Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Biały tydzień i dzięsięcina od komunii…

 

Ile jeszcze razy ci ludzie muszą zaśmiać się nam w oczy żeby to społeczeństwo w końcu się obudziło? Kiedy myślimy, że szczyty absurdu osiągnęły już najwyższy poziom, instytucja z dziwnych powodów kojarzona ze Świętym Bogiem zaskakuje nas jeszcze bardziej.
Wiele osób powie “to tylko ludzie”. Oczywiście, nikt nie mówi że ludzie są idealni (poza dogmatycznym przypadkiem papieża, który jest nieomylny, a jednak w historii papieże przeczyli sobie nawzajem). Tu chodzi nie o pojedyncze upadki, ale o cały skorumpowany system który jest siłą napędową tej instytucji i nikt nawet nie próbuje tego zmieniać 
A przecież Jezus powiedział, że bramy piekielne nie przemogą zgromadzenia wybranych i Jego naśladowców. Tutaj nie tylko go przemogły, ale całkowicie pochłonęły.
Koncentracja na rzeczach materialnych, pieniądzach, luksusie i tym co doczesne jest zupełnym przeciwieństwem przykładu jaki dał nam Jezus mówiący o tym, że tam gdzie skarb twój tam będzie i serce twoje – czyli w Niebie, nie tu na ziemi.
Potężny Boże, nie dopuszczaj do tego, żeby Twój lud, który Jezus Chrystus wykupił swoją krwią tkwił w kłamstwach osób podających się za Twoich reprezentantów. Zgodnie z Twoją obietnicą wylej na ten kraj Ducha Świętego, który odetnie wszelkie siły ciemności od ludzkich umysłów. Spraw, żeby demoniczne klapki pospadały ludziom z oczu i aby uciekli z pułapki szatana w Twoje opiekuńcze dłonie. Prosimy o to w imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa i wierzymy, zgodnie ze słowami, że jeśli razem o coś prosić będziemy, Ty to spełnisz. Amen.
“I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie.” (Ap 18:4)

źródło: https://www.facebook.com/nasamszabat/photos/a.127067618017420.1073741849.119957775395071/238380610219453/?type=3&theater

 

dużo można by pisać…

patologia

 

Updated: 25 lipca 2018 — 14:04

4 komentarze

Add a Comment
 1. PRZEPRASZAM ŻE NIE W TEMACIE
  to są znaki które mamy obserwować ,i uczyć się od drzewa figowego ewidentnie nasz Pan Jezus Chrystus jest blisko tuż u drzwi 🙂
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niezwykle-zacmienie-w-jakucji-dzien-zmienil-sie-nagle-w-noc-obszar-wielkosci-wloch

 2. https://innemedium.pl/wiadomosc/rabini-z-calego-swiata-oglaszaja-narodziny-mesjasza-czy-juz-czasy-ostateczne

  mam wrażenie że interpretacja ich polega na tym że narodziny mesjasza to że jako dzieciątko sie narodził tylko że może wejść duch narodzonego mesjasza w dorosłe już ciało,a to by znaczyło że juz na ziemi jest antychryst tylko teraz czeka jak mówi Pismo,aż ten który powstrzymuje nie zejdzie z pola wtedy objawi się ów niegodziwiec za sprawa znaków i rzekomych cudów,a ten który zejdzie z pola to duch święty Jezus Chrystus,powołani i wybrani,święci,ludzie modlitwy którzy wpływali na zdarzenia na świecie,czyli czeka antychryst teraz na ruch Jezusa czyli POCHWYCENIE ZABRANIE TYCH KTÓRZY POWSTRZYMUJĄ JEGO DZIAŁANIE I NIWECZĄ JEGO PLANY SWOIMI MODLITWAMI.

  ALBO DRUGA OBCJA ZA MOCNO ODLECIAŁEM 🙂 HAHAHA

  1. Bestia z Apokalipsy to antychryst, który będzie się podawał za Mesjasza czy nie wiadomo co/kto to będzie?

 3. No widać że pieniądze muszą się zgadzać, że aż do dzieci się dobierają (w sensie materialnym), za mało im :/ …
  inna sprawa- szkoda że dzieci w ogóle w tym uczestniczą, ale no cóż- powody są różne (czasem jest tak, że rodzice są niekatolicy, a dziecko chrzczą, prowadzą do “komunii” itd. ze względu na presję rodziny i/lub otoczenia, takie “co-ludzie-powiedzą”- chociaż coraz mniej osób poddaje się tej presji i nie chrzci ani nie prowadza do tych innych rzeczy, na szczęście…to tylko jeden z przykładów, co rodzina to inne powody)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: