dobrze nawodniony w jego opowieści o Locie patrzącym na dolinę, gdzie obecnie znajduje się Morze Martwe:

Wtedy Lot podniósłszy oczy, widział, że cały okręg nadjordański – zanim Pan zniszczył Sodomę i Gomorę – był obfity w wodę, jak ogród Pana, jak ziemia egipska, aż do Soaru.

 

“Miejsce, które kiedyś było przeklęte w czasach biblijnych, teraz budzi się do życia: ryby, gdzie woda się cofnęła – wypełniając proroctwa Ezechiela, który mówił o kwitnącej ziemi, gdy Żydzi wracają, “Powiedział Bedein.

Rzeczywiście, proroctwo biblijne mówi także, że woda popłynie na wschód z Jerozolimy do Morza Martwego, wypełniając ją rybami i otaczającą pustynię życiem:

”  I rzekł do mnie: Te wody płyną w kierunku okręgu wschodniego i spływają w dół na step i wpadają do Morza, do wody zgniłej, która wtedy staje się zdrowa. (9) I gdzie tylko potok popłynie, każda istota żywa i wszystko, od czego się tam roi, będzie żyło; i będzie tam dużo ryb, bo gdy ta woda tam dotrze, wtedy będzie zdrowa, a wszystko będzie żyć tam, dokąd tylko dotrze potok “( Ezechiela 47: 8-9)

 

“Klątwa się skończyła, a to miejsce i jego minerały przynoszą teraz życie ludziom na całym świecie” – dodał.

 

Inni, którzy byli świadkami życia na Morzu Martwym, podobnie wskazywali na proroctwo. W 2016 r.

Zjawisko to zwróciło uwagę opinii publicznej przez wybitnego młodego żydowskiego imigranta w Izraelu, imieniem Samantha Siegel, który odwiedził odosobnione miejsce do medytacji. Siegel nadal widzi proroctwa rozwijające się w słonawych wodach otaczających Morze Martwe.

 

 

Duchowość Siegela jest zakorzeniona w naturze i dla niej Morze Martwe jest najpotężniejszym przykładem Bożego objawienia.

“Morze Martwe to otwarcie na ziemię” – powiedziała. ” Wygląda teraz tak ciężko, ale to tylko niebo jest pokryte odrobiną piekła. Kiedy przyjdzie Moshiach (mesjasz)  i pojawi się dobroć stworzenia, będzie to czyste niebo. Jeśli masz oczy, aby to zobaczyć, możesz zobaczyć, jak to się już dzieje “, powiedziała.

 

 

 

“Następne pokolenie nie będzie mogło cieszyć się z Morza Martwego, jakie znamy dzisiaj – ponad 1 miliard ludzi na całym świecie używa 24 minerałów z Morza Martwego dla swoich efektów terapeutycznych”, powiedział Breaking Israel News .

 

W ciągu ostatnich dwóch lat Noam dokumentował zmiany w Morzu Martwym i zjawiska geologiczne.

 

 

 

Skoncentrowano się również na wspaniałym, proroczym i zagrożonym Morzu Martwym – i uzdrowienia, które jest konieczne – Ben Zaken stawia wiele pytań, takich jak ilość i rodzaj wody, która może być dodana do Morza Martwego bez ekologicznych uszkodzeń, aby utrzymać jako źródło życia dla przyszłych pokoleń.

 

Wysiłki zmierzające ku rozwiązaniom obejmują kanał “Red-Dead”, rurociąg odsalania wody z Akaby, Jordania i zakład odsalania w Zatoce Ejlaty, które dostarczałyby wody Jordanii – idea omawiana jako część porozumień pokojowych, które miały zostać zaktualizowane dziewięć kilka miesięcy temu, ale dopiero się zaczęło z powodu komplikacji politycznych.

“Musimy wypełnić Galileę na wyższy poziom, otworzyć zaporę, przepuścić wodę w rzece Jordan, która wypełni Morze Martwe – bez Jordana odcięcie dostaw. Brak cyrkulacji oznacza, że ​​ryby umrą w Galilei – powiedział Ben Zaken.

 

Dodatkowo, Bedein powiedział: “Tylko 10% tego, co faktycznie potrzebuje Morze Martwe, będzie pochodzić z tego projektu o wartości 10 miliardów dolarów. Ostatecznym i naturalnym rozwiązaniem jest przywrócenie historycznego przepływu: Kinneret i rzeka Jordan. To będzie nasz cel na najbliższą przyszłość. ”

 

 

 

źródło: https://www.breakingisraelnews.com/114621/ezekiels-vision-revealed-dead-sea-life/

 

Tak widzą to Żydzi w Izraelu. Oni czekają na swojego mesjasza, co na nasz język przekłada się na antychrysta.

 

Updated: 5 października 2018 — 12:01

2 komentarze

Add a Comment
  1. I okazało się, że Morze Martwe jest takie tylko z nazwy…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: