Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Relacja z akcji ulotkowej w Częstochowie.

Stały czytelnik Karol napisał jak to było podczas owej akcji kolportażu ulotek w centrum królowej Niebios. Oto ona:

 

Witajcie

W dniu 15 sierpnia 2018 roku przeprowadziliśmy w Częstochowie wraz z braćmi i siostrami akcję rozdawania ulotek z Biblijnym Dekalogiem (w tłumaczeniu Biblii Tysiąclecia). Data ta nie była przypadkowa, bowiem w tym dniu na tzw. Jasnej Górze znajdowała się duża ilość pielgrzymów z różnych stron Polski a nawet z innych krajów. Akcja była poprzedzona trzydniowym postem i intensywnymi modlitwami.

 

Rozdaliśmy około 14,5 tysiąca. Reakcje ludzi były różne. Jedni brali, inni nie chcieli. Cała akcja przebiegła w sposób bardzo zorganizowany, w dobrej atmosferze. Zdarzały się pojedyncze incydenty w postaci kąśliwych uwag czy wyrywania ulotek albo groźby użycia przemocy, ale dzięki Bogu do niczego poważnego nie doszło. Ludzie często pytali się skąd jesteśmy i czy jesteśmy świadkami Jehowy. Nie zawsze potrafili zrozumieć, że da się służyć Bogu Abrahama, Izaaka i Jakuba bez żadnej organizacji, kościoła, struktury władzy, logo itd. Bóg pozwolił też na parę rozmów ewangelizacyjnych z ludźmi, którzy wykazali zainteresowanie Słowem Bożym.

Dziękujemy za wszystkie modlitwy i posty. Nasze działania w Częstochowie to przysłowiowa kropka nad „i”. Doskonale wiemy, że walka toczy się w przestrzeni duchowej. Modlitwa i post były główną siłą, Duchowym orężem, bez którego nie moglibyśmy działać.

Przede wszystkim dzięki niech będą Bogu za to, że włożył to nam w nasze serca i w serca ludzi którzy się modlili oraz pościli, i za wszelkie środki do tej akcji. Za bezpieczny dojazd i za podtrzymywanie nas na siłach fizycznych i za ochronę przed mocami ciemności.

Dziękujemy także dwóm braciom Piotrom, detektywowi i Petrosowi za udostępnienie tej informacji na swoich blogach i bratu Michałowi Mazurowi za nagranie oraz udostępnienie filmu w serwisie youtube.

 

 

 

Akcja ulotek w Częstochowie dobiegła końca. Ale to nie jest koniec naszej służby. Prosimy o modlitwę, o to by Bóg w swej łasce dał wzrost zasianemu ziarnu i żeby to ziarno wydało plon stokrotny. Módlmy się także o to, by ludzie, których dotknie Słowo Boże trafili do zdrowych Wspólnot.

Prosimy także o modlitwy za nas i za ludzi, którzy w tej akcji brali udział. Siły demoniczne nie śpią i możliwym jest, że diabeł będzie chciał przeprowadzić kontratak.

Niech wszechmocny Bóg was błogosławi.

Chwała niech będzie Bogu Ojcu i Jego Synowi Jeszua Mesjaszowi.

Karol Sz rozdający dekalog.

 

_____________

 

Jak było przeczytaliście, ale szkoda, że protestanci nie protestują…

 

Updated: 20 sierpnia 2018 — 20:39

3 komentarze

Add a Comment
  1. Dobrze, że nie było żadnych poważnych incydentów…
    aby tylko zostało w ludziach zasiane to Boże ziarno…

  2. Małe 2 sprostowania

    1. Tak, ja napisałem główny tekst, ale redagowaliśmy go w kilka osób, więc de facto nie tylko ja jestem autorem 😉

    2. Okazało się, że nie rozdaliśmy 14,5 tysiąca, tylko mniej. Okazało się, że w drukarni zapodziały się 2 kartony, więc pewnie ok. 1-2 tysiące na karton. Dokładnie nie wiem ile, jak się dowiem to dam znać.

  3. Oficjalnie: Rozdaliśmy ok. 12 tysięcy dekalogów. Błędna liczba została podana nie z naszej winy, tak jak pisałem, w drukarni zapodziały się 2 paczki a w paczce jest ok. 1,1 tysiąca, więc plus minus rozdaliśmy 12 tysięcy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: