Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy na Betehle Church został wykonany wyrok Boży?

Wszystko wygląda na to, że tak….

 

 

Betel Church jest megakościółem zielonoświątkowym który został utworzony w 1954 roku w Redding (Kalifornia) jako zgromadzenie Zborów Bożych. W 2006 roku kościół wystąpił ze Zborów Bożych w celu utworzenia własnej sieci kościołów. Tygodniowo frekwencja wynosi ponad 3000 osób biorących udział w nabożeństwach.

Jest to bardzo wpływowy kościół.

Proszę poświęćcie swój czas na obejrzenie tego ledwo 4 minutowego filmiku, abyście przekonali sie jakie duchy za tym stoją.

 

Pomijam fałszywe nauczanie, teologię sukcesu itp.

Chodzi o tego manifestującego się tam ducha.

 

Od kiedy Bill Johnson objął stanowisko pastora w 1996 r., Bethel spotkał się z krytyką zarówno w lokalnej społeczności, jak i innych chrześcijańskich organizacjach za ich przekonania, praktyki i wykorzystanie funduszy kościelnych. wikipedia

 

Zacytuję czytelnika, który podesłał mi newsa:

 

Zniszczenia jakie dokonał pożar w majątku tego kościoła (domy, posiadłości, uprawy) są olbrzymie. To tak jakby ogień skupił się głównie na tych miejscach.

 

 

Na stronie bethel church mamy informację o tym, że jego członkowie mają cytat dosłowine “władzę nad pogodą ale tego typu zjawiska są pod władzą samego Boga i to On decyduje kiedy pożar wygaśnie”. Później mammy prośbę o modlitwę o deszcz.

Redding California jest domem wielkiego charyzmatycznego kultu, Bethel Church, często nazywanego po prostu Betel w skrócie. Bethel poprosił o modlitwę wstawienniczą, aby zatrzymać ogień, zanim zużyje więcej domów i zada więcej obrażeń w pobliżu ich obiektów.

Być może bardziej niż jakakolwiek inna charyzmatyczna organizacja w Stanach Zjednoczonych, Bethel twierdzi, że jest w stanie dokonać cudów. Kult szczyci się “szkołą uzdrawiania”, licznymi warsztatami nauczania cudów, a powtarzające się twierdzenia o znakach i cudach są regularnie podawane do kongregacji.

Ot taki paradoks – mamy władzę nad pogodą, mamy znaki i cuda, mamy panowanie ale nic nie możemy z tym zrobić..
Wielu niezależnych okolicznych ewangelicznych komentatorów pisało wprost, że to był wyrok na bethel church.

 

Charyzmatyczne zbory dosyć często modlą się o ogień z nieba. To otrzymali….

Nie pisałbym w takim stylu gdyby nie fakt, iż jest to kościół zwodniczy,.

 

Poniżej świadectwo członkini tego kościoła:

 

 

Bardzo ważne wyznanie. Zapamiętajcie:

 

“To, co się tu dzieje, to ludzkie pragnienie doświadczenia czegoś, chcą mieć wrażenia emocjonalne jednak serce jest zdradliwsze niż wszystko inne”.

 

Z omawianym kościołem związane są takie gwiazdy jak: Heidi Baker, Joyce Meyer.

 

Ta ostatnio reklamowana jest przez zbór charyzmatyczny w Krotoszynie:

 

 

Pytanie, czy błądzą, czy wprowadzają w błąd? Byłem poznawczo na kilku sesjach uwalniania w Krotoszynie, ale wszystko było zgodne z Pismem. Aczkolwiek nie wiadomo jak wygląda codzienne życie kościoła.

 

Nie jestem przeciwnikiem błogosławieństw Bożych, ale ta wypowiedź Meyer jest co najmniej dosyć kontrowersyjna:

 

Meyer, która jest właścicielem kilku domów i podróżuje prywatnym odrzutowcem (obecnie Gulfstream G-IV )była krytykowana przez niektórych jej rówieśników  dla życia w nadmiernym stylu życia. Odpowiedziała, że ​​nie musi bronić swoich przyzwyczajeń związanych z wydatkami, ponieważ “… nie musimy przepraszać za błogosławieństwo”. [11] Meyer skomentowała: “Możesz być biznesmenem w St. Louis, a ludzie myślą, że im więcej masz, tym bardziej jest cudownie … ale jeśli jesteś kaznodzieją, nagle staje się on problem.

 

Na prawdę uważam, że chrześcijanie powinni godnie żyć. Ale jakim pojazdem podróżował Jezus?

 

Osobisty samolot Meyer

 

Meyer twierdzi, że Jezus zstąpił do piekieł aby stać się grzesznikiem

https://gloria.tv/video/rZjRo7QWi2cp1sLVnEQydKPA2

 

Do Betelea należy także omawiany przeze mnie Kris Vallotton

 

https://www.bethel.com/ministries/kris-vallotton/

 

 

Bóg wczoraj i dziś ten sam. Nie da się z siebie naśmiewać i wszystko jest do czasu.

 

 

 

Updated: 21 sierpnia 2018 — 16:51

11 komentarzy

Add a Comment
 1. “Charyzmatyczne zbory dosyć często modlą się o ogień z nieba. To otrzymali….”

  Zaorane 😀

  “Ta ostatnio reklamowana jest przez zbór charyzmatyczny w Krotoszynie:”

  A pomyśleć, że swego czasu poważnie myślałem nad wizytą i skorzystaniem z uwolnienia..uff, dzięki Bogu że do tego nie doszło 😉

  1. To, że ją promują, to kwestia błędu, ale sami głoszą poprawne doktryny, także posłuchaj ich kazań jeszcze raz, a potem znowu zastanów się nad wizytą.

   1. Już nie potrzebuje tej wizyty. Po za tym “po owocach ich poznacie” skoro promują herezje to są heretykami i tyle. Krótka piłka, zero kompromisu. Nie można patrzeć tylko na słowa, ale także na czyny..głównie na czyny.

    1. Zgadzam się z Karolem. Tu nie ma kompromisu i miejsca na celowe błędy, bo nie sądzę, żeby wynikały z niewiedzy 🙂
     Podam przykład: Po co mi świetne kazanie np w luterańskim kościele szwedzkim, skoro wygłasza je “biskupka” żyjąca z żoną w lesbijskim związku?
     Nie potrzebujemy takiej Ewangelii.
     PO OWOCACH ICH POZNACIE.

 2. Nawiązując do uzdrawiaczy i uwalniaczy. Był taki jeden co jeździł po kościołach w Polsce. A już jako stary dziad poinformował swoich współpracowników, że uzdrawia za pomocą DEMONÓW. To chyba szczęki z podłogi zbierali 🙂
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Clive_Harris

  1. Poprawniej byłoby “już jako człowiek w podeszłym wieku”. 🙂
   Pamiętam go. Nie wiedziałem, że wyznał iz uzdrawia za pomocą demonów…Ciekawe.

   1. Miano starego dziada dostal tylko za to ze oszukiwal cale zycie 🙂 Ja tez go pamietam i zszokowala mnie ta informacja jak o tym przeczytalem.

 3. można by rzec: “przypadek? nie sądzę” …

 4. Nie znam osobiscie Heidi Baker ale od chrzescijan slysze ze jest ona bardzo znana i udziela sie pomagajac innym i uzdrawiajac w Afryce nie bronie jej bo nawet dobrze jej nieznam ale dobry przyklad jak bardzo trzeba uwazac aby nie dac sie zwiesc. Ja jestem nowo narodzony jakies pol roku no i powiem wam ze staram sie wychodzic i modlic sie o ludzi i pomalu sa efekty tylko trzeba sie odwazyc i wylacznie podazac za Jezusem. Chrzcilem nawet ostatnio chlopaka ktory chcial popelnic samobojstwoi to co widzialem na zywo co przez modlitwe z niego wychodzilo to szok ok 2 godzin modlitwy z wody wyskoczyl jak oparzony. Teraz chodzi i modli sie o ludzi i pomaga innym. Chwala Jezusowi. To tak na temat uwolnien ze tak naprawde ludzie niezdaja sobie sprawy co w nich siedzi. Ostatni demon byl najsilniejszy juz wszystko ladnie chlopak szczesliwy i mowie do niego chwal Jezusa podziekoj mu a on co? Rece sklada i do Mari sie modli szczesliwy i mowi ze on byl kiedys ministrantem no to dalej kontynuacja modle sie o niego i wylazl z niego ostatni demon jak nie zobaczy sie tego na zywo jaka moc jest w modlitwie w Imieniu Jezusa to ciezko to pojac czlowiekowi. Pozdrawiam was serdecznie niech Bog was blogoslawi. Amen

  1. Krzyśku, nie wątpie w Twoje narodzenie na nowo.
   Jednak Owsiak prowadzący Wopodstock rowniez “pomaga” dzieciom.
   Zlo nigdy nie sprzeda się jako zlo, ale jako dobro.

   Wielu mi powie w oym dniu Panie, Panie..

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: