Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po tym, jak chińscy urzędnicy zamknęli kościół, członkowie wzięli Ewangelię na ulice głosząc Jezusa.

Po tym, jak chińscy urzędnicy zamknęli kościół w Chengdu House,  jego członkowie wzięli  Ewangelię i poszli głosić Jezusa.

 

Członkowie kościoła domowego w Chinach niedawno wzięli ewangelię na ulice po tym, jak rząd zamknął ich niezarejestrowany kościół, ujawnia się materiał wideo.

Popatrzcie, wszystko musi być zarejestrowane, aby było pod kontrolą bestii.

 

 

Film udostępniony w niedzielę przez Christophera Gregory’ego z organizacji China Missions pokazuje, że chrześcijanie gromadzą się w publicznym parku, aby śpiewać, głosić i modlić się. Czasami chodzą po chodnikach, grając na instrumentach muzycznych i radośnie śpiewają Bogu pochwały, takie jak “Nic, ale Krew Jezusa”, a czasami zbierają się, by usłyszeć głoszenie słowa.

Niektóre klipy przedstawiają przywódcę kościoła trzymającego Biblię w jednej ręce i mikrofon w drugiej, ponieważ inny człowiek trzyma głośnik nad jego głową w celu wzmocnienia. Inne klipy pokazują członków modlących się głośno w parku, czasem nieruchomych, a czasem idących przed siebie..

 

 

 

 

Jednym słowem samobój zwierzchności rządzących chińskim aparatem komunistycznym.

 

 

“Lokalne władze zamknęły w zeszłym tygodniu kościół w Chengdu, więc sądzili, że to już koniec – ale tak nie było,” Gregory podzielił się w mediach społecznościowych. “Ludzie zabrali ewangelię na ulice i rozpoczęli nabożeństwa w parkach, podczas gdy władze patrzyły w oszołomieniu, nie wiedząc, co robić.”

 

“Po raz pierwszy ludzie w Chinach mówią” NIE! ” do tego, czego chce partia komunistyczna – kontroli “- nakreślił. “Kontrola nad tym, co mogą zrobić, w co wierzą, gdzie mogą pójść, co mogą powiedzieć. To kolejny znak, że zaczyna się tutaj kształtować w Chinach, wezwaniu do demokracji! Wołanie o wolność! “

 

Wolność od organizacji i taki zapewne kształt przyjmie kościół przeduciskowy, że się tak wyrażę.

 

Wideo, które było oglądane ponad 43 000 razy, służyło jako przekonujące i upokarzające przypomnienie ludziom na Zachodzie.

“To naprawdę niesamowite, jak odważny jest chiński Kościół, który chce przeciwstawić się rządowi i głosić ewangelię, wiedząc, że można za to zabić, podczas gdy amerykański Kościół zbyt boi się przeciwstawić swym prześladowcom, a zamiast tego dostosowuje się do świata”. Napisał jeden z widzów .

 

Przecież identycznie jest w Polsce… Niestety.

 

“Prześladowania doprowadziły jedynie do wzrostu eklezji Jezusa w Chinach. Chwała Bogu “, inny się dziwił.

 

“Chwalić Boga. Nie możesz ograniczyć Boga! Zamknij go, On idzie WIĘKSZY poza 4 murami! “Wykrzyknęła trzecia.

 

Według organizacji China Aid, kościoły w Chinach, które chcą gromadzić się w celu oddawania czci, muszą zarejestrować się w Ruchu Trzyosobowego Patriotyzmu, jedynego oficjalnie autoryzowanego Kościoła protestanckiego w Chinach, a nawet wtedy mogą organizować zgromadzenia w budynkach, które są obsługiwane przez rząd.

 

Czy nie jest tak w Polsce? Co prawda mamy wolność zgromadzeń. Pytanie jak długo? Ale muszą być zarejestrowane w związkach wyznaniowych kościoła protestanckiego. W Polsce mam tzw alians ewangeliczny współpracujący z Rzymem. Pisałem o tym wiele razy.

 

 

Ponieważ większość tych kościołów otrzymuje pouczające nauczanie lojalności wobec Partii Komunistycznej i Chińskiego Państwa i często naucza propagandy nad rzeczywistymi zasadami tych wyznań, wielu wiernych wyznawców religijnych wybiera się spotkać poza oficjalnym systemem religijnym, w grupach znanych jako kościoły domowe lub podziemne kościoły “, wyjaśnia China Aid.

 

Czy widzicie zbieżność z linią tego bloga? To nie jest tak, że chcę być indywidualistą. Nie, pragnę społeczności tworzę ją, ponieważ zawiodłem się na religiach, które są uzależnione od Rzymu a ich członkowie od doktryn. Popatrzcie ile jest denominacji. Dlaczego? Ponieważ jak się wchodzi do jednego kościoła, to musowo trzeba zaakceptować zasady wiary tego kościoła, a każda denominacja ma inne.

 

W Chinach nielegalne jest prowadzenie kościoła poza rejestracją w Ruchu Trzyosobowym, a ci, którzy to robią, często podlegają zatrzymaniu, aresztowaniu lub uwięzieniu. Egzekwowanie różni się w zależności od prowincji.

Wiele kościołów zostało również najechanych przez urzędników państwowych gdzie krzyże zostały zburzone z  budynków. Niektórzy zostali objęci nadzorem rządowym lub całkowicie zamknęli budynki.

“Rząd próbuje uciszyć wszystko, co odnosi się do chrześcijaństwa z powodu powstania tych, którzy twierdzą, że chrześcijaństwo jest ich wiarą. Chiny stoją w obliczu wewnętrznego oporu i widzą wzrost wierzących jako przejaw utraty władzy nad społeczeństwem “- wyjaśnił Gregory.

Módlcie się za Chiny” – napominał. “Módlcie się za każdy kościół w Chinach, zarówno w państwie zatwierdzonym, jak i niezarejestrowanym (kościół domowy). Ale módlcie się o zmiany tutaj, módlcie się, aby ewangelia dotarła do ludzkich serc, aby prawdziwa zmiana mogła nadejść, wtedy zobaczymy przebudzenie w Chinach. “

 

Chwała Bogu za przebudzenie w Chinach, które jest realizacją proroctwa czasów końca, gdzie ewangelizacja ma być głoszona wszystkim narodom świata w tym nawet w komunistycznych Chinach.

 

 

Updated: 14 września 2018 — 10:56

7 komentarzy

Add a Comment
 1. Jak modlicie się że swoimi dziećmi,??

  1. ooo bongiorno Łukasz, a już prawie o Tobie zapomniałem, a jesteś jednym z najstarszych czytelników. 🙂
   Właściwie to ze względu na Twój karaj zamieszkania god morgen 🙂
   A tak swoją drogą brzmi to jak Boży dzień 🙂

   Co do pytania to może sprecyzuj.

 2. https://www.o2.pl/artykul/pala-biblie-burza-koscioly-sytuacja-chinskich-chrzescijan-coraz-tragiczniejsza-6293827091282049a
  Tak sobie mniej więcej wyobrażam wielki ucisk. Spalą mi Biblię, dadzą papierek z deklaracją odstąpienia od moich “fałszywych” przekonań i uznania Bestii za Boga, odetną od systemu finansowego.

 3. My staramy się całą rodziną, Ojcze nasz ( w wersji tej z Biblii-“i nie dopusc abyśmy ulegli pokusie”), dziękujemy, przepraszamy i prosimy własnymi słowami. Jak się nie uda rano w domu to w samochodzie w drodze do szkoły plus wieczorem. Niestety nie zawsze udaje się w wersji wszyscy razem, ale pracujemy nad tym. Do tego czytam dzieciom Biblię i sobie rozmawiamy na czytany temat (niestety stanowczo za rzadko czytamy).
  Chciałabym żeby moje dzieci miały relację z Jezusem, żeby to wszystko co robimy było dla nich naturalne. Do tego potrzeba czasu oczywiście.
  Główny problem jak na razie – decyzja o nie wysyłaniu córki do komunii (i tak nie chodzą na religię) i trudności pewnego rodzaju związane z dziećmi z klasy z tego powodu.
  Pozdrawiam w Chrystusie.

  1. pamiętajmy także, że powinnismy sie modlic także o nauczycieli aby nauczali zgodnie z wolą Bożą i o to aby zwierzchności nie miały dostęp[u do szkół. To jest bardzo wazne. gdyż jeden uczeń nie ejst samotna wyspą.
   Łukasz jest z NO a wiec tam módlcie się o to aby seksualizacja ich nie dosiegła i aby urzędnicy nie wtrącali się w wychowanie dzieci

  2. Super, że się modlicie i czytacie Biblię! 🙂
   Dobrze, że nie posłałeś córki…może teraz tym dzieciom wydawać się to abstrakcją, ale jeszcze trochę i będą jej pewnie powoleńku zazdrościć- nawet jeśli nie miała prezentów, to nie musiała ganiać na nudne próby do “kościoła” trwające często dłuższy czas, a do tego ominął ją cały ten stres i uprawiany przez niektórych “wyścig szczurów” (kto ma najładniejszy strój, najlepsze prezenty itd.; nawet skromne jednolite “alby” nie zawsze pomogą to zatrzymać/zmniejszyć :/) z tym związany 😀

 4. Pozdrawiam admina, i dziękuję za komentarze trochę tak się wgryzłem nie w temat za co serdecznie przepraszam,. My też odmawiamy codziennie Ojcze nasz z Biblii, czasem przytaczam jakąś historię która rozbudza w dziecku wyobraźnię i aby miało poczucie że jednak Bóg jest kimś ponad wyjątkowym a zarazem normalnym, na kim mógłby się wzorować, tak łatwo w dzisiejszym świecie o mierne wzorce

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: