Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Judaizm rabiniczny nie jest religią ST, powstał na przełomie I i II w ne. jako negacja chrześcijaństwa. Cz I

W związku z pomówieniami nie tylko mnie, ale milionów osób szanujących Prawo Boże, wykażę, jak bardzo kłamią nauczający o judaistycznym pochodzeniu posłuszeństwa wobec Prawa Boga.

Poniżej bardzo ciekawy materiał, który nie tylko będzie odpowiedzią na owe zarzuty, ale i dla mnie archiwizacją tekstu na tym blogu jak to miało miejsce z tekstem Od Kaina do Chazarii.

__________________

 

Dzieci Prawdziwego Izraela, jedną z najważniejszych rewelacji mojej posługi jest wykazanie, że naród żydowski NIE MA ZWIĄZKU z Judahitami ze Starego Testamentu. Jednocześnie wykazałem też, że JUDAIZM NIE JEST RELIGIĄ STAREGO TESTAMENTU.
Oba te twierdzenia to bezsporne fakty, pomimo powszechnej przeciwnej propagandy.
Pierwszą rzeczą którą każdy chrześcijanin musi zrozumieć jest to, że słowo ‚Żyd [ang Jew] jest przekładem dwóch różnych słów występujących w Biblii: hebrajskiego słowa ‚Yehudi i greckiego ‚loudaios’. Żadne z tych słów nie określa nowoczesnego Żyda, który ani nie jest krewnym ani współwyznawcą hebrajskich Judahitów (Yehudi). Słowo ‚JeW jest dopiero ostatnio używanym słowem, po raz pierwszy użytym w latach 1750 w Anglii, kiedy dźwięk ‚J’ [dżej] własnie wprowadzono wtedy w Anglii i Francji. Pierwszy raz widziano je napisane w sztuce Sheridana „Rywale” [The Rivals] w 1775.
Większość ludzi dzisiaj uważa, że współcześni Żydzi są potomkami starożytnych Izraelitów, ale to w ogóle nie jest prawdą., co wykażę wielu dowodami w tym eseju. Że etniczność i religia współczesnych Żydów jest inna od biblijnych Judahitów i Izraelitów jest głównym celem tego eseju. Mówiąc prawdę, praktycznie wszyscy współcześni Żydzi nie są nawet Semitami. Ale rabini judaizmu nie chcą byś rozróżniał między Prawdziwym Izraelem, Prawdziwą Judah i współczesnym niespokrewnionym narodem żydowskim. Pamiętaj o tych faktach językowych kiedy czytasz ten esej.

Jak przewidziano w Apokalipsie, cały swiat zostanie oszukany przez „bestię” (Ap 12:9), i tę bestię trzeba zidentyfikować. Jak w przypadku żydowskich twierdzeń o tożsamości etnicznej ze starożytnym Izraelem i Judah, w żadnym przypadku nie można uważać judaizmu za albo identyczny z naukami Mojżesza, ani za oparty na naukach Mojżesza. Z powodu żydowskiej propagandy, wszystkim chrześcijanom, poza tymi z naszej Christian Identity, wmówiono, że „Żydzi są Izraelem” i „Jezus był Żydem”. Obie te propozycje są fałszywe i pochodzą ze stanowczo antychrześciiańskiego i antymoiżeszowego kultu rabinatu. Dokładne czytanie Pisma Świętego to pokazuje, ale nieliczni chrześcijanie dzisiaj czytają Biblię, nie mówiąc o DOKŁADNOŚCI. Oni tylko powtarzają błędy swoich „pasterzy”, którym też to wmówiły żydowskie bajki.
Skoro judaizm jest, w rzeczywistości, oparty na TALMUDZIE, to judaizm jest CAŁKOWITĄ HEREZJĄ PRZECIWKO NAUKOM MOJŻESZA. Zanim będziesz mógł zrozumieć dlaczego Jezus nie był Żydem, musisz zrozumieć charakter żydowskiej SZARADY jako Izrael.
Mimo że żydowski Talmud cytuje Stary Testament, realia są takie, że Talmud przemożnie ZAPRZECZA NAUKOM MOJŻESZA, tym samym naruszając Pwt 4:2, w której Mojżesz sam potępia wszelkie próby zmiany NAPISANEJ DOKTRYNY ŚWIĘTEJ BIBLII. Dlatego fikcyjne „prawo ustne”, przez które rabini judaizmu roszczą sobie władzę nad Starym Testamentem, to nic innego jak szatańskie urządzenie do ogłupiania chrześcijan by wierzyli, że oni mają jakiś rodzaj „ukrytej mądrości”, którą my mamy przyjąć jako prawdziwą. Nigdy nie narzucono ludzkości większego oszustwa!
Sam Jezus Chrystus potwierdza fałsz judaizmu, kiedy oskarża faryzeuszy tym zarzutem: „Dlaczego i wy przestępujecie przykazanie Boże dla waszej tradycji?” (Mat 15:3) W Mat 23, Jan 8 i wielu innych miejscach, Mesjasz potepia Żydów i ich religię. Cała Ewangelia Jana jest długą krytyką Żydów i ich religii, ale niewielu pasterzy dzisiaj cytuje te fragmenty dotyczące wzajemnej nienawiści między Jezusem Chrystusem i faryzeuszami.
Universal Jewish Encyclopedia potwierdza, że judaizm opiera się na naukach faryzeuszy, a nie na Prawie Mojżesza:
„Żydowska religia jaka jest dzisiaj śledzi swoje pochodzenie, bez przerwy, przez wszystkie wieki, od faryzeuszy. Ich czołowe idee i metody znajdują wyraz w literaturze, z której wielka część nadal istnieje. Talmud jest największym i najważniejszym członkiem tej literatury‚.
– t. VIII, s. 474 (1942).
Rabiniczni badacze się zgadzają:
To nie jest niezwykłe wrażenie i występuje ono czasami wśród Żydów jak i chrześcijan – że judaizm jest religią hebrajskiej Biblii. To jest, oczywiście, fałszywe wrażenie. Judaizm nie jest religia Biblii. – Rabin Ben Zion Bokser, Judaizm i chrześcijański kłopot / Judaism and the Christian Predicament, Nowy Jork, Alfred A. Knopf, 1967, s. 59.
… zauważycie wielką różnicę między religiami żydowską i chrześcijańską. Ale to nie wszystko. My obie religie uważamy za tak inne, że jedna wyklucza drugą… podkreślaliśmy, że nie ma takiej rzeczy jak religia judeo-chrześcijańska. Nie ma ani jednego podobieństwa między tymi dwu koncepcjami. – Rabin Moshe M. Maggal (przewodniczący, National Jewish Information Service) list, 21.08.1961.
„Ściśle mówiąc, niepoprawne jest nazywanie starożytnego Izraelity ‚Żydem’, albo nazywanie współczesnego Żyda Izraelitą czy Hebrajczykiem„. – „Krótka historia określeń dla Żyda” [A brief History of the Terms for Jew] w 1980 Jewish Almanac.

 

źródło i całość tekstu: https://gloria.tv/article/XTRNqtm6mjKU4wE4iibRHnGXJ

 

 

 

 

 

 

 

Updated: 22 sierpnia 2018 — 20:15

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Bestia bedzie miala duzo wspolnego z dzisiejszymi żydami. W zasadzie tylko oni żywią nienawisc do Jezusa a nas maja chlostac w synagogach.
  Mk 13.9 Wydawać was będą sądom i w synagogach będą was chłostać… 10 Lecz najpierw musi być głoszona Ewangelia wszystkim narodom. 

 2. pomawiającym pewnie chodzi o to, żeby po prostu dzielić, żeby ludzie nie umieli się dogadać…

 3. Bestia już jest, choć w pełni uzyska władzę dopiero dzięki 10 królom, których już sobie owija wokół palca, zanim pokaże w pełni co potrafi, uda się jej zniszczyć nierzadnicę, wielki babilon, system który od wieków upija winem swego nierządu narody i zniewala królów ziemi, spoczywa na nim wina za przelaną krew wszystkich proroków i świętych a także wszystkich zabitych na ziemi. Kim jest ta nierządnica jak nie ukrytym sanhedrynem, panuje nad mamoną tego świata, handlem, show – biznesem, formacją, współczesnym niewolnictwem, finansuje wszystkie wojny, rewolucje, , trzyma w ręku 99%dóbr tego świata, planuje od wieków nową wieże Babel, tzw. NWO, nasienie węża, plemię żmijowe, jest matką wszystkich nierządnic, jej córki religie tego świata z największą z nich KRK, w którym to “kosciele” tak jak i innych większość hierarchii to ich ziomkowie lub agenci. Jej już nie uda się wprowadzić NWO, bestia której Szatan przekazał wielką władzę, zniszczy ją, i to ona stanie na przeciw świętym Najwyższego. Już widać jej nieslychaną pychę, wynioslość i bezkarność, i widać jej nowe sojusze, które zaowocują pokonaniem nierządnicy,która teraz siedzi na niej okrakiem ujeżdża ją(Izrael nie może sam o niczym decydować, jest zależny od pieniędzy i woli nierzadnicy) Uwolni się z pod władzy nierzadnicy i sama stanie się ósmym królem na krótką chwilę. Napiszę wprost bestią jest państwo Izrael, a nierządnicą jego budowniczy, którzy przez stulecia dążyli do jego odbudowy, układali się z królami i władzami tego świata od zawsze. Teraz bestia ma niepowtarzalną szansę na uwolnienie się z pod władzy tej nierządnicy.Choc brzmi to nieprawdopodobnie to właśnie Żydzi z USA walczą o władzę z Żydami z Izraela. Nasza nadzieja:królestwo wewnętrzne skłucone, nie może się ostać.

  1. Na chwilę obecną tak to wygląda obserwując ruchy międzynarodowe. Wszystkie “teorie spiskowe” mówią, że Trump wydał wojnę staremu układowi banksterów Rotschildów i Rockefellerów i dlatego ma taką prasę w mediach 🙂 Do tego podpiera się Bogiem (szkoda, że nie Jezusem 😉 Żydzi się chyba podzielili na 2 wrogie obozy: europejsko-amerykańscy i izraelsko-amerykańscy.
   I tu może być niezłe zwiedzenie dla przeciętnego Kowalskiego. Ujawnią wszystkie przekręty Wielkiej Nierządnicy, zniszczą ją bo “Bóg tak chciał”, a nawet osobiście bóg do nich zawita jako ten dobry (antychryst). I ludzie to kupią.
   Kupuję popcorn i obserwuję jesień 2018 czy coś się wydarzy z tych “teorii spiskowych” wg świata 🙂

   1. “Kupuję popcorn i obserwuję jesień 2018 czy coś się wydarzy z tych “teorii spiskowych” wg świata”

    dobre 😀

 4. Tak, to pojęcie ‘Żyd’ jest bardzo mylone w obecnych czasach. Dość mocno skomplikowana sprawa, ten tekst trochę pomógł mi to zrozumieć.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: