Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Aktor żydowski Karol Wojtyła uczynił błogosławionym chorwackiego zbrodniarza Alojzije Stepinaca – arcybiskup Zagrzebia.

Uwaga!! Artykuł jest tylko dla osób, które skończyły 18lat. 

___________________

Może zacznijmy od pochodzenia Karola W.

 

Yaakov Wise, żydowski historyk mieszkający w Manchester twierdzi, że papież Jan Paweł II miał pochodzenie żydowskie. Yaakov Wise, badacz żydowskiej historii i filozofii zainteresował się pochodzeniem Karola Wojtyły po przyglądnięciu się fotografiom matki Karola Wojtyly, Emilii Kaczorowskiej. Wise pokazał zdjęcia matki Karola Wojtyly kilku osobom, nie informując czyje jest to zdjęcie. “Wszyscy [moi rozmówcy] powiedzieli, że [osoba na zdjęciu] wygląda na Żydówkę. Wobec tego rozpocząłem badania jej pochodzenia.” – powiedział Yaakov Wise.

Wise twierdzi, że jakkolwiek ojciec Karola Wojtyły był etnicznym Polakiem, to matka mogła mieć pochodzenie żydowskie. “Emilia Kaczorowka to po angielsku Emily Katz, a Katz jest popularnym nazwiskiem Żydów z Europy Wschodniej” – uważa Wise.

Yaakov Wise przypomina również, że ojciec Emilii – Feliks Kaczowski, był przedsiębiorcą w Bielsku-Białej. Babcia Emilii – ciągnie dalej Wise – nazywała się Maria Anna Scholz, “to po angielsku Schulze, co jest równie popularnym nazwiskiem wśród Żydów, tak samo jak Rybicka, bądź “Ryback”, jak nazywała się prababcia Karola Wojtyły, Zuzanna”. Wszystkie te nazwiska i ich odpowiedniki znajdują się na cmentarzu żydowskim w Bielsku-Bialej – dodaje Yaakov Wise.

“Pochodzenie Papieża [Jana Pawła II] było badane przez amerykańskich historyków” – mówi Wise – “Ale nikt nie badał korzeni rodzinnych poprzez pryzmat społeczności żydowskiej, a ja jako żydowski historyk, mam dostęp do informacji, o których nie-żydowscy historycy nie wiedzą [że istnieją]”.

“Nie czynię żadnych ostatecznych podsumowań” – mówi Wise – “ale twierdzę, że istnieje wiele dowodów na to, że [Papież Jan Paweł II] był Żydem.”

“Matka [przyszłego] Papieża pochodziła z żydowskiej społeczności i wyszła za mąż za katolika. [Ten fakt pochodzenia żydowskiego] rzucałby światło na to dlaczego [przyszły] Papież musiał się ukrywać przed Nazistami w listopadzie 1940 roku. Jeśli byłby czystym etnicznie Polakiem, nie byłoby to konieczne.”

“Wyjaśnia to również dlaczego ten Papież czuł wielką potrzebę poprawienia stosunków pomiędzy Kościołem w Rzymie a ludem żydowskim.” – konkluduje Yaakov Wise.”

 

bibula.com/?p=425

 

Obalamy świętość człowieka, któremu wybudowało się setki (OK 700) pomników w Polsce za pieniądze podatników. Nie dość, że bałwochwalstwo I ROZRZUTNOŚĆ, to jeszcze czynienie świętym człowieka, który całował Koran:

 

 

oraz uczynił błogosławionym zbrodniarza wojennego…

 

 

 

 

W 1946 roku skazany przez komunistyczny sąd w Zagrzebiu na 16 lat więzienia za współpracę z ustaszami i współudział w przymusowym nawracaniu prawosławnych Serbów na katolicyzm (w 1992 roku parlament niepodległej Chorwacji unieważnił ten proces). Po pięciu latach zwolniony z więzienia, a karę zamieniono na zakaz opuszczania parafii w Krašiciu. W 1952 roku został kardynałem. W 1998 roku papież Jan Paweł II ogłosił go męczennikiem i beatyfikował.

wikipedia.

 

Ustasze w bestialski sposób mordowali ludzi, a kosciół imperium Rzymu błogosławi biskupa Ustaszów…

 

 

Jan Paweł II mason uczynił świętym zbrodniarza. Nie rozumiem jak katolicy mogą tak spokojnie z ta informacją, która przecież można sprawdzić wielbić człowieka a nie Boga i to najlepszego aktora w historii świata. Wynika z tego, że wystarczy być znanym i wielbionym przez masy, aby zrobić z jednostki łamiącej notorycznie Prawo Boże i w sprawach kardynalnych świętym.

 

Poniżej z Clintonem i masońskie przywitania i znak 666:

 

 

W Soweto, na Konferencji Biskupów RPA w 1996, Jan Paweł II nawet pozwolił by Bill Clinton przyjął Komunię!

 

Z tym samym Clintonem, którego rodzina i on jawnie tkwią w satanizmie:

 

córka

 

 

 

Stepanic za swoje zbrodnie spędził ostatnie lata swego życia w ….areszcie domowym….

śmiech przez gorycz….

 

 

Ustasze “Banderowcy” Chorwacji, których Stiepanic był wikariuszem polowym i współpracownikiem obdzierali żywcem ze skóry, niemowlęta nabijali na bagnet.

Gdyby to było dzisiaj to umiesciliby ci ludzie szatana takie foto na facebooku.

 

 

Nocą z 28 na 29 sierpnia 1942 r. strażnicy obozu śmierci w Jasenovacu zakładają się, który z nich poderżnie z użyciem srbosjeka więcej gardeł. Akurat do obozu przybywa transport nowych więźniów.

Petar Brzica, który wygra tę morderczą rywalizację, pochwali się potem, że zabił 1360 osób. Drugi ze strażników “na podium”, Mile Friganović, na swoim procesie po wojnie opowie: “W pierwszą godzinę zarżnąłem więcej ludzi niż pozostali. Nigdy w życiu nie czułem się tak szczęśliwy”. Zwycięzcy przypadł złoty zegarek, prosię i butelka wina. To tylko jedna z wielu nocy w obozie w Jasenovacu, zapewne wcale nie najbardziej krwawa…”

https://wiadomosci.onet.pl/kiosk/krwawe-zawody-w-chorwackim-auschwitz/5pdgh

 

 

Katolicy robią z własnej naiwności człowieka, który znał 7 języków obcych, miał najlepszy wywiad na świecie nieświadomym historii i ludzi… Co za naiwność granicząca z głupotą.

 

Ludzie, wyjdźcie z tego kościoła, o którym Biblia pisze, że jest pijany krwią świętych!!! Nie bądźcie obłudni nie obrazajcie Boga swoją obecnością w tym kościele, których grzechy sięgają nieba!!!!!

Protestanci również nie bądźcie obłudni i wyjdźcie ze zborów popierających kościół Rzymu, wchodzących w ekumenię, gdyż bierzecie udział w grzechach tych kościołów.

 

 

 

Updated: 18 lipca 2018 — 09:48

1 Comment

Add a Comment
  1. Może i było miło widzieć coś o Chorwacji na mundialu (w przeciwieństwie do Francji), ale niemniej jednak dziękuję za przypomnienie że i tam jest ciemna karta historii…owszem, wiedziałam już o tym, ale dziękuję że mogłam znów o tym się dowiedzieć…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: