Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Człowiek, który zniszczył w Arkansas pomnik Dziesięciu przykazań powiedział, że ​​słyszy coś “w środku”: “zniszcz to dziś wieczorem”

Oto przykład nad przykłady jaki duch działa w zborach charyzmatycznych. Nie wszystkich ale wielu, bo sam na tym blogu byłem atakowany przez Zielonoświątkowców. Ostatni pastor mnie oczerniający również jest charyzmatykiem.

____

Człowiek z Arkansas, który zniszczył pomnik Dziesięciu Przykazań na terenie gmachu stanowego w czerwcu 2017 r., Mówi, że usłyszał coś, co zrobiło na nim wrażenie: “Zniszcz to dziś wieczorem”.

 

Lokalna stacja telewizyjna KARK ostatnio spotkała się z Michaelem Tate Reedem II po zwolnieniu ze szpitala państwowego, gdzie był leczony z powodu problemów psychicznych. Podobno powiedział placówce, że nie żałuje, że zepsuł pomnik swoim samochodem we wczesnych godzinach rannych 28 czerwca 2017 r.

“Czujesz, że to było twoje powołanie?” – spytał Tyler Thomason. “Tak,” odpowiedziała Tate. “Musiałem zwrócić uwagę ludzi na to, co dzieje się na świecie.”

Powiedział, że kiedy dowiedział się, że pomnik został zainstalowany poza stolicą, coś w środku powiedziało mu, żeby go zniszczyć.

 

“Poczułem ogromny nacisk na mnie i usłyszałem go w środku:” Zniszcz go dziś wieczorem “- wyjaśnił Reed. “To wszystko, o czym mogłem myśleć. To była wizja tunelu. ”

Wcześniej podczas gdy Reed scharakteryzował siebie jako “zielonoświątkowego dziwaka Jezusa” na swojej stronie na Facebooku w momencie incydentu, i wciąż pisze o sobie: “Jedyną rzeczą, która jest dobra we mnie jest Bóg we mnie i wszystko inne, co pracujemy “mówi, że wierzy także w” oddzielenie Kościoła od państwa “. Mówi, że popiera Dziesięć przykazań, ale nie na własności rządowej.

Reed opublikował wideo przed popełnieniem czynu, w którym nakreślił, że chociaż wierzy, że ludzie powinni “być posłuszni przykazaniom Bożym”, to  czuje, że “tutaj żaden rząd religii nie powinien popierać”.

 

Reed dodatkowo cierpi na chorobę psychiczną – szczególnie zaburzenie schizoafektywne – i w związku z tym okazało się, że nie nadaje się do procesu i nie jest winny z powodu problemów psychicznych. Był raczej zobowiązany poddać się dalszej ocenie w szpitalu stanowym.

“Chciałem to zrobić, całkiem dobrze”, powiedział w zeszłym roku “Arkansas Times”. “Zrobiłem to, ponieważ w pełni wierzę, że jestem jeźdźcem na pierwszym białym koniu z Objawienia.”

Reed wcześniej zniszczył pomnik Dziesięciu Przykazań w Oklahomie, wyjaśniając później, że szuka pomocy w swoich problemach psychiatrycznych. W tym przypadku nie został oskarżony z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym.

“Michael Tate Reed II stwierdził w liście, że jego psychotyczne przerwy doprowadziły do ​​uzyskania inspiracji z filmu Draculi, myśląc, że duch Michaela Jacksona był w mięsie, wierząc, że jest on wcieleniem okultystycznego przywódcy i próbuje skontaktować się z wysoką kapłanką Lucyfera, którego nazwał Gwyneth Paltrow – nakreślił Tulsa World.

Reed jest również zobowiązany poddać się regularnej terapii jako warunek jego ostatniego zwolnienia ze szpitala. Nie może także opuścić państwa bez pozwolenia.

“To mój wybór, co robię z moim życiem”, powiedział Rein KARK. “Jeśli niektórzy ludzie nie zgadzają się z tym, to w porządku.”

Jak wcześniej informowaliśmy, w kwietniu zainstalowano nowy pomnik Dziesięciorgu Przykazań, po tym jak ponad 800 kibiców przekazało pieniądze na zastąpienie ekspozycji, którą zniszczył Reed.

“Jedynym powodem, dla którego przekazaliśmy ten pomnik państwu stanu Arkansas jest to, że Dziesięcioro Przykazań jest ważnym składnikiem fundamentów prawa i systemu prawnego Stanów Zjednoczonych Ameryki i stanu Arkansas”, powiedział Sen. Jason Rapert, R-Conway, który kieruje amerykańską Fundacją Historii i Dziedzictwa, podmiotem non-profit, który zebrał fundusze na raty pomnika.

 

1 Jana 5: 3 czytamy: “Bo taka jest miłość Boża, że ​​przestrzegamy Jego przykazań, a Jego przykazania nie są ciężkie”.

 

 

Katolicyzm zniszczył drugie i czwarte przykazanie. Córa Watykanu protestantyzm, który już nie protestuje zniszczył tylko czwarte. Część zielonoświątkowców uważa, że nie obowiązuje nas dekalog wcale. To jest ten sam duch. To, że tutaj akurat w tak skrajny sposób zadziałał nie znaczy, że inni wrogowie dekalogu są ducha Bożego.

 

Pismo mówi by badać duchy.

Cały świat walczy z dekalogiem a tutaj mieliśmy tego dosyć skrajny przykład.

 

 

 

 

 

Updated: 6 sierpnia 2018 — 12:51

1 Comment

Add a Comment
  1. nie wiedziałam nawet że doszło do zniszczenia…szkoda że tak się stało…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: