Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rolling Stones i okultyzm

Kamienie, jak je nazywano, zostały szeroko scharakteryzowane jako odpowiedniki Beatlesów. “Kamienie” były “złośliwe”, “brudne” i “zbuntowane”, podczas gdy Beatlesi byli zadbaną “Fab Four”. Choć na pozór byli konkurentami, byli tylko dwoma stronami tej samej reguły dotyczące ich pierwszego kontraktu nagraniowego.

Po tym samym planie gry, co Beatlesi, wiosną 1963 roku Rolling Stones pojawił się w jednym z najpopularniejszych telewizyjnych programów telewizyjnych “Thank Your Lucky Stars”. Tylko tym razem reakcja widzów w średnim wieku była zupełnie inna niż u Beatlesów. Wysłano setki rozzłoszczonych listów, z typowym listem stwierdzającym: “To haniebne, że długie włosy takie jak te powinny mieć możliwość pojawienia się w telewizji. Ich wygląd był absolutnie obrzydliwy. ”

Program miał jednak dokładnie zaplanowany efekt. Kierownik Rolling Stones, Andrew Oldham, był bardzo podekscytowany odpowiedzią. Powiedział grupie: “Zamierzamy uczynić cię dokładnie przeciwnym do tych miłych, czystych, schludnych Beatlesów. A im bardziej rodzice cię nienawidzą, tym bardziej dzieci cię pokochają. Po prostu poczekaj i zobacz. “(Tony Sanchez, W górę i w dół z Rolling Stones, s.17)

W 1964 roku Rolling Stones pojawiły się na Ed Sullivan Show, jak wcześniej Beatlesi. Tym razem jednak publiczność z wybrzeża do wybrzeża ujrzała spektakl telewizyjnego studia, który został rozdarty na strzępy przez fanów Stonesów. Sullivan powiedział później: “Obiecuję, że już nigdy nie wrócą do naszego show”. Reklama była dokładnie tym, czego chciała. W ciągu kilku miesięcy płyty grupy sprzedały się w milionach egzemplarzy.

Plan polegał teraz na wykorzystaniu zarówno Beatlesów, jak i Rolling Stones jako środka do przekształcenia całego pokolenia w pogańskich wyznawców New Age, naśladowców, którzy mogliby stworzyć przyszłą kadrę ruchu satanistycznego, a następnie rozmieścić w naszych szkołach, egzekwowanie agencje prawa i przywództwo polityczne.

 

W swojej książce The Ultimate Evil, badacz-autor, Maury Terry, pisze, że w latach 1966-1967 kult satanistyczny, Kościół Procesowy, “próbował rekrutować Rolling Stonesów i The Beatles”. W tym okresie Terry donosi, że zdjęcie Lider Rolling Stones, długoletnia przyjaciółka Mick Jagger, Marianne Faithfull, pojawiła się w numerze The Process Magazine. Zdjęcie przedstawia ją w pozycji leżącej, jak martwą, ściskającą różę. Książka Terry’ego dalej implikuje kult Kościoła Procesu w wielokrotnych morderstwach Charlesa Mansona i Syna Sama. Był to były prawnik Kościoła procesowego, John Markham, który niedawno przeprowadził proces oskarżenia przeciwko Lyndonowi LaRouche.

Kluczowym ogniwem pomiędzy Rolling Stones i the Process Church jest Kenneth Anger, zwolennik “ojca-założyciela” współczesnego satanizmu, Aleistera Crowleya. Anger, urodzony w 1930 roku i dziecięca hollywoodzka gwiazda filmowa, stał się oddanym uczniem Crowleya.

Crowley urodził się w 1875 r. I był nazywany “Wielką Bestią”. Regularnie praktykował rytualną ofiarę dla dzieci, w swojej roli najwyższego kapłana szatana lub “Magusa”. Crowley zmarł w 1947 r. Z powodu komplikacji swojego ogromnego uzależnienia od heroiny. Przed śmiercią udało mu się założyć satanistyczne zakątki w wielu miastach USA, w tym w Hollywood.

Gniew miał siedemnaście lat, gdy Crowley zmarł. W tym samym roku, 1947, Anger był już producentem i reżyserem filmów, które nawet według dzisiejszych standardów, śmierdzą czystym złem.

W latach 1966-1967, kiedy doniesiono, że Kościół Procesowy rekrutuje się w Londynie, Anger również był na miejscu. Autor Tony Sanchez opisuje, że Mick Jagger i Keith Richard z Rolling Stones oraz ich koleżanki, Marianne Faithfull i Anita Pallenburg, “słuchali zaklętym głosem, gdy Anger włączył ich do potęgi i pomysłów Crowleya.” (Tony Sanchez, W górę i w dół z Rolling Stones, s.155)

 

 

W Anglii Anger pracował nad filmem poświęconym Aleisterowi Crowleyowi, zwanemu Lucyfer Rising. Film zgromadził proces Church, kult rodziny Manson i Rolling Stones. Muzykę do filmu skomponował Mick Jagger. Procesujący wyznawca Kościoła Marianne Faithfull przeszedł całą drogę do Egiptu, aby wziąć udział w filmie przedstawiającym Czarną Mszę. Część Lucyfera grał gitarzysta kalifornijskiego zespołu rockowego Bobby Beausoleil. Beausoleil był członkiem rodziny Mansona i homoseksualnego kochanka Angera.

Kilka miesięcy po filmowaniu pod kierunkiem Angera w Anglii, Beausoleil wrócił do Kalifornii, by popełnić pierwszą z serii makabrycznych morderstw rodziny Mansona. Beausoleil został później aresztowany i obecnie odbywa karę dożywocia w więzieniu wraz z Mansonem. Straciwszy gwiazdę, Anger poprosił Micka Jaggera, by zagrał Lucyfera. W końcu zdecydował się na rolę Antoniego La Veya, autora Biblii satanistycznej i głowy Pierwszego Kościoła Szatana. Film został wydany w 1969 roku pod tytułem Invocation To My Demon Brother.

W Londynie Angerowi udało się zrekrutować do satanizmu dziewczynę jednej z Rolling Stones, Anite Pallenberg. Pallenberg poznała Rolling Stones w 1965 roku. Natychmiast rozpoczęła stosunki seksualne z trzema z pięciom członkami grupy.

Gniew, komentując Anitę, powiedział: “Wierzę, że Anita jest, z braku lepszego słowa,… wiedźmą … Okultyzmem w kamieniach byli Keith i Anita … i Brian. Widzisz, Brian też był czarownicą. ”

Jeden z przyjaciół grupy, Tony Sanchez, pisze o Pallenbergu w swojej książce “Up and Down with the Rolling Stones”. Miała obsesję na punkcie czarnej magii i zaczęła nosić ze sobą całą masę czosnku – nawet do łóżka – by odpędzić wampiry. Miała też dziwną, tajemniczą, starą wytrząsarkę do wody święconej, którą wykorzystała w niektórych swoich rytuałach. Jej ceremonie stały się coraz bardziej tajne i ostrzegła mnie, bym nigdy jej nie przerywał, kiedy pracowała nad zaklęciem. “(Tony Sanchez, Up and Down With the Rolling Stones, s.159)

Kontynuuje: “W swojej sypialni trzymała ogromną, bogato rzeźbioną skrzynię, którą strzegła tak zazdrośnie, że zakładałem, że to jej narkotykowa skórka. Dom był pusty pewnego dnia i postanowiłem zajrzeć do środka. Szuflady wypełnione były kawałkami kości, pomarszczoną skórą i futrem dziwnych zwierząt. “(Tony Sanchez, góra i dół z ruchomymi kamieniami, s.159)

 

W 1980 roku siedemnastoletnia opiekunka majątku Keitha Richarda w Nowej Anglii została zastrzelona w łóżku Anity Pallenberg. Śmierć, rządziła samobójstwem, była z pistoletem Pallenberga. Dom Richarda znajdował się w pobliżu głównej siedziby Kościoła Procesów Wschodnich. Według artykułu w angielskiej gazecie Midnite, policjant z Connecticut, Michael Passaro, który odpowiedział na “samobójstwo”, zgłosił “dziwny śpiew” z lasu o ćwierć mili od rezydencji Richarda.

Nowy papier kontynuuje: “W ciągu ostatnich pięciu lat odbyło się kilka dziwacznych satanistycznych rytuałów w okolicy. Miejscowy reporter przypisał wybuch okultyzmu “bogatym ludziom zażywającym Acid”.

W 1967 roku, odzwierciedlając ich stały związek z Anger i The Process Church, Rolling Stones wydali swój pierwszy rockowy album otwarcie świętujący Diabła, zatytułowany Ich Satanistyczna prośba o majestat. Kilka miesięcy wcześniej zespół Beatles wydał swój pierwszy album poświęcony promocji narkotyków psychedelicznych – “Lonely Hearts Club Band” Sargeanta Peppera. Album zawierał fantazyjną wersję tripu LSD, zwanego “Lucy in the Sky with Diamonds” lub LSD w skrócie. Stało się topowym hitem.

Najwyraźniej album Beatlesów był dedykowany satanistycznemu Aleisterowi Crowleyowi. Został wydany 20 lat, prawie do dnia, po śmierci Crowleya w 1947 roku, a tytułowa piosenka zaczęła się od słów: “To było dwadzieścia lat temu …” Na okładce albumu pojawił się obraz Crowleya.

Miesiąc po wydaniu albumu, Beatlesi zaszokowali świat ogłaszając publicznie, że regularnie biorą LSD. Członek Beatle, Paul McCartney, w wywiadzie dla magazynu Life powiedział: “LSD otworzyło mi oczy. Używamy tylko jednej dziesiątej naszego mózgu. “Publicznie apelowali również o legalizację marihuany.

 

Znaczna część ludzi powiada: “to tylko muzyka”. Niestety, ale za niemal każdą muzyką idzie duchowość.

Nawet za “koncertami rockowymi” w co niektórych  zborach zwanymi uwielbieniem.

Muzyka z top list przebojów nigdy nie była i nie będzie neutralna.

 

Tekst ten dedykuję letnim chrześcijanom ku opamiętaniu a dopiero co narodzonym jako ostrzeżenie.

 

(4) Wiarołomni, czy nie wiecie, że przyjaźń ze światem, to wrogość wobec Boga? Jeśli więc kto chce być przyjacielem świata, staje się nieprzyjacielem Boga.
(5) Albo czy sądzicie, że na próżno Pismo mówi: Zazdrośnie chce On mieć tylko dla siebie ducha, któremu dał w nas mieszkanie?
(6) Owszem, większą jeszcze okazuje łaskę, gdyż mówi: Bóg się pysznym przeciwstawia, a pokornym łaskę daje.
(7) Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.

 

 

 

Osobom mogącym mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL


 

 

Z góry serdecznie dziękuję w imię Jezusa Chrystusa

 

 

Updated: 7 sierpnia 2018 — 17:08

1 Comment

Add a Comment
  1. Grają do tej samej bramki po prostu, niestety…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: